Přidružený aplikovaných věd v počítačových informačních systémů je dva-rok titul pro studenty, kteří mají v úmyslu hledat okamžité zaměstnání po ukončení studia. Kariéra oblasti budou záviset na který programovacích jazyků a doporučila volitelných student zvolí a mohou zahrnovat: počítačový programátor, správce báze dat, vedoucí kanceláře, správce sítě, web-stránek návrháře, a zadávání dat úředník.

Akreditace

Přidružený Applied Science stupně je akreditována Akreditační rady pro obchodní školy a programy (ACBSP).

Předpoklady a výuka

Student bude muset prokázat kompetence v čtení, angličtině a matematice na základě testu hodnocení COMPASS, ACT nebo SAT skóre, nebo tím, že doporučené / požadované třídy. Některé z kurzů v tomto vzdělávacím programu mají specifické požadavky.

Minimální TOEFL nebo IELTS skóre: 61 IBT nebo 6.0

Školné: 12,700 USD

Všeobecné vzdělávání (GE) kurzy

Aby se absolvent s vysokoškolské vzdělání, všichni studenti jsou povinni přijmout určitá obecně vzdělávací kurzy. Patří mezi ně ENGL 101 English Composition I, COMM 213 Mezilidská komunikace, PSYC 100 První rok seminář, a 3 zápočtové způsobilosti počítačová gramotnost samozřejmě. Ostatní vládní vzdělávání volitelné předměty mohou být nezbytné pro splnění požadavků stupně.

Program Základní kurzy

CSIS 230 Visual Basic programování, CSIS 240 C ++ programování, CSIS 117 Intro na webové stránky design, CSIS 100 výpočetní koncepty a aplikace, CSIS 250 Moderní metody programování, ACCT 201 Finanční účetnictví, ACCT 202 Manažerské účetnictví, nebo schválených obchodních volitelných.

Program Volitelné předměty

Program volitelné předměty by měly být projednány s poradcem a mohou být zvoleny tak, aby se vešly konkrétní cíle a požadavky. Vyberte si z následujícího seznamu: ACCT 108 College účetnictví, ECON 200 Mikroekonomie, ECON 201 Makroekonomie, MGMK 101 Úvod do podnikání, MGMK 135 lidských vztahů a supervize, BUSI 106 obchodních matematika, matematika 113 College Algebra, ETEC 194 Úvod do Technology Systems, BUSI 114 Obchodní právo, Busi 118 Business Communications, nebo schválený obchodní volitelných.

Program Výsledky

1.. Prokázat efektivní písemné a ústní komunikační dovednosti.

  1. Udělat etická rozhodnutí zahrnujících standardy profese.
  2. Spolupracovat s ostatními v prostředí projektového týmu.
  3. Identifikujte funkci a využití společné hardwarových a softwarových komponent 5. Aplikovat principy účetnictví, ekonomie, managementu a marketingu na pracovišti 6. Využijte počítačový aplikační software 7. Prokázat znalosti programování entry-level
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 7 více kurzů z Neosho County Community College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Price
12,700 USD
Cena je uvedena za jeden akademický rok.
Deadline
Kontaktuj školu
Deadline may be extended by request
Kontaktuj školu
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Deadline may be extended by request
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
Deadline may be extended by request
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date