Spolupracovník ve vědách: design a navrhování technologie

Citrus College

Popis programu

Read the Official Description

Spolupracovník ve vědách: design a navrhování technologie

Citrus College

Vypracování a design technologie zahrnuje takové velké společnosti jako je architektura a počítač tvořil užívání metafor (CGI). Studenti by měli absolvovat základní kurzy a jednu oblast těžiště:

Architektura Důraz: Principy návrhu a CAD jsou aplikovány na problémy architektury, krajinné architektury a urbanismu. Jsou zkoumány řádné a účinné metody zaměřování, příběh stravování, modely a mnohostranný prezentace. Důraz je kladen na design, stavební kódy a ochrany zdraví, bezpečnosti a dobrých životních podmínkách zastavěného prostředí vždy mít na paměti, že "Běžná architektura zabírá prostor a mimořádné architektury slaví prostor."

Pracovní příležitosti: Vstupní úroveň - CAD osoba / Design osoba

Počítač tvořil užívání metafor (CGI) těžiště: poskytuje velké společnosti, jako je architektura, Computer tvořil užívání metafor (CGI), strojírenství, zábavního průmyslu a animace. Konstrukční zásady, CAD a animační systémy jsou aplikovány na problémy animace, architektury, zábavního průmyslu, krajinářské architektury, urbanismu a stavitelství. Důraz je kladen na správné a efektivní metody digitální produkce, skicování, příběh stravování, 3D digitální modely, animace a mnohostranný prezentace "

Employment možnosti: Vstupní úroveň - Animace Modeler.

AS studijních úrovni studentů studijních výsledků,

Studenti, kteří absolvují na navrhování a kreslení technologie jako míry bude:

1.. Popište efektivní architektonické, počítač tvořil užívání metafor (CGI) a formulační techniky, včetně grafického komunikaci designu a technických výkresů, orientace designu a technických výkresů a procesu rozhodování o designu a technických výkresů.

  1. Prokázat schopnost využívat technologie při přípravě architektonické, Počítač tvořil užívání metafor (CGI), Computer Aided výkresy (CAD) a multimediální prezentace. Odhadněte čas, materiál, práce a zařízení potřebné pro tuto odbornost.
  2. Prokázat plánovací techniky a správu architektonické, Computer tvořil užívání metafor (CGI) a řízení dokumentace pro návrh a technických pracovních výkresů.
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Kombinované
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Los Angeles, California
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Los Angeles, California
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu