Standardní osvědčení ESL programu

Všeobecné informace

Popis programu

Vylepšete svoji znalost angličtiny prostřednictvím našich STANDARD ESL PROGRAMU

Columbia West College je Los Angeles ESL škola pro studenty, kteří mají zájem zlepšit své znalosti angličtiny pro osobní, akademické, nebo profesních důvodů. Náš standardní ESL Program vás naučí konverzace, čtení, psaní a dovednosti, které potřebujete k úspěchu v akademických a odborných prostředí. A co víc, budete rozvíjet důvěru komunikovat s rodilými mluvčími ve všech oblastech svého života, ať už ve škole, v práci nebo v rámci komunity.

Takže, pokud jste hledali ESL třídy v Los Angeles, měli byste vědět o výhodách přijetí programu na Columbia West College Standardní ESL. Naše standardní ESL vzdělávací program je navržen tak, aby vám pomůže zlepšit angličtinu přirozeně, jak budete pohybovat od začátku až po pokročilé úrovně. Navíc naše struktura programu, velcí učitelé, zabírající aktivity, a malé rozměry třídních vám pomohou stát se více pohodlí s angličtinou, takže se můžete naučit anglicky tak rychle, jak je to možné.

NÁŠ jedinečný přístup k ESL TŘÍDY

Na Columbia West College, náš přístup k učení je komunikativní, interaktivní, a co je nejdůležitější, legrace! Dozvíte se, gramatiku, čtení, psaní a konverzačních schopností prostřednictvím různých metod a ven ze třídy. Některé z velkých výhod našeho jedinečného programu patří:

  • Malý počet žáků ve třídě: Získejte více personalizované učení zážitek. Méně studentů na mysli naši instruktoři mít více času trávit s každým studentem.
  • Přizpůsobte si učení: Učitelé povzbudit, abyste se připojit k tomu, co se učíte sdílením své osobní zkušenosti, dávat projevy, rozhovory, a účast na různých diskusí s spolužáky.
  • Tvůrčí úkoly a činnosti: Posílit dovednosti jste učení ve třídě s zábavné a poutavé úkoly a činnosti, jako jsou hry, hraní rolí, a kulturní exkurze v oblasti Los Angeles.
  • Sledovat své pokroky: Učitelé pravidelně sledovat svůj pokrok prostřednictvím kvízy, prezentace a tvůrčí individuální a skupinové projekty.
  • Učení prostřednictvím různých technologií a médií: technologie a média jsou důležitou součástí vašeho každodenního života. Proč by ne oni vám pomohou naučit se anglicky, taky? Místo toho jen učebnic a přednášek, bude váš učitel používat počítače, projektory, hudbu, zprávy a online hry, aby se vaše tříd zajímavé, motivující, a legrace, jak se naučit anglicky.

Tyto výhody našich standardních ESL Program pomoci studentům, jako se vám podaří stát se věří, dobrých řečníků anglické. Náš program bude dost náročné, které vám pomohou zvládnout angličtinu, ale dost osobní, aby se zážitek pohodlné a příjemné.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Right now, we know you have a lot of questions about choosing the right language school – and rightfully so. You obviously want a school that combines quality programs and instruction, helpful student ... Čtěte více

Right now, we know you have a lot of questions about choosing the right language school – and rightfully so. You obviously want a school that combines quality programs and instruction, helpful student services and expert faculty with a warm and engaging environment. But most importantly, you want a school that takes the time to understand you and will help you to master the English language so that you can achieve your goals. Other language schools may make similar promises. Méně