Read the Official Description

Engineering Program na College of Dupage poskytuje první dva roky bakalářské práce, včetně kurzů v matematice, počítačové programování, chemii, fyziku, inženýrské grafiky, mechaniky, obvody, a obecných studií. Po dokončení spolupracovníka Udělen v inženýrských věd, studenti převést na bakalářské udělující instituce, kde se dokončit poslední 2 roky svého bakalářského studijního programu ve strojírenství.

Bachelor míry vědy je míra entry-level pro kariéru ve strojírenství. Engineering je obohacující kariéru, jak profesionálně, tak finančně. Úspěšný student inženýrství musí mít nadání pro matematiku a vědu. Absolventi s inženýrských stupňů či pozadí jsou velmi žádané pro návrh a vývoj nových výrobků, zařízení, struktur a procesů a provoz a řízení všech typů zařízení a služeb. Poptávka po inženýry roste v takových oblastech, jako energetický rozvoj a zachování, produkce potravin, dopravy, zlepšování životního prostředí, zlepšování zdravotních služeb, zpracování informací a dalších sociálních oblastech.

Engineering Club

Vysoká škola DuPage Engineering klubu je elitní klub v College of Dupage pro inženýry, techniky, a nadšenci návrhu projektu.

Naším posláním je poskytovat rozmanité, flexibilní, otevřený, a konstruktivnější prostředí pro budoucí inženýři a technici, aby společně pracovat na projektech, získat zkušenosti, a podporovat inženýrství a technologie.

Zavázali jsme se prosazování hodnot, že klub byl založen a rozšířené na:

  • udržovat otevřený, přijetí, a non-kritický prostředí.
  • tvrdě pracuje a zároveň baví ke splnění cíle našich projektů - ať už je to dělat kvalitní produkt nebo propagaci inženýrství pro ostatní.
  • poskytuje příležitost naučit se dovednosti, pracovat jak s ostatními, a na něčí vlastní, a získat zkušenosti v tom, co to je, mít kariéru v strojírenského nebo strojírenské technologie.
Program taught in:
Angličtina

See 16 more programs offered by College of du Page »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019