Chemie je studium složení, vlastností a interakcí hmoty. Hodně z chemie může být popsán jako při látek od sebe a uvedení jednotlivých dílů opět různými způsoby. Použití tohoto přístupu, chemický průmysl produkuje materiály, které jsou životně důležité pro průmyslového světa.

Asociovaného v Science přenosu studia Možnost 1 zahrnuje některé obecné obory vzdělávání potřebné z prvního a druhého ročníku a je určen k přípravě studentů plánují převést na vysoké škole v oblastech souvisejících s vědou. To umožní studentům široké znalosti nezbytné před zahájením více specializovaných, horní-divize kurzy. Vzdělávací program není určen k plnění všeobecné vzdělávání / VŠ (GER / GUR) požadavky, ale připravit potenciální studenty přenos vědeckých vstoupit do veřejných vysokých škol s juniorské postavení, a to nejen v úvěrů, ale také s přípravou major / programu. Chcete-li získat tento titul, studenti musí dokončit 90-čtvrtletí úvěry v kurzech očíslovaných 100 nebo vyšší (ze schváleného distribučního seznamu) a splňují specifické požadavky na distribuci.

Associate v Science přenosu Udělen - Možnost 1 (AST-1) Biologie, Environmental Science, chemie, geologie nebo věda o Zemi College.

Green River

Green River - lídr v oblasti přenosu univerzity

Naše 2 + 2 převod program nabízí studentům možnost začít svůj čtyřletý bakalářský titul. Program přenos zajišťuje výuku rovnocenné prvních dvou let s vysokoškolským vzděláním. Studenti mohou trvat dva roky, v Green River College, poté transfer na univerzitu dokončit jejich čtyřletého titul.

proč

Naši studenti jsou přijaty k mnoha nahoru 100 světovými univerzitami *, jak řazeny podle Shanghai Jiaotong University, včetně:

Brown University, Kalifornie státní univerzita, Cornell University, Hawaii Pacific University, Indiana University, Johns Hopkins, Ohio State University, Parsons School of Design, Pratt Institute, Purdue University, San Jose State University, Seattle univerzita, Tufts University, UC Berkeley, UC Santa Barbara, UCLA, UNC - Chapel Hill, University of Michigan, University of Minnesota, University of Oregon, University of Pennsylvania, University of Southern California, University of Texas v Austinu, University of Virginia, University of Washington, University of Wisconsin státě Washington University * Poznámka: Vstupné do selektivních univerzit je vysoce konkurenční.

Zahraniční studenti Green River College byli přijati na stovkách univerzit po celém USA. Studenti získají kvalifikaci potřebné pro přijetí na Green River a přenést na začátek univerzity jako juniory třetím ročníku. Vstupné není zaručeno, ale naši studenti byli velmi úspěšní při získávání přístupu do předních univerzitách.

Greenriver

Požadavky na vzdělávání

Za účelem získání bakalářský titul v USA, všichni studenti musí dokončit specifické požadavky na jejich hlavní, stejně jako obecné požadavky na vzdělávání, které představují základ učení v různých oblastech, včetně matematiky, psaní, vědu, sociálních a humanitních věd. Studenti jsou uvedeny svobodu zvolit tříd podle svého výběru z obecných kategorií. Například v rámci kategorie "Social Science", si mohou studenti vybrat jednu z následujících témat: sociologie, psychologie, politologie, historie, zeměpisu a další. Kategorie humanitní vědy patří: umění, řeč, komunikace, jazyky, hudba, filozofie, a jiní. Věda zahrnuje: chemie, biologie, fyzika, astronomie a další.

Jak to funguje?

Více než 25 univerzity nabídla Přenos University Pathway (UTP) možnost každému studentovi, který je přijat k Green River. Záruka se nevztahuje na "ovlivnil" velkých společností. To je, jak to funguje:

1. Naneste na Green River

2. Vyberte univerzitu - Vyberte univerzitu ze seznamu. Zkontrolujte univerzitu o žádosti. Vyberte jen jednu univerzitu. Ujistěte se, že si vyberete univerzita má svou major.

Obdržíte univerzitní podmíněné povolení dopis nebo prohlášení zároveň obdržíte Green River přijímací dopis.

Ukázkové Třídy pro populární Majors:

Umění / Design:

 • Začátek design
 • Kresba
 • Barvu a design
 • 3. Prostorové projektování
 • Digitální fotografie
 • Malování, a dějiny umění
GreenriverStudenti

Green River ví, jak důležité bydlení je pro úspěch studenta. To je důvod, proč naši zaměstnanci bydlení něco navíc, aby bylo dosaženo co nejlepší možný zážitek tím, že poskytuje péči, pozitivní, bezpečné a podpůrná Američan žijící zážitek.

CAMPUS CORNER APARTMÁNY

Zkušenosti tradiční americké život vysoké školy v Campus Corner Apartments (CCA)

Studenti vychutnat pohodlné, na-školní areál umístění; komfortní, vysoce kvalitní zařízení; vynikající studijní prostředí; a příležitost, aby se zapojili a spřátelit se v podpůrném studentské komunity 340 amerických a zahraničních studentů. Studenti musí být 17 let v době nastěhování.

Výhody bydlení na akademické půdě:

 • Život na akademické půdě je pohodlné!
 • Chůze do třídy, knihovna, fitness centrum, posilovna a Performing Arts Center
 • Community Center, kde můžete potkat a dělat přátele z celého světa
 • Spousta na místě studentské aktivity
 • Soukromé a skupinové studijní oblasti
 • Snadno se zapojit do areálu aktivit15.8111581215813
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Green River College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Price
9,900 USD
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date