Přečtěte si oficiální popis

Titul Požadavky

KOMUNIKACE 9 hodin - En101 English I a EN102 English II 6 hodin - SP175 řeči Komunikace 3 hodin

HUMANITNÍ

(Vyberte jeden kurz každé ze tří ze čtyř kategorií.) 9 hodin 1) Literatura (s výjimkou Lit. pro děti, školka Lit. nebo Mladý dospělý Lit) 2) Výtvarné umění (je nutné výběr z této kategorie) -. AR104 Art Hodnocení - MU109 Hudba Hodnocení - TH111 Úvod do divadla 3) Humanitní vědy / kulturní studia - ED265 Multikulturní výchova - HI101 západní civilizace I - nebo HI102 Západní civilizace II - HU110 Úvod do humanitních věd I - nebo HU111 humanitní II 4) Filozofie / Cizí jazyk - FL100 cizí jazyk nebo FL110, FL120, FL155 - PH101 Úvod do etiky - PH102 Úvod do filosofie - RL101 Úvod do religionistiky

Správu informací 3 hodiny - BT160 mikropočítače aplikace I

MATEMATIKA 3 hodiny - * MT122 College Algebra, MT125 Základní statistiky - nebo MT121 pojetí matematiky

PŘÍRODOVĚDNÝ 9 hodin (musí mít jeden kurz s laboratoří z každé oblasti) 1) Life Science - BI100 Obecná biologie - BI101 Obecná botanika - BI103 Obecné zoologie 2) Fyzická Věda - CH107 Intro. do chemie - CH110 chemie I - ES106 Fyzikální geologie - PS101 Intro. na fyzikální vědy - PS185 College Fyzika I

Sociologie 9 hodin - * HI103 American History I a PL216 národní vlády 6 hodin - PY121 Obecná psychologie 3 hodin - CELKEM všeobecně vzdělávacích CORE 42 hodin Viz přenést požadavky diplom ** Pokud jsou kurzy převedeny z out-of-stavu instituce , PL105 Missouri Ústava, může být požadováno.

Vstupní požadavky

1) Vyplňte žádost o přijetí k dispozici na internetových stránkách NCMC. Jednorázový nevratný poplatek za podání žádosti se platí.

Duální Credit studenti, kteří plánují zúčastnit NCMC po maturitě budou muset vyplnit žádost o přijetí v průběhu jejich posledním ročníku a zaplatit poplatek za přijetí žádosti.

Vracející se studenty, kteří se zúčastnili třídy NCMC po dobu jednoho semestru nebo více, budou muset vyplnit aktualizovanou přihlášku. Není nutná žádná poplatek.

Přijímací kancelář vítá potenciální studenty, jejich rodiče a přátele k návštěvě našeho areálu.

2) Poskytnout NCMC s příslušnými přepisy, dokumenty a výsledky testů.

. Pro první-time vysokoškoláků, požádat o oficiální kopii konečné nebo nejnovější vysoké škole přepis být zaslány NCMC přijímací kanceláře. V konečném znění, oficiální přepis musí být doručeny ke konečnému přijetí. Přepis, musí být z akreditované vysoké škole nebo vysoké státní uznán unaccredited vysoké školy.

Přepis musí být zaslána přímo ze střední školy s úřední pečetí školy. Přepis musí prokázat všechny z předmětů absolvovaných studentem.

Přepisy, které byly zakoupeny z diplomové mlýna nebo z on-line akreditace agentury nebudou akceptovány.

b. Pro studenty, kteří složili zkoušku GED dána Missouri státní oddělení základní a střední vzdělávání nebo jakýchkoli jiných států Ged, poslat oficiální kopii vašeho skóre nebo osvědčení přijímací kanceláře.

c. Pro studenty, kteří se převádějí z jiné vysoké školy nebo univerzity, požádat o oficiální přepis z každé vysoké školy se zúčastnili. Je také nutné oficiální střední škola přepis.

d. Pro domácí vzdělávali studenti, poskytují ověření kteří dokončili středoškolské studium a ACT, SAT, kompas nebo ASSET výsledky v testech. Domácí vzdělávali studenti musí poskytnout kopii testování umístění před nástupem do své původní semestru.

e. Všechny non-občan žadatelé na vysokou školu, musí předložit důkaz o imigrační status (tj. zelená karta) a musí poslat na střední škole přepis přeloženy do angličtiny před úvahu pro přijetí do NCMC.

3) Poskytovat NCMC s kopií Vašeho ACT, SAT, AKTIV, nebo COMPASS skóre před zahájením studie. Umístění výsledky testů jsou platné po dobu dvou let; pokud vaše skóre je starší než dva roky, budete muset složit zkoušku COMPASS. Tyto body se používají k umístění v angličtině, matematika, čtení, věda, historie a vládní kurzy a pomoci poradců na pomoc studentům při vytváření profesní a vzdělávací plány.

Pokud jste se vzít některý z nich, NCMC nabízí test COMPASS umístění na studenty, kteří buď nejsou přijata ACT nebo kteří potřebují další testování.

Zvláštní požadavky - Zahraniční studenti

  • NCMC aplikací (on-line) - Mezinárodní přihláška - High School Přepis přeloženy do angličtiny - Vysoká škola přepisy přeloženy do angličtiny a americké ekvivalenty (přes služby jako WES-World Education Services) - oficiální TOEFL skóre zprávu (pokud je oficiální národní jazyk není angličtina - Minimální skóre je tištěná verze). Minimální skóre jsou: papír = 500 pomocí počítače = 173, nebo internetový = 61. Nebo Oficiální IELTS skóre 5,5 - Osvědčení o financích / Bank prohlášení Kontaktujte nás pro více informací.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z North Central Missouri College »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Kontaktuj školu
- Home students, 01/07/2014 - International students
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
- Home students, 01/07/2014 - International students
Location
Termín odevzdání přihlášek
Kontaktuj školu
- Home students, 01/07/2014 - International students
End Date