Dobré fotografování může často dělat film úspěšný, i když je vyprávění slabé. Naopak špatná fotografie může zničit dobrý příběh, i když je dobře řečeno. Je to tedy role, která v mnoha ohledech vzniká na stejné úrovni jako režisér. Fotografie jsou velmi technickým oddělením, které však vyžaduje silnou uměleckou složku a je proto vhodné pro ty, kteří tyto dvě dovednosti kombinují.

Charakteristika kurzu

Jedná se o dvouletý kurz s povinnou docházkou, pět dní v týdnu, od tří do čtyř hodin denně, celkem asi 500 hodin ročně, a skládá se ze tří typů vyučovacích hodin: interdisciplinárních předmětů, institucionálních předmětů a interdisciplinárních předmětů. laboratoře. Kurz je povinný a studenti jsou povinni pracovat během dvouletého období od pondělí do pátku v jednom nebo dvou denních směnách a v některých víkendech za každé dvouměsíční období, počínaje teoretickým studiem konceptů, které se dostanou do praxe. na souborech RFA a na externích souborech během vzdělávacích produkcí.

Cíle a obsah předmětu

Vyprávění emocí a příběhů fotoaparátem a světlem není jen technickým cvičením, ale spíše výsledkem výzkumu, expresivní citlivosti a pečlivého studia scénáře s ostatními odděleními. Účastí na dvouletém kurzu se naučíte techniky používání různých typů kamer, od nejjednodušších po nejstrukturovanější, integrující použití objektivů a světel na sálech akademie a ve výukových lokalitách k vyjádření nálady projektu. . Součástí kurzu je také tvorba stále složitějších knih Look, Color Correction, After Effects, Steadicam fundamentals a hodně praxe. Akademie se může pochlubit zvukovou scénou uvnitř Cinecittà s vozidly a vybavením určeným pro studenty.

Pracovní příležitosti

Kurz vzdělává studenty v následujících rolích: režisér fotografie, kameraman, první a druhý asistent kamery, operátor Steadicam, barevník, DIT / data manager, operátor lampy a grip.

Náklady a doba trvání

Poplatek za kurz činí 6 500,00 EUR ročně. V prvním roce je registrační poplatek v rozmezí od 200,00 EUR do 500 EUR v závislosti na období, ve kterém se student zapíše. Tyto náklady se nemění, pokud student pochází ze země Evropské unie nebo ne. Kurz trvá dva roky.

Program se vyučuje na:
  • Italština

Zobraz 5 více kurzů z Roma Film Academy »

Poslední aktualizace Červen 12, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
6,500 EUR
- za akademický rok
Deadline
Zář 30, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Zář 30, 2019

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Zář 30, 2019
End Date