Přečtěte si oficiální popis

Jsme rádi, že jste přemýšleli o tom stát se součástí Hiwassee komunity! Jsme tady, abychom vám pomohou s ničím a všechno, co potřebujete. Byli bychom rádi zodpoví všechny otázky, které můžete mít o koleje z akademických kruhů na dostupnosti a za jejími hranicemi.

Náš školní areál rozrostla z pouhých sedmi akrech do většího areálu, složený z osmnácti budov umístěných na 400 akrů.

Univerzitním Paralelní náměstek studijní program obsahuje první dva roky typického čtyřletého školy nebo univerzity programu. Studenti zapsaní v tomto programu jsou ti, kteří očekávají, že přechod na jinou instituci, senior po jejich absolvování Hiwassee College. Přidružený Arts nebo spolupracovník míry vědy je udělována. Fakulta a zaměstnanci Hiwassee akademie úzce spolupracovat s našimi studenty a se sousedními vysokých škol a univerzit, aby byl zajištěn hladký a přesný přenos kreditů. Vysoká škola udržuje kurz-bycourse přenos rozdílových tabulky s mnoha čtyřletých vysokých škol a univerzit pro usnadnění přenosu a na pomoc studenta a jeho / její poradce s akademickou vývoje programu. Po konzultaci s poradci, studenti mohou navrhnout individuální studijní program, aby vyhovoval jejich cíle a zájmy v oblastech, jako Allied zdraví, obchod, vzdělávání, svobodných umění, hudby, vědy a Pre-Professional. Univerzita Paralelní Associate studijního programu nabízí kolegium může být upraven tak, aby lépe odpovídaly potřebám studenta a vyhovět požadavkům vrcholového orgánu, k němuž student očekává přenést. Nicméně, v provedení změn v učebními osnovami, student musí být jisti, dokončit všechny kurzy všeobecného vzdělávání potřebné k maturitě.

MUSIC

KURZ POPIS

1030 - Music Hodnocení

Přehled dějin hudby v západní civilizace, včetně sólo a lidových nástrojů a etnických a lidových tradic. Zahrnuje hudbu od baroka, klasicismu, romantismu a dvacátého století. Tři hodiny úvěr. Podzim a na jaře.

1.115 - historie rocku

Historický přehled rokenrolu hudba a jak se socioekonomické a kulturní faktory ve dvacátém století utvářely hudbu. Studium a ocenění rockové hudby, jeho původ a vývoj z roku 1890 se ragtime přes současnosti. Tři hodiny úvěr. Spring. Nabízený podle potřeby.

1200-1210 - hudební teorie I a II

Základní pochopení prvků notace, klíčové podpisy, váha a základy harmonie přes trojicích, sedmé akordy, modulace, a sekundární dominanty. Zahrnuje cvičení v psaní a analýzu hudby od baroka přes dvacátého století. Musí být přijata v pořadí. Studenti musí složit písemnou zkoušku, aby se zaregistrovat na tomto kurzu, nebo mít předchozí souhlas instruktora. Tři hodiny kreditní každý semestr.

1220 - Základy hudby

Pro ty studenty, kteří potřebují opravných prací v měřítcích, na vědomí, uznání, rytmus čtení, a klíčové podpisy. Bude zapotřebí z těch, kteří nemají složit přijímací zkoušku pro hudební teorie 1200. Tři hodiny úvěr. Podzim.

2120-2130 - Ear školení

Určen na rozvoj znalosti v identifikaci melodické, harmonické a rytmické příklady. Musí být přijata v pořadí. Jedna hodina kredit každý semestr.

2200-2210 - hudební teorie III a IV

Pokračování Music 1200 a 1210 s důrazem na analyzation, partwriting, neapolských akordy, rozšířil šesté akordy a jiné techniky používané skladatelů barokní až dvacátého století. Předpoklad: Hudba 1200 a 1210. Tři hodiny kreditní každý semestr.

2910-2920 - Dějiny hudby

Komplexní studii o vývoji hudby od raných Řeků a rané křesťanské církve přes hudbu dvacátého století. Hudba 2910 zahrnuje hudbu, 1750; Hudba 2.920 zahrnuje hudbu od roku 1750 do současnosti. Určen především pro hudebních společností, ale je otevřen dalším zainteresovaným a kvalifikované studenty. Kurzy musí být přijata v pořadí. Tři hodiny kreditní každý semestr.

2900/3900 - Speciální témata

Určen pro studenty, kteří chtějí studovat oblasti, které nejsou nabízeny v pravidelné učebního plánu, nebo navíc k pravidelné nabídky. Obsah se liší. Obvykle tři hodiny úvěr, ale může se lišit. Nejsou nabízeny na pravidelném základě.

3380 - World Music

Zkoumá hudby z ethnomusicalogical perspektivy se zaměřením na hudební vystoupení a vzájemných vztahů hudby, kultury a každodenního života. Průzkumů Kurz hudba z různých kultur prostřednictvím řady případových studií. Tři hodiny úvěr.

1

Reálný život.

Hiwassee College je místo, kde přichází učení ve třídě, ale důležitější je, že pochází z real-svět zkušeností. Možná budete překvapeni, jak málo vidíte stůl před sebou. Učení je více než hands-on. Je to skutečný život.

Adventure.

S každým rohem zapnete, najdete dobrodružství. Atletika vaše věc? Máme téměř každý sport, dostupné a jsou vždy hledá nové talentované sportovce. Více outdoorsy typ? Zde můžete zjistit sami rafting po řece z peřejí, turistické náročné stezce, nebo prostě brát v majestátu krásné přírodě.

Následující seznam vysokých škol a univerzit se ověří, že bude přijímat Hiwassee akademie kreditů buď jako přímý převod nebo případ od případu. Nejedná se o vyčerpávající seznam, ale je to vynikající sada voleb pro studenty, kteří se vydělávat kredity duální zápisu.

 • Brevard College
 • Bryan College
 • Carson-Newman University
 • Christian Brothers University
 • Clemson University
 • Cumberland University
 • Východní Tennessee státní Univeristy
 • Emory a Henry vysoká škola
 • Iowa Central Community College
 • Kentucky státní univerzita
 • Lincoln Memorial University
 • Maryville College
 • Milligan College
 • Samford University
 • St. Petersburg College
 • Tennessee technologická univerzita
 • Tennessee Wesleyan College
 • Trevecca Nazarene University
 • Trine University
 • Tusculum College
 • Univerzita Cumberlands
 • University of Tennessee Chattanooga-
 • University of Tennessee Knoxville-
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z HIWASSEE COLLEGE »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
2 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date