Spolupracovník stupeň aplikovaného inženýrství (technologií obnovitelných zdrojů energie)

Hunter TAFE - Australia

Popis programu

Read the Official Description

Spolupracovník stupeň aplikovaného inženýrství (technologií obnovitelných zdrojů energie)

Hunter TAFE - Australia

Toto dva letý program, poskytuje studentům přístup k průmyslové uznána kvalifikace, což vede k nové a vzrušující kariéru jako zkušený para-profesionální v sektoru rychle rostoucím obnovitelných energetických technologií.

To poskytuje studentům znalosti vyžadované Inženýři Austrálie k práci v průmyslu, jakož i praktické zkušenosti prostřednictvím profesních stáží pořádaných Hunter TAFE. K dispozici je výběr z oborů odrážejících různé možnosti k dispozici v rámci odvětví - od procesu přeměny a skladování energie, do infrastruktury a souvisejících elektrických a mechanických inženýrské činnosti. Studenti mohou také použít program jako cesty do třetího ročníku bakalářského studijního programu cínových technologií obnovitelných zdrojů energie na univerzitě v Newcastlu.

Absolventi kurzu budou mít znalosti a praktické dovednosti potřebné pro práci jako para-profesionální v oblasti obnovitelných zdrojů energie, ve vládě, firemní, životního prostředí a malých obchodních podniků.

S uznaným nedostatku kvalifikovaných pracovníků ve všech strojírenských profesích, včetně elektrických, mechanických a stavebnictví, existuje příležitost pro živnostníky zkušenosti s ekologicky udržitelné navrhování a realizaci energie být součástí expandující odvětví zaměstnanosti.

Rada Čistá energie předpovídá dlouhodobý růst v tomto odvětví, a náš spolupracovník Studijní program nabízí absolventům příležitost k dalšímu své zkušenosti a přestěhovat se do celé řady pozic strojírenských souvisejících (některé vyžadují další studii), včetně:

  • stavební inženýr specializující se na obnovitelné zdroje energie
  • elektrotechnický inženýr specializující se na obnovitelné zdroje energie
  • engineering spolupracovník
  • strojní inženýr specializující se na obnovitelné zdroje energie
  • solární energie inženýr
  • solární energie technik
  • udržitelná energie poradce.

Spolupracovník stupeň také poskytuje cestu do třetího ročníku bakalářského strojírenské technologie (obnovitelné energie) na univerzitě v Newcastlu a poskytuje podpůrnou skupinu znalostí požadovaných Engineers Austrálie.

Přidružený Titul nabízí TAFE NSW vysokoškolském vzdělávání a Hunter TAFE vám kombinaci praktické a teoretické znalosti, které potřebujete k vytvoření placenou kariéru. Analytické a výzkumné metody se dozvíte, bude vás ve vynikající pozici, zda chcete okamžitě pokračovat na své kariéře, nebo usilovat o vyšší studie úrovně. Budete dokonce aplikovat své dovednosti a znalosti v reálném pracovišti jako součást svého kurzu.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Led. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
32,000 AUD
Information
Deadline
Locations
Austrálie - Newcastle, New South Wales
Datum začátku : Led. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Led. 2019
Austrálie - Newcastle, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu