Toto dva letý program, poskytuje studentům přístup k průmyslové uznána kvalifikace, což vede k nové a vzrušující kariéru jako zkušený para-profesionální v sektoru rychle rostoucím obnovitelných energetických technologií.

To poskytuje studentům znalosti vyžadované Inženýři Austrálie k práci v průmyslu, jakož i praktické zkušenosti prostřednictvím profesních stáží pořádaných Hunter TAFE. K dispozici je výběr z oborů odrážejících různé možnosti k dispozici v rámci odvětví - od procesu přeměny a skladování energie, do infrastruktury a souvisejících elektrických a mechanických inženýrské činnosti. Studenti mohou také použít program jako cesty do třetího ročníku bakalářského studijního programu cínových technologií obnovitelných zdrojů energie na univerzitě v Newcastlu.

Absolventi kurzu budou mít znalosti a praktické dovednosti potřebné pro práci jako para-profesionální v oblasti obnovitelných zdrojů energie, ve vládě, firemní, životního prostředí a malých obchodních podniků.

S uznaným nedostatku kvalifikovaných pracovníků ve všech strojírenských profesích, včetně elektrických, mechanických a stavebnictví, existuje příležitost pro živnostníky zkušenosti s ekologicky udržitelné navrhování a realizaci energie být součástí expandující odvětví zaměstnanosti.

Rada Čistá energie předpovídá dlouhodobý růst v tomto odvětví, a náš spolupracovník Studijní program nabízí absolventům příležitost k dalšímu své zkušenosti a přestěhovat se do celé řady pozic strojírenských souvisejících (některé vyžadují další studii), včetně:

  • stavební inženýr specializující se na obnovitelné zdroje energie
  • elektrotechnický inženýr specializující se na obnovitelné zdroje energie
  • engineering spolupracovník
  • strojní inženýr specializující se na obnovitelné zdroje energie
  • solární energie inženýr
  • solární energie technik
  • udržitelná energie poradce.

Spolupracovník stupeň také poskytuje cestu do třetího ročníku bakalářského strojírenské technologie (obnovitelné energie) na univerzitě v Newcastlu a poskytuje podpůrnou skupinu znalostí požadovaných Engineers Austrálie.

Přidružený Titul nabízí TAFE NSW vysokoškolském vzdělávání a Hunter TAFE vám kombinaci praktické a teoretické znalosti, které potřebujete k vytvoření placenou kariéru. Analytické a výzkumné metody se dozvíte, bude vás ve vynikající pozici, zda chcete okamžitě pokračovat na své kariéře, nebo usilovat o vyšší studie úrovně. Budete dokonce aplikovat své dovednosti a znalosti v reálném pracovišti jako součást svého kurzu.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 13 více kurzů z Hunter TAFE - Australia »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
32,000 AUD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date