Tento titul je určen pro studenty, kteří hledají kariéru v trestní justici. To také poskytuje pevný základ pro jednotlivce, kteří chtějí vstoupit na duševní zdraví povolání jako studenti obdrží zázemí v psychologii, soudního systému a právního systému.

Příležitosti Po NCMC

Dozorce, požární Inspectors a vyšetřovateli, Hasiči, policie a detektivové, soukromých detektivů a vyšetřovatelů, bezpečnostní stráže a Gaming Kamery úředníci

Program Výsledky

Studijní programy nabízené katedry trestního práva jsou navrženy tak, aby posílit studenty jako kritické myslitele, etické herci, a příslušné komunikátory týkajících se záležitostí v trestné činnosti a spravedlnosti na místní, státní, národní a mezinárodní úrovni, aby se vztahovalo na stupni-vhodné úrovních, schopnosti: - posuzovat filozofii, teorie, politiky, postupy, procesy a reformy hlavních institucí sociální kontroly; - Vysvětlit inter-závislé operace hlavních součástí systému trestního soudnictví (tj policie, soudy, nápravných agentury) a politické, právní, etické a sociálně-ekonomické prostředí, v němž působí, stejně jako důsledky těchto vztahů pro oběti, pachatele, odborníků justice a společnosti; - Analyzovat hlavní historické a současné problémy, kterým čelí systému trestního soudnictví, včetně událostí, informace, programy, politiky a koncepty, které mají vliv na činnost orgánů činných v trestním řízení a herci, stejně jako otázky, které ovlivňují současnou městskou společnost a respekt k rasové, etnické , kulturní a rozmanitost pohlaví; - Vyhodnotit povaze, rozsahu, příčinné souvislosti a předcházení trestné činnosti, včetně schopnost aplikovat a kritiku hlavní teorie ve vztahu k těmto příčinám; - Aplikovat dovednosti a metody v oblasti trestního soudnictví výzkumu, včetně získávání, analýza, interpretace, šíření a politických důsledcích kvantitativních i kvalitativních údajů, a tam, kde je to vhodné, různé dovednosti a metody pro provádění základních soudní vyšetřování nebo analýzy trestné činnosti; - Uplatňovat filozofii, teorie a principy hmotného, ​​procesního a důkazní trestního práva, které regulují a vedení trestního soudnictví a jeho hlavními aktéry; a - efektivně komunikovat, a to jak ústně i písemně, a prokázat základní znalost informačních technologií a jejich uplatnění trestního výzkumu a praxe spravedlnosti.

POZNÁMKA: Lidé s zločin přesvědčení bude mít potíže zachování zaměstnanosti v oblasti trestní justice.

Vstupní požadavky

1) Vyplňte žádost o přijetí k dispozici na internetových stránkách NCMC. Jednorázový nevratný poplatek za podání žádosti se platí.

Duální Credit studenti, kteří plánují zúčastnit NCMC po maturitě budou muset vyplnit žádost o přijetí v průběhu jejich posledním ročníku a zaplatit poplatek za přijetí žádosti.

Vracející se studenty, kteří se zúčastnili třídy NCMC po dobu jednoho semestru nebo více, budou muset vyplnit aktualizovanou přihlášku. Není nutná žádná poplatek.

Přijímací kancelář vítá potenciální studenty, jejich rodiče a přátele k návštěvě našeho areálu.

2) Poskytnout NCMC s příslušnými přepisy, dokumenty a výsledky testů.

. Pro první-time vysokoškoláků, požádat o oficiální kopii konečné nebo nejnovější vysoké škole přepis být zaslány NCMC přijímací kanceláře. V konečném znění, oficiální přepis musí být doručeny ke konečnému přijetí. Přepis, musí být z akreditované vysoké škole nebo vysoké státní uznán unaccredited vysoké školy.

Přepis musí být zaslána přímo ze střední školy s úřední pečetí školy. Přepis musí prokázat všechny z předmětů absolvovaných studentem.

Přepisy, které byly zakoupeny z diplomové mlýna nebo z on-line akreditace agentury nebudou akceptovány.

b. Pro studenty, kteří složili zkoušku GED dána Missouri státní oddělení základní a střední vzdělávání nebo jakýchkoli jiných států Ged, poslat oficiální kopii vašeho skóre nebo osvědčení přijímací kanceláře.

c. Pro studenty, kteří se převádějí z jiné vysoké školy nebo univerzity, požádat o oficiální přepis z každé vysoké školy se zúčastnili. Je také nutné oficiální střední škola přepis.

d. Pro domácí vzdělávali studenti, poskytují ověření kteří dokončili středoškolské studium a ACT, SAT, kompas nebo ASSET výsledky v testech. Domácí vzdělávali studenti musí poskytnout kopii testování umístění před nástupem do své původní semestru.

e. Všechny non-občan žadatelé na vysokou školu, musí předložit důkaz o imigrační status (tj. zelená karta) a musí poslat na střední škole přepis přeloženy do angličtiny před úvahu pro přijetí do NCMC.

3) Poskytovat NCMC s kopií Vašeho ACT, SAT, AKTIV, nebo COMPASS skóre před zahájením studie. Umístění výsledky testů jsou platné po dobu dvou let; pokud vaše skóre je starší než dva roky, budete muset složit zkoušku COMPASS. Tyto body se používají k umístění v angličtině, matematika, čtení, věda, historie a vládní kurzy a pomoci poradců na pomoc studentům při vytváření profesní a vzdělávací plány.

Pokud jste se vzít některý z nich, NCMC nabízí test COMPASS umístění na studenty, kteří buď nejsou přijata ACT nebo kteří potřebují další testování.

Zvláštní požadavky - Zahraniční studenti

  • NCMC aplikací (on-line) - Mezinárodní přihláška - High School Přepis přeloženy do angličtiny - Vysoká škola přepisy přeloženy do angličtiny a americké ekvivalenty (přes služby jako WES-World Education Services) - oficiální TOEFL skóre zprávu (pokud je oficiální národní jazyk není angličtina - Minimální skóre je tištěná verze). Minimální skóre jsou: papír = 500 pomocí počítače = 173, nebo internetový = 61. Nebo Oficiální IELTS skóre 5,5 - Osvědčení o financích / Bank prohlášení Kontaktujte nás pro více informací.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z North Central Missouri College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Kontaktuj školu
- Home students, 01/07/2014 - International students
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
- Home students, 01/07/2014 - International students
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
- Home students, 01/07/2014 - International students
End Date