Aby podnik uspěl, musí překonat technické problémy při navrhování, realizaci a výrobě. Nestačí však překonat technické problémy za každou cenu. Spíše procesy musí mít obchodní smysl. Dále by všechny aspekty operace měly fungovat hladce.

Technologické programy na technologickém institutu Benjamin Franklin (BFIT) připravují studenty na pomoc inženýrům a dalším odborníkům s technickými aspekty projektu. Tento program cvičí absolventy k optimalizaci a zefektivnění obchodních operací prostřednictvím efektivnějšího projektového řízení, modulace návrhu projektu a určení pracovního postupu. Absolventi tohoto stupně mají pevné znalosti o technických operacích a obchodní strategii společnosti, a proto mohou sloužit jako spojení mezi výrobní podlaží a zasedací místností. Pomáhají s externím a interním zákaznickým servisem, finanční analýzou technických produktů, personálním řízením technických pracovníků a marketingem.

Například výrobce telekomunikačních zařízení může potřebovat pracovníky se znalostí obrábění, programování nebo řešení problémů. Absolventi programů BFIT v oboru Mechanická, výpočetní technika nebo elektronika by byli dobrými volbami pro vyplnění těchto úloh. Ale inženýři a manažeři ve stejné společnosti mohou sledovat změny v dodavatelském řetězci, aby zlepšily ziskovost jednotky. Podpora pro tyto změny by vyžadovala někoho, kdo chápe jazyk podnikání. Stejně tak mohou být pracovní buňky uspořádány tak, aby se snížily náklady nebo zlepšila doba obratu. Opět platí, že někdo, kdo má znalosti o obchodních a řídících postupech, by byl pro podporu těchto změn cennější než pro někoho, kdo chápe jen technologické aspekty práce.

Podle nedávné zprávy Georgetown centra o vzdělávání a pracovní síly, nejvyšší platící pracovní místa pro jednotlivce, kteří získali přidružený titul jsou v podnikání a výroby, nejvyšší kategorií v těchto oblastech je řízení provozu, který vyžaduje spojování podnikání, řízení a technické dovednosti. Tyto oblasti patří mezi šestky s největším počtem pracovních míst pro středně kvalifikované pracovní uplatnění v příštích sedmi letech.

PROGRAMY

Associate of Science v technologii Business & Management

Co se naučíte?

 • Podnikový management
 • marketing
 • Finanční analýza
 • Řízení lidských zdrojů
 • Návrh pracovního postupu
 • Služby zákazníkům

Job Outlook

Existuje vysoká poptávka po odborných pracovnících, kteří znají schopnost technologie a jak je nejlépe využít k dosažení obchodních cílů.

 • Existuje zhruba 350 000 pracovních pozic pro pozice, které vyžadují obchodní manažerský titul
 • Průměrná národní mzda pro provozní manažery činí 55 000 USD ročně
 • 77% manažerských pozic vyžaduje minimálně 2 roky praxe
 • Obchodní manažeři s bakalářským vzděláním a zkušenostmi mohou získat výrazně vyšší platy

Kariérní cesty

 • Technický manažer
 • Project Manager
 • Junior obchodní analytik
 • Marketingový specialista

Vaše cesta k úspěchu

Společnost BFIT byla založena v roce 1908 v Bostonu v Massachusetts a je jedním z nejstarších vysokých škol v New England. Začíná s odkazem od Benjamina Franklina a odpovídající dárek od Andrewa Carnegieho, soukromá nezisková vysoká škola nabízí cenově dostupné vzdělání pro lidi, kteří hledají technickou kariéru.

Top 5 důvodů, proč zvolit BFIT

 • Nejvyšší příjmy

Naši studenti získávají nejvyšší plat po absolvování ve srovnání se studenty ze všech dvouletých soukromých vysokých škol ve státě (s výjimkou ošetřovatelství). * Zdroj: Úřad pro vzdělání v USA

 • Dostupné školné

BFIT je jednou z cenově nejvýhodnějších soukromých, neziskových vysokých škol v Massachusetts a je cenově dostupnější než všechny ziskové technické školy ve státě. Naše školné stojí méně než polovinu průměrné výuky u čtyřletých neziskových vysokých škol v Massachusetts.

 • menší Třídy

S průměrnou velikostí tříd pouhých 13 studentů získávají studenti individualizovanou pozornost a prosperují v naší těsně propojené komunitě. Naše míra absolvování studia je dvojnásobek národního průměru pro dvouleté vysoké školy a téměř trojnásobek průměru MA

 • Dovednosti připravené k práci

Vysokoškolský diplom a praktická výcviková sada BFITgrads se od sebe odděluje na trhu práce. Většina našich gradií zaměstnává na svém území nebo pokračuje v jejich vzdělávání, a některé programy mají 80% -90% míry zaměstnání.

 • Průmysl Připojení

Partnerujeme s vedoucími pracovníky v oboru, abychom zajistili, že naše programy připraví studenty se správnými dovednostmi pro dnešní zaměstnání. Úzké kontakty s zaměstnavateli vedou k absolvování stáží, pracovních stínů a kariér. Více než 60 firem navštíví náš ročník veletrhu kariéry.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 10 více kurzů z Benjamin Franklin Institute of Technology »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date