Přečtěte si oficiální popis

Navštivte také http://www.masterstudies.com/universities/USA/International-Education-Center-At-Diablo-Valley-College/

Program studijní výsledky byly vyvinuty pro každou ze tří možností pro všeobecné vzdělávání a všechny vysokoškolský diplom a osvědčení programy. Kompletní seznam aktuálních Program studijních výsledků pro každý program je k dispozici také na internetových stránkách www.dvc.edu/slo DVC.

Associate v míry vědy - Průmyslová strojník údržba / mechanik (Mtech)

Tento program připravuje studenty na pracovní místa ve zpracovatelském průmyslu, včetně průmyslových strojů mechanika a údržby strojů pracovníka. Tyto práce zahrnují opravy, instalace, nastavení, nebo udržování Průmyslová výroba a zpracování strojní zařízení nebo rafinérských a distribučních potrubních systémů. Trh práce pro tento high-tech, highwage zaměstnání v Contra Costa Alameda a Solano kraje očekává se, že bude silná.

Kursy zahrnují strojní zpracování, průmyslová hydraulika a pneumatika, obchod a údržbu v terénu, svařování, základní elektřinu, modrák kreslení a čtení, základní navrhování, matematiku, počítačový software a technické čtení a psaní. Hlavní kurzy jsou nabízeny postupně po dobu tří semestrů. Tento program je nabízen jako programu spolupráce s Solano College v Fairfield a Laney College v Oaklandu. Studenti mohou absolvovat kurzy na některou z vysokých škol za účelem splnění požadavků. Některé požadované kurzy jsou nabízeny pouze u Laney College, Solano Community College, nebo DVC. Studenti se doporučuje, aby setkat s poradcem nebo program poradce rozvíjet vzdělávací plán, který vyhovuje jejich potřebám. DVC Mtech Hlavním není určen pro přenos. Možnost 1 (DVC Všeobecné vzdělávání), je doporučeno pro studenty, kteří nemají v úmyslu přenést. Studenti, kteří chtějí přenést do bakalářského programu čtyřletého by se měl poradit s poradcem ohledně specifických hlavních požadavků přípravy na převádějící instituci dle svého výběru. Studenti, kteří chtějí převést, se doporučuje zvolit možnost všeobecného vzdělávání 2 (IGETC) nebo Option 3 (CSU GE).

Studenti musí absolvovat každý z kurzů potřebných pro hlavní s "C" nebo vyšší třídy. Studenti nemusí mít přihrávku / jinou možnost vydávat za hlavní kurzů. Některé kurzy mohou uspokojit oba hlavní a obecné požadavky na vzdělávání; Nicméně, jednotky jsou počítány pouze jednou.

Osvědčení o úspěchu - Průmyslová strojník údržba / mechanik (Mtech)

Tento program připravuje studenty na pracovní místa ve zpracovatelském průmyslu, včetně průmyslových strojů mechanika a údržby strojů pracovníka. Tyto práce zahrnují opravy, instalace, nastavení, nebo udržování Průmyslová výroba a zpracování strojní zařízení nebo rafinérských a distribučních potrubních systémů. Trh práce pro tento high-tech, high-mezd zaměstnání v Contra Costa Alameda a Solano kraje očekává se, že bude silná.

Kursy zahrnují strojní zpracování, průmyslová hydraulika a pneumatika, obchod a údržbu v terénu, svařování, základní elektřinu, modrák kreslení a čtení, základní navrhování, matematiku, počítačový software a technické čtení a psaní. Povinné kurzy jsou nabízeny postupně po dobu tří semestrů. Tento program je nabízen jako programu spolupráce s Solano College v Fairfield a Laney College v Oaklandu. Studenti mohou absolvovat kurzy na některou z vysokých škol za účelem splnění požadavků. Některé požadované kurzy jsou nabízeny pouze u Laney College, Solano Community College, nebo DVC. Studenti se doporučuje, aby setkat s poradcem nebo program poradce rozvíjet vzdělávací plán, který vyhovuje jejich potřebám. Chcete-li získat certifikát o úspěchu, studenti musí dokončit 12 základních kurzů. Studenti musí absolvovat každý kurz použitý ke splnění požadavku program s "C" nebo vyšší třídy.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Diablo Valley College »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
Zdarma
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date