Pedagogika předškolního věku se zaměřuje na výuku a péči o malé děti tím, že poskytuje teoretické pozadí vývoje dítěte a vývojově vhodných praktik vzdělávání malých dětí. Studenti, kteří absolvují tento titul může vstoupit s juniorskou stavu do systému California State University, a bude mít prioritní přístup k naší místní kampusu CSU.

Studenti obdrží tento přenosový titul musí splňovat následující požadavky:

  • Dokončení 60 semestrálních jednotek nebo 90 čtvrtletí jednotky, které jsou způsobilé pro přechod na California State University, a to jak z následujících akcí:

(A) Intersegmental všeobecně vzdělávacích Převod Curriculum (IGETC) nebo požadavky California State University všeobecně vzdělávacích-Šířka.

(B) Minimálně 24 semestrálních jednotek v hlavní jak je stanoveno v Community College čtvrti. (Minimum 2,0 GPA pro hlavní kurzů)

  • Získáním minimální stupeň průměr bodu 2,0

AS-Přenos Stupeň úrovni studentů studijních výsledků,

Studenti, kteří absolvují vzdělávání v raném dětství AS-transfer míry bude:

1.. Prokázat schopnost identifikovat, analyzovat a aplikovat teorie vzdělávání v raném dětství a vývoj dítěte.

  1. Prokázat globální vědomí, jak pracují s různými kulturami, rodiny a jednotlivce a učit děti.
  2. Získat znalosti a foundational výuky dovednosti potřebné k práci v učitelské profesi 4. Uplatňovat účinné poradenské a výukové strategie, které podporují růst, vzdělávání, rozvoj sociální identity a podporovat sebedůvěru.
  3. Design, provádět a vyhodnocovat prostředí a činnosti, které podporují pozitivní vztahy, sociální dovednosti a výsledky učení pro děti. 6.. Použít etické standardy a profesionální chování, které ukazují k poznání porozumění a prohlubující se zavázala k vývoji dítěte profese a vzdělávání v raném dětství.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z Citrus College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date