Spolupracovník v věda Průmyslová údržba strojník / mechanik (MTECH)

Diablo Valley College

Popis programu

Read the Official Description

Spolupracovník v věda Průmyslová údržba strojník / mechanik (MTECH)

Diablo Valley College

Navštivte také http://www.masterstudies.com/universities/USA/International-Education-Center-At-Diablo-Valley-College/

Program studijní výsledky byly vyvinuty pro každou ze tří možností pro všeobecné vzdělávání a všechny vysokoškolský diplom a osvědčení programy. Kompletní seznam aktuálních Program studijních výsledků pro každý program je k dispozici také na internetových stránkách www.dvc.edu/slo DVC.

Associate v míry vědy - Průmyslová strojník údržba / mechanik (Mtech)

Tento program připravuje studenty na pracovní místa ve zpracovatelském průmyslu, včetně průmyslových strojů mechanika a údržby strojů pracovníka. Tyto práce zahrnují opravy, instalace, nastavení, nebo udržování Průmyslová výroba a zpracování strojní zařízení nebo rafinérských a distribučních potrubních systémů. Trh práce pro tento high-tech, highwage zaměstnání v Contra Costa Alameda a Solano kraje očekává se, že bude silná.

Kursy zahrnují strojní zpracování, průmyslová hydraulika a pneumatika, obchod a údržbu v terénu, svařování, základní elektřinu, modrák kreslení a čtení, základní navrhování, matematiku, počítačový software a technické čtení a psaní. Hlavní kurzy jsou nabízeny postupně po dobu tří semestrů. Tento program je nabízen jako programu spolupráce s Solano College v Fairfield a Laney College v Oaklandu. Studenti mohou absolvovat kurzy na některou z vysokých škol za účelem splnění požadavků. Některé požadované kurzy jsou nabízeny pouze u Laney College, Solano Community College, nebo DVC. Studenti se doporučuje, aby setkat s poradcem nebo program poradce rozvíjet vzdělávací plán, který vyhovuje jejich potřebám. DVC Mtech Hlavním není určen pro přenos. Možnost 1 (DVC Všeobecné vzdělávání), je doporučeno pro studenty, kteří nemají v úmyslu přenést. Studenti, kteří chtějí přenést do bakalářského programu čtyřletého by se měl poradit s poradcem ohledně specifických hlavních požadavků přípravy na převádějící instituci dle svého výběru. Studenti, kteří chtějí převést, se doporučuje zvolit možnost všeobecného vzdělávání 2 (IGETC) nebo Option 3 (CSU GE).

Studenti musí absolvovat každý z kurzů potřebných pro hlavní s "C" nebo vyšší třídy. Studenti nemusí mít přihrávku / jinou možnost vydávat za hlavní kurzů. Některé kurzy mohou uspokojit oba hlavní a obecné požadavky na vzdělávání; Nicméně, jednotky jsou počítány pouze jednou.

Osvědčení o úspěchu - Průmyslová strojník údržba / mechanik (Mtech)

Tento program připravuje studenty na pracovní místa ve zpracovatelském průmyslu, včetně průmyslových strojů mechanika a údržby strojů pracovníka. Tyto práce zahrnují opravy, instalace, nastavení, nebo udržování Průmyslová výroba a zpracování strojní zařízení nebo rafinérských a distribučních potrubních systémů. Trh práce pro tento high-tech, high-mezd zaměstnání v Contra Costa Alameda a Solano kraje očekává se, že bude silná.

Kursy zahrnují strojní zpracování, průmyslová hydraulika a pneumatika, obchod a údržbu v terénu, svařování, základní elektřinu, modrák kreslení a čtení, základní navrhování, matematiku, počítačový software a technické čtení a psaní. Povinné kurzy jsou nabízeny postupně po dobu tří semestrů. Tento program je nabízen jako programu spolupráce s Solano College v Fairfield a Laney College v Oaklandu. Studenti mohou absolvovat kurzy na některou z vysokých škol za účelem splnění požadavků. Některé požadované kurzy jsou nabízeny pouze u Laney College, Solano Community College, nebo DVC. Studenti se doporučuje, aby setkat s poradcem nebo program poradce rozvíjet vzdělávací plán, který vyhovuje jejich potřebám. Chcete-li získat certifikát o úspěchu, studenti musí dokončit 12 základních kurzů. Studenti musí absolvovat každý kurz použitý ke splnění požadavku program s "C" nebo vyšší třídy.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Price
Cena
Free
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Pleasant Hill, California
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené státy americké - San Ramon, California
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Pleasant Hill, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Spojené státy americké - San Ramon, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu