Spolupracovník vědy v raném dětství, vzdělání

Všeobecné informace

Popis programu

Hlava 22 Požadavky na učitele

Program pro rozvoj dítěte je relevantní pro jednotlivce, kteří sledují různé zájmy a cíle, včetně učitelů raného dětského vzdělávání, specialistů na vývoj dítěte a vůdců rekreace; Zájemci o profesní kariéru poskytující služby dětem a rodinám - v dětských centrech, rodinné denní péči, rekreačních programech, speciálních vzdělávacích programech, komunitních agenturách, zdravotních programech a obhajobě dětí; A zájemci o marketing dětských knih, hraček, časopisů a vzdělávacího softwaru. Rodiče a potenciální rodiče budou z programu rovněž mít prospěch.

Potenciální major, pokud ...

 • Užijte si práci s dětmi a rodiči různého prostředí
 • Mají trpělivost, emoční stabilitu, dobré zdraví a fyzickou odolnost
 • Může tolerovat hluk a zmatenost a zůstává rovnovážný
 • Zajímá se o blaho dětí
 • Může pracovat nezávisle a pod pečlivým dohledem

index trhu práce

Potřeba kvalitní péče o děti je v celé zemi naléhavá. Pracovní příležitosti existují v dětských centrech, v programech pro děti / batolata, v programech po ukončení školního a letního tábora a ve všech typech dětských rozvojových center, a to jak veřejných, tak i soukromých. V Orange County je výhled na zaměstnanost obzvlášť slibný, protože stále více mladých rodin se dvěma pracujícími rodiči se přesunuje do této oblasti.

Zaměstnanci centra péče o děti mohou začít na úrovni asistenta péče o děti s probíhajícími třemi až šesti jednotkami. Pomocníci se mohou rychle rozvinout, aby se stali plnými učiteli (po dokončení 12 jednotek) a nakonec mohou dostávat další plat a výhody v programech, které vyžadují certifikát o vzdělání v raném dětství (30 jednotek) a zkušenosti.

Pracovní příležitosti

S osvědčením o zaměstnání:

 • Pracovníka pro péči o děti, pomocný personál nebo učitel

S bakalářským nebo pokročilým stupněm:
Předškolní nebo učitelka základních škol
Koordinátor střediska
Programový ředitel
Učitele pobočník

Požadavky na vzdělávání pro učitele (hlava 22)

Podle mandátu hlavy 22 ministerstva sociálních služeb státu Kalifornie jsou minimální požadavky na učitele v dětských zařízeních následující:

Absolutní minimum:

Před zaměstnáním musí mít učitel alespoň šest jednotek požadovaného vzdělání, který je uveden níže. Po ukončení pracovního poměru musí učitel, který najal pouze šest jednotek, absolvovat nejméně dvě jednotky v každém semestru až do ukončení 12 jednotek v níže uvedených oblastech.

Základní státní požadavek:

K tomu, aby byl učitel plně kvalifikovaný, má učitel jedno z následujících: 1. Dvanáct jednotek v oblasti vzdělávání v raném dětství nebo vývoje dítěte bylo ukončeno na akreditované vysoké škole a nejméně šest měsíců pracovních zkušeností v licencovaném středisku denní péče nebo ve srovnatelném skupinovém programu péče o děti.

A) Vzdělávací jednotky zahrnují kurzy, které zahrnují:

 • Růst a rozvoj dětí (HD 7 / PSYC 7);
 • Dítě, rodina a komunita (HD 15 / SOC 15); nebo
 • Program / kurikulum (všechny kurzy, které nabízí vysoká škola v programu a učebních osnovách)

B) Pracovní zkušenost musí být ověřena jako uspokojivá, nejméně tři hodiny denně za minimálně 50 dní v šestiměsíčním období, jako placený nebo dobrovolný zaměstnanec pod dohledem osoby, která by se kvalifikovala jako Učitel nebo ředitel podle těchto předpisů. (Dobrovolná práce vykonávaná ve středisku pro rozvoj dítěte na vysoké škole nebo práce vykonávaná jako pomocný učitel v jiných licencovaných programech péče o děti.) 2. Dětské středisko vydané Kalifornskou komisí pro přípravu a vydávání licencí pro učitele.

Osnovy

Dokončit následující předměty:

 • HD 7 VÝVOJOVÁ PSYCHOLOGIE: DĚTSKÉ A ADOLESCENCE

nebo

 • PSYC 7 VÝVOJOVÁ PSYCHOLOGIE: DĚTSKÉ A ADOLESCENCE
 • HD 15 SOCIALIZACE DĚTSKÉHO DĚTÍ, RODINA, SPOLEČENSTVÍ

nebo

 • SOC 15 SOCIALIZACE DĚTSKÉHO DĚTÍ, RODINA, SPOLEČENSTVÍ
 • HD 101 POZOROVÁNÍ A HODNOCENÍ MLADÝCH DĚTÍ
 • HD 110 ZÁSADY A POSTUPY UČENÍ MALÝCH DĚTÍ
 • HD 115 ÚVOD DO CURRICULUMU
 • HD 130 UČENÍ V RŮZNÉ SPOLEČNOSTI
 • HD 150 ZDRAVÍ, BEZPEČNOST A VÝŽIVA DĚTÍ
 • HD 181 PRAKTICKÝ PROGRAM: VÝCHODNÍ DĚTÍ

Celkové požadované jednotky: 24

* HD 7 / PSYC 7 a HD 15 / SOC 15 jsou křížové kurzy. Úvěr na plochu jen v jedné oblasti.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experi ... Čtěte více

?Irvine Valley College (IVC) combines a small-college environment with more than 60 acres of modern facilities and equipment; dedicated staff; and an excellent faculty who combine knowledge and experience with a sincere commitment to learning. IVC offers day and evening classes, on campus or online. Méně