Vaše vzdělání v umění začíná zde. Green River College podporuje důkladnou přípravu na studium a vytváření umění. V Green River, budete provést studijní program, který pomáhá každého studenta najít rovnováhu mezi estetikou a techniky v tvůrčím procesu a projevu. Prostřednictvím rozvoje silných řešení problémů dovednosti, naučíte se diskutovat o teoretický a praktický význam své práce. V Green River můžete rozvíjet své nápady, budovat silné techniky, a vytvořit konkurenceschopné portfolio.

Asociovaného v Fine Arts titul v oboru umění se obecně sledují studenty, kteří plánují převést na čtyřleté univerzity. Nicméně, dokončení tohoto stupně nezaručuje přijetí jako umění major. Tento titul nabízí studentům široký základ dalšího vzdělávání nebo kariéru v umění. Studenti udělil stupeň splňují všechny požadavky státní Přímý přenos Washingtonské dohodě (DTA). Portfolio vyzdvihování nejlepší práci studenta dokončena v Green River Community College, s důrazem na originalitu, zařízení, a průzkum je vysoce doporučeno. Portfolio prezentace je obvykle určujícím faktorem pro přijetí pro výtvarné dur, a tento stupeň poskytuje strukturu pro přípravu silného portfolia. Chcete-li získat tento titul, studenti musí absolvovat minimálně 105-106 čtvrtletí úvěrů v kurzech očíslovaných 100 nebo vyšší (ze schváleného distribučního seznamu) a splňují specifické požadavky na distribuci. Ne více než 25 procent úvěrových požadavků může být přijata na průchod / bez úvěrů bázi. Studenti by si měli být vědomi, že kurzy s "Pass" stupně nemusí splňovat požadavky uvedené v jejich hlavní pole. Studenti musí dosáhnout kumulativní GPA 2,0 a získat minimálně 24 kreditů, včetně posledního čtvrtletí, v rezidenci u Green River Community College.

Green River College International Programy je hrdá na to skvělé služby, které nabízí každému a všem z našich studentů. Naším cílem je pomoci vám dosáhnout svého snu, zda je přenést do horní univerzitu, lépe si angličtinu nebo zkušenosti American College život.

Co je to portfolio?

Portfolio uměleckých děl je sbírka z vašich nejlepších a nejnovějších prací, cca 15 - 20 kusů. Je to zásadní součástí vaší žádosti odborných uměleckých škol, většina programů vysokých škol umění a galerií. Portfolio pomáhá někdo zhodnotit své úspěchy a potenciál.

Níže jsou uvedeny některé úvahy o zapsání portfolia:

 • Kresby
 • Kresby z pozorování pouze
 • Obrázek čerpání z živého modelu
 • Složení dovednosti
 • Průzkum médií, včetně použití barvy
 • Design-2D, 3D
 • Abstrakt Práce
 • Komplexní kompoziční dovednosti
 • Pozorné realizace nápadů
 • Dobré řemeslo

Poznámka: Portfolio by mělo rovněž zahrnovat příklady nejlepší práci ve svém oboru.

Green River

Green River - lídr v oblasti přenosu univerzity

Naše 2 + 2 převod program nabízí studentům možnost začít svůj čtyřletý bakalářský titul. Program přenos zajišťuje výuku rovnocenné prvních dvou let s vysokoškolským vzděláním. Studenti mohou trvat dva roky, v Green River College, poté transfer na univerzitu dokončit jejich čtyřletého titul.

proč

Naši studenti jsou přijaty k mnoha nahoru 100 světovými univerzitami *, jak řazeny podle Shanghai Jiaotong University, včetně:

Brown University, Kalifornie státní univerzita, Cornell University, Hawaii Pacific University, Indiana University, Johns Hopkins, Ohio State University, Parsons School of Design, Pratt Institute, Purdue University, San Jose State University, Seattle univerzita, Tufts University, UC Berkeley, UC Santa Barbara, UCLA, UNC - Chapel Hill, University of Michigan, University of Minnesota, University of Oregon, University of Pennsylvania, University of Southern California, University of Texas v Austinu, University of Virginia, University of Washington, University of Wisconsin státě Washington University * Poznámka: Vstupné do selektivních univerzit je vysoce konkurenční.

Zahraniční studenti Green River College byli přijati na stovkách univerzit po celém USA. Studenti získají kvalifikaci potřebné pro přijetí na Green River a přenést na začátek univerzity jako juniory třetím ročníku. Vstupné není zaručeno, ale naši studenti byli velmi úspěšní při získávání přístupu do předních univerzitách.

Greenriver

Požadavky na vzdělávání

Za účelem získání bakalářský titul v USA, všichni studenti musí dokončit specifické požadavky na jejich hlavní, stejně jako obecné požadavky na vzdělávání, které představují základ učení v různých oblastech, včetně matematiky, psaní, vědu, sociálních a humanitních věd. Studenti jsou uvedeny svobodu zvolit tříd podle svého výběru z obecných kategorií. Například v rámci kategorie "Social Science", si mohou studenti vybrat jednu z následujících témat: sociologie, psychologie, politologie, historie, zeměpisu a další. Kategorie humanitní vědy patří: umění, řeč, komunikace, jazyky, hudba, filozofie, a jiní. Věda zahrnuje: chemie, biologie, fyzika, astronomie a další.

Jak to funguje?

Více než 25 univerzity nabídla Přenos University Pathway (UTP) možnost každému studentovi, který je přijat k Green River. Záruka se nevztahuje na "ovlivnil" velkých společností. To je, jak to funguje:

1. Naneste na Green River

2. Vyberte univerzitu - Vyberte univerzitu ze seznamu. Zkontrolujte univerzitu o žádosti. Vyberte jen jednu univerzitu. Ujistěte se, že si vyberete univerzita má svou major.

Obdržíte univerzitní podmíněné povolení dopis nebo prohlášení zároveň obdržíte Green River přijímací dopis.

Ukázkové Třídy pro populární Majors:

Umění / Design:

 • Začátek design
 • Kresba
 • Barvu a design
 • 3. Prostorové projektování
 • Digitální fotografie
 • Malování, a dějiny umění
GreenriverStudenti

Green River ví, jak důležité bydlení je pro úspěch studenta. To je důvod, proč naši zaměstnanci bydlení něco navíc, aby bylo dosaženo co nejlepší možný zážitek tím, že poskytuje péči, pozitivní, bezpečné a podpůrná Američan žijící zážitek.

CAMPUS CORNER APARTMÁNY

Zkušenosti tradiční americké život vysoké školy v Campus Corner Apartments (CCA)

Studenti vychutnat pohodlné, na-školní areál umístění; komfortní, vysoce kvalitní zařízení; vynikající studijní prostředí; a příležitost, aby se zapojili a spřátelit se v podpůrném studentské komunity 340 amerických a zahraničních studentů. Studenti musí být 17 let v době nastěhování.

Výhody bydlení na akademické půdě:

 • Život na akademické půdě je pohodlné!
 • Chůze do třídy, knihovna, fitness centrum, posilovna a Performing Arts Center
 • Community Center, kde můžete potkat a dělat přátele z celého světa
 • Spousta na místě studentské aktivity
 • Soukromé a skupinové studijní oblasti
 • Snadno se zapojit do areálu aktivit15.8111581215813
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Green River College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Price
9,900 USD
za rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date