Spolupracovník titul v hudbě

Všeobecné informace

Popis programu

Hudební oddělení v Irvine Valley College představuje příklad ducha vynikající tradiční hudební výchovy a dynamického výkonu. Rostoucí hudební učební plán podporuje a cvičí studenty na všech úrovních. Od všeobecného studenta až po pokročilého umělce je místo pro každého v IVC. IVC Chorale získala národní reputaci pro inovativní programování a muzikální dokonalost. Symfonie větrné elektrárny pod vedením Stephena Rochfordu působí v průběhu celého roku obrovskému publiku. Pořádá řadu děl, předvádějí světové, státní a regionální premiéry více než 30 děl od roku 1991 a každoročně od roku 1999 zařazuje studenty do národních a regionálních interkolekčních skupin CBDNA.

Klávesové oddělení nabízí živý program s vynikajícími, oceněnými fakultami, nejmodernějšími klavíry Steinway, digitálním koncertním orgánem Allen Quantum a třemi cembalo. Nedávno zrekonstruované akustické a digitální přístroje dělají z Irvine Valley College jednu z mála institucí v oblasti, že vlastní dvě nástroje Steinway D na hlavní scéně Střediska herectví a studio Steinways v učebnách. Každý rok oddělení prezentuje rušný harmonogram klavírních, varhanních a cembalových koncertů s hudební fakultou IVC a renomovanými hostem umělců. Program nabízí kurzy různých úrovní (I, II, III, IV) a individuální výuku pro pokročilé studenty. V průběhu let studenti IVC úspěšně přešli na významné čtyřleté instituce včetně CSU Long Beach, CSU Fullerton, Chapman, UCLA a UC Berkley. Škola má také aktivní a oceněný instrumentální jazzový soubor a prosperující a rostoucí kytarový program.

Ať už studujete hudbu jako studenta, hrajete nebo obohacujete svůj život, hudební oddělení IVC nabízí něco pro každou hudební potřebu a chuť.

Hudební kurzy

Hudební učební plán je navržen tak, aby poskytoval důkladný a vysoce kvalitní studijní program pro převádění hudby, stejně jako příležitosti pro studenty v jiných oborech, aby se dozvěděli o hudbě prostřednictvím kurzů a účastí ve výkonných skupinách. Kurzy nabízené v hudebních učebních osnovách splňují velké požadavky na přenos a mnohé z nich také splňují všeobecné vzdělávací požadavky v oblasti umění a / nebo humanitních oborů. Učební plán obsahuje kurzy v oblasti hudebního výkonu, teorie, historie a ocenění, stejně jako různé jemné vokální a instrumentální soubory. Navíc jsou kursy výuky nabízeny na kytaru, klavír a hlas.

Hudební majors

Oddělení nabízí tento program kvalifikovaným studentům hudby, kteří chtějí rozvíjet své výkonnostní schopnosti. Přijímání do programu probíhá formou konkurzu, který je naplánován před začátkem podzimního a jarního semestru. Studenti musí splnit určité požadavky na studium, včetně konkrétních tříd, aby získali individuální hlasové, instruktážní nebo klavírní instrukce, hlavní koncentrace programu. Pro více informací volejte 949-451-5538 nebo e-mail mtresler@ivc.edu.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experi ... Čtěte více

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experience with a sincere commitment to learning. IVC offers day and evening classes, on campus or online. Méně