Vypracování a design technologie zahrnuje takové velké společnosti jako je architektura a počítač tvořil užívání metafor (CGI). Studenti by měli absolvovat základní kurzy a jednu oblast těžiště:

Architektura Důraz: Principy návrhu a CAD jsou aplikovány na problémy architektury, krajinné architektury a urbanismu. Jsou zkoumány řádné a účinné metody zaměřování, příběh stravování, modely a mnohostranný prezentace. Důraz je kladen na design, stavební kódy a ochrany zdraví, bezpečnosti a dobrých životních podmínkách zastavěného prostředí vždy mít na paměti, že "Běžná architektura zabírá prostor a mimořádné architektury slaví prostor."

Pracovní příležitosti: Vstupní úroveň - CAD osoba / Design osoba

Počítač tvořil užívání metafor (CGI) těžiště: poskytuje velké společnosti, jako je architektura, Computer tvořil užívání metafor (CGI), strojírenství, zábavního průmyslu a animace. Konstrukční zásady, CAD a animační systémy jsou aplikovány na problémy animace, architektury, zábavního průmyslu, krajinářské architektury, urbanismu a stavitelství. Důraz je kladen na správné a efektivní metody digitální produkce, skicování, příběh stravování, 3D digitální modely, animace a mnohostranný prezentace "

Employment možnosti: Vstupní úroveň - Animace Modeler.

AS studijních úrovni studentů studijních výsledků,

Studenti, kteří absolvují na navrhování a kreslení technologie jako míry bude:

1.. Popište efektivní architektonické, počítač tvořil užívání metafor (CGI) a formulační techniky, včetně grafického komunikaci designu a technických výkresů, orientace designu a technických výkresů a procesu rozhodování o designu a technických výkresů.

  1. Prokázat schopnost využívat technologie při přípravě architektonické, Počítač tvořil užívání metafor (CGI), Computer Aided výkresy (CAD) a multimediální prezentace. Odhadněte čas, materiál, práce a zařízení potřebné pro tuto odbornost.
  2. Prokázat plánovací techniky a správu architektonické, Computer tvořil užívání metafor (CGI) a řízení dokumentace pro návrh a technických pracovních výkresů.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z Citrus College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date