Read the Official Description

Navštivte také International Education Center At Diablo Valley College Možné kariérní příležitosti

Typy pracovních míst a kariéry zahrnující elektrické / elektroniky patří: elektrický, lékařský, průmyslové a komerční elektronické programovatelné systémy logika regulátoru; počítače; spotřební zboží; rozhlasové a televizní; přístrojové vybavení; komunikace; automobilový průmysl a další.

Program výsledky učení

Program studijní výsledky byly vyvinuty pro každou ze tří možností pro všeobecné vzdělávání a všechny vysokoškolský diplom a osvědčení programy. Kompletní seznam aktuálních Program studijních výsledků pro každý program je k dispozici také na internetových stránkách www.dvc.edu/slo DVC.

Associate v míry vědy - Elektrické / elektronika technologie

Tento program připravuje studenty na pracovní místa instalace, opravy, údržbu a servis elektrických a elektronických zařízení. Elektrické / elektronické pracovní místa se nacházejí v oblasti elektrických, zdravotnických, průmyslových, obchodních systémů, programovatelných logických řídicími systémy, automobilový průmysl, komunikace a další. Následující kurzy jsou součástí elektrotechniků Trainee programu a schváleny divize listem norem: ELECT-120, 121, 266, 267, 271, ELTRN-102B a CNT-103.

Vybrané kurzy mohou plnit některé z nižších požadavků oddělení k bakalářské vědeckých programů ve strojírenské technologie a průmyslových technologií v určitých California State University areálech a soukromých technických vysokých škol. Poraďte se s elektronikou oddělení fakulty a vysoké školy poradci pro více informací. Chcete-li získat spolupracovník ve vědě se zaměřením na elektrické / elektronika, studenti musí absolvovat každý kurz použitý splnit hlavní požadavek s "C" nebo vyšší třídy, udržovat celkovou GPA 2.5 nebo vyšší v kurzu potřebné pro hlavní a dokončit obecné požadavky na vzdělávání, jak jsou uvedeny v katalogu. Některé kurzy mohou uspokojit jak velké a obecné požadavky na vzdělávání; Nicméně, jednotky jsou počítány pouze jednou.

Osvědčení o úspěchu - Elektrické / technologie elektronika

Tento program připravuje studenty na pracovní místa instalace, opravy, údržbu a servis elektrických a elektronických zařízení. Elektrické / elektronické pracovní místa se nacházejí v oblasti elektrických, zdravotnických, průmyslových, obchodních systémů, programovatelných logických řídicími systémy, automobilový průmysl, komunikace a další. Následující kurzy jsou součástí elektrotechniků Trainee programu a schváleny divize listem norem: ELECT-120, 121, 266, 267, 271, ELTRN-102B a CNT-103. Chcete-li získat certifikát o úspěchu, studenti musí absolvovat každý kurz používaný k splnění požadavku o certifikát s "C" nebo vyšší třídy a udržovat celkovou GPA 2.5 nebo vyšší v kurzu požadované pro osvědčení.

Program taught in:
Angličtina

See 5 more programs offered by Diablo Valley College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Price
Free
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019