Jsme rádi, že jste přemýšleli o tom stát se součástí Hiwassee komunity! Jsme tady, abychom vám pomohou s ničím a všechno, co potřebujete. Byli bychom rádi zodpoví všechny otázky, které můžete mít o koleje z akademických kruhů na dostupnosti a za jejími hranicemi.

Náš školní areál rozrostla z pouhých sedmi akrech do většího areálu, složený z osmnácti budov umístěných na 400 akrů.

Univerzitním Paralelní náměstek studijní program obsahuje první dva roky typického čtyřletého školy nebo univerzity programu. Studenti zapsaní v tomto programu jsou ti, kteří očekávají, že přechod na jinou instituci, senior po jejich absolvování Hiwassee College. Přidružený Arts nebo spolupracovník míry vědy je udělována. Fakulta a zaměstnanci Hiwassee akademie úzce spolupracovat s našimi studenty a se sousedními vysokých škol a univerzit, aby byl zajištěn hladký a přesný přenos kreditů. Vysoká škola udržuje kurz-bycourse přenos rozdílových tabulky s mnoha čtyřletých vysokých škol a univerzit pro usnadnění přenosu a na pomoc studenta a jeho / její poradce s akademickou vývoje programu. Po konzultaci s poradci, studenti mohou navrhnout individuální studijní program, aby vyhovoval jejich cíle a zájmy v oblastech, jako je například Business. Univerzita Paralelní Associate studijního programu nabízí kolegium může být upraven tak, aby lépe odpovídaly potřebám studenta a vyhovět požadavkům vrcholového orgánu, k němuž student očekává přenést. Nicméně, v provedení změn v učebními osnovami, student musí být jisti, dokončit všechny kurzy všeobecného vzdělávání potřebné k maturitě.

1

Reálný život.

Hiwassee College je místo, kde přichází učení ve třídě, ale důležitější je, že pochází z real-svět zkušeností. Možná budete překvapeni, jak málo vidíte stůl před sebou. Učení je více než hands-on. Je to skutečný život.

Adventure.

S každým rohem zapnete, najdete dobrodružství. Atletika vaše věc? Máme téměř každý sport, dostupné a jsou vždy hledá nové talentované sportovce. Více outdoorsy typ? Zde můžete zjistit sami rafting po řece z peřejí, turistické náročné stezce, nebo prostě brát v majestátu krásné přírodě.

Následující seznam vysokých škol a univerzit se ověří, že bude přijímat Hiwassee akademie kreditů buď jako přímý převod nebo případ od případu. Nejedná se o vyčerpávající seznam, ale je to vynikající sada voleb pro studenty, kteří se vydělávat kredity duální zápisu.

 • Brevard College
 • Bryan College
 • Carson-Newman University
 • Christian Brothers University
 • Clemson University
 • Cumberland University
 • Východní Tennessee státní Univeristy
 • Emory a Henry vysoká škola
 • Iowa Central Community College
 • Kentucky státní univerzita
 • Lincoln Memorial University
 • Maryville College
 • Milligan College
 • Samford University
 • St. Petersburg College
 • Tennessee technologická univerzita
 • Tennessee Wesleyan College
 • Trevecca Nazarene University
 • Trine University
 • Tusculum College
 • Univerzita Cumberlands
 • University of Tennessee Chattanooga-
 • University of Tennessee Knoxville-

OBCHODNÍ ADMINISTRATIVA

KURZ POPIS

1.310 - Úvod do podnikání

Kurz průzkum navržen tak, aby zkoumat základní pojmy a funkce obchodu; důraz kladen na oblasti managementu, marketingu, účetnictví, finance, ekonomie a práva; dovedností a terminologie nezbytné pro úspěch v dalších kurzech v těchto oblastech. Žádné požadavky. Tři hodiny úvěr. Nabízený podle potřeby.

2010 - Obchodní sdělení

Přehled způsobů komunikace v podnikání; důraz na rozvoj dovedností potřebných pro přípravu obchodní dopisy, poznámky a zprávy; efektivní ústní komunikační dovednosti. Tři hodiny úvěr. Spring.

2110 - Úvod do statistice podnikání

Úvod do statistické analýzy. Témata zahrnují popisné statistiky, elementární pravděpodobnost, rozdělení pravděpodobnosti, distribuce vzorkování, odhad, testování hypotéz, lineární regrese a korelace, a Chi-square testování. Předpoklad: Matematika 1130 a 1.730 nebo souhlas instruktora. Tři hodiny úvěr. Spring.

2.120 - Podnikání

Tento kurz je určen pro výuku vyvážený přístup k zakládání a vedení malé firmy. Stále častěji, podnikání je avenue volbou pro kreativní jednotlivci, které sledují profesní, osobní a finanční cíle a ambice. Tento kurz poskytuje nejen informační klíč k zahájení a rozvoji životaschopných podniků, ale také řeší klíčovou roli malé a střední podniky hrají v širší ekonomice. Tři hodiny úvěr.

2130 - Obchodní funkcí

Zkoumání aplikace a integrace základních podnikových funkcí. Zahrnuje aspekty financí, správy informací, logistika, marketing, provoz, a organizačního chování. Předpoklady: Ekonomika 2.010, účetnictví 2010, počítačových informačních systémů 1020 nebo rovnocenné. Čtyři hodiny zápočet. Spring.

2.220 - International Business

Tento kurz poskytuje přehled o globálním podnikatelském prostředí a vyvíjející se globální ekonomiku. Zdůrazňuje všudypřítomnost globalizace a její hospodářské a sociální dopady dnes i do budoucna. Mezinárodní obchodní politiky a postupy, kulturní různorodost, a komunikace v globálním trhu jsou zkoumány. Tři hodiny úvěr.

2320 - Řízení lidských zdrojů

Studenti prozkoumat hodnoty a vnímání vybraných skupin ovlivňujících společenského a hospodářského života prostřednictvím analýzy politik lidských zdrojů a postupů, včetně: náboru, výběru, školení, rozvoje a náhrad zaměstnancům. Tři hodiny úvěr.

2420 - Zásady financí

Tento kurz se zabývá principy financování především z pohledu finančního manažera. Kombinace zásady řízení, zákony nabídky a poptávky, omezení daňových zákonů, a zprávy o účetnictví, finanční řízení poskytuje nástroje pro hodnocení příležitostí a strategicky metody půdorysné maximalizaci hodnoty firmy. Tři hodiny úvěr.

2900/3900 - Speciální témata

Určen pro studenty, kteří chtějí studovat oblasti, které nejsou nabízeny v pravidelné učebního plánu, nebo navíc k pravidelné nabídky. Obsah se liší. Obvykle tři hodiny úvěr, ale může se lišit. Nejsou nabízeny na pravidelném základě.

3210 - Základy marketingu

Základní pojmy a funkce marketingu; analýzu výzkumu a vývoje, cen, distribuce a propagace s ohledem na možnosti a omezení předložené spotřebitelů; právní prostředí a hospodářské soutěže. Předpoklad: Sophomore stojící nebo souhlas instruktora. Tři hodiny úvěr. Nabízený podle potřeby.

3310 - Obchodní právo

Základní úvod do amerického právního systému a jeho vztahu k podnikání. Oblasti, které mají být hodnoceny, zahrnují vládní regulace, ochrana spotřebitele, smluv a deliktů, zločiny, osobní i nemovitý majetek, prodej a agenturu. Tři hodiny úvěr. Nejsou nabízeny na pravidelném základě.

3410 - Zásady managementu

Úvod do teorie a procesy řízení; základní funkce pro správu plánování, organizování, řízení a kontrolní jsou zdůrazňována jako základy řešení problémů a rozhodování. Tři hodiny úvěr.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z HIWASSEE COLLEGE »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
2 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date