Read the Official Description

Pedagogika předškolního věku se zaměřuje na výuku a péči o malé děti tím, že poskytuje teoretické pozadí vývoje dítěte a vývojově vhodných praktik vzdělávání malých dětí. Studenti, kteří absolvují tento titul může vstoupit s juniorskou stavu do systému California State University, a bude mít prioritní přístup k naší místní kampusu CSU.

Studenti obdrží tento přenosový titul musí splňovat následující požadavky:

  • Dokončení 60 semestrálních jednotek nebo 90 čtvrtletí jednotky, které jsou způsobilé pro přechod na California State University, a to jak z následujících akcí:

(A) Intersegmental všeobecně vzdělávacích Převod Curriculum (IGETC) nebo požadavky California State University všeobecně vzdělávacích-Šířka.

(B) Minimálně 24 semestrálních jednotek v hlavní jak je stanoveno v Community College čtvrti. (Minimum 2,0 GPA pro hlavní kurzů)

  • Získáním minimální stupeň průměr bodu 2,0

AS-Přenos Stupeň úrovni studentů studijních výsledků,

Studenti, kteří absolvují vzdělávání v raném dětství AS-transfer míry bude:

1.. Prokázat schopnost identifikovat, analyzovat a aplikovat teorie vzdělávání v raném dětství a vývoj dítěte.

  1. Prokázat globální vědomí, jak pracují s různými kulturami, rodiny a jednotlivce a učit děti.
  2. Získat znalosti a foundational výuky dovednosti potřebné k práci v učitelské profesi 4. Uplatňovat účinné poradenské a výukové strategie, které podporují růst, vzdělávání, rozvoj sociální identity a podporovat sebedůvěru.
  3. Design, provádět a vyhodnocovat prostředí a činnosti, které podporují pozitivní vztahy, sociální dovednosti a výsledky učení pro děti. 6.. Použít etické standardy a profesionální chování, které ukazují k poznání porozumění a prohlubující se zavázala k vývoji dítěte profese a vzdělávání v raném dětství.
Program taught in:
Angličtina

See 8 more programs offered by Citrus College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019