Následující požadavky stupně jsou určeny pro obchodní studenty, kteří mají v úmyslu převést na účast 4-rok instituce ve státě Washington.

POŽADAVKY Bellevue College všeobecné vzdělávání

Obecné požadavky na vzdělávání Associate v obchodní stupeň plánování listu jsou zahrnuty veškeré konkrétní studijní a samozřejmě informace o požadavek na Bellevue College. Pokud máte v plánu dokončit svůj titul zcela na on-line kurzy, tyto jsou ty, které splňují požadavky na studia.

Všechny tituly Bellevue škola může také zahrnovat kombinaci on-areálu a on-line akademické kreditních kurzů.

Už jste získal vysokoškolské úvěry na jiné škole před účast na BC? Ty se budou moci přenést tyto úvěry nebo je použít na splnění BC kurzu předpoklady.

Poradenství pro poznámky a doporučení

Dokončení tohoto stupně nezaručuje přijetí na jakoukoli bakalářské univerzity. Nicméně, s pečlivé plánování a v závislosti na vašem určena major, to může být možné splnit přiznání a hlavní požadavky programu s tímto stupněm. To je návod pro splnění požadavků na titul pro studenty se zájmem o převedení na zúčastněného státu Washington čtyři roky na vysoké škole nebo vysoké škole.

Titul Požadavky

Musí získat kumulativní GPA 2,00 ve všech kurzu přijatého v BC, a ve všech kurzech aplikovaných na míru. A minimálně 30 kreditů aplikovaného 90 musí být vyplněn před naším letopočtem.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Bellevue College »

Tento kurz je Kombinace studia online a v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Bellevue College Information

Office of International Education at Bellevue College