Engineering Program na College of Dupage poskytuje první dva roky bakalářské práce, včetně kurzů v matematice, počítačové programování, chemii, fyziku, inženýrské grafiky, mechaniky, obvody, a obecných studií. Po dokončení spolupracovníka Udělen v inženýrských věd, studenti převést na bakalářské udělující instituce, kde se dokončit poslední 2 roky svého bakalářského studijního programu ve strojírenství.

Bachelor míry vědy je míra entry-level pro kariéru ve strojírenství. Engineering je obohacující kariéru, jak profesionálně, tak finančně. Úspěšný student inženýrství musí mít nadání pro matematiku a vědu. Absolventi s inženýrských stupňů či pozadí jsou velmi žádané pro návrh a vývoj nových výrobků, zařízení, struktur a procesů a provoz a řízení všech typů zařízení a služeb. Poptávka po inženýry roste v takových oblastech, jako energetický rozvoj a zachování, produkce potravin, dopravy, zlepšování životního prostředí, zlepšování zdravotních služeb, zpracování informací a dalších sociálních oblastech.

Engineering Club

Vysoká škola DuPage Engineering klubu je elitní klub v College of Dupage pro inženýry, techniky, a nadšenci návrhu projektu.

Naším posláním je poskytovat rozmanité, flexibilní, otevřený, a konstruktivnější prostředí pro budoucí inženýři a technici, aby společně pracovat na projektech, získat zkušenosti, a podporovat inženýrství a technologie.

Zavázali jsme se prosazování hodnot, že klub byl založen a rozšířené na:

  • udržovat otevřený, přijetí, a non-kritický prostředí.
  • tvrdě pracuje a zároveň baví ke splnění cíle našich projektů - ať už je to dělat kvalitní produkt nebo propagaci inženýrství pro ostatní.
  • poskytuje příležitost naučit se dovednosti, pracovat jak s ostatními, a na něčí vlastní, a získat zkušenosti v tom, co to je, mít kariéru v strojírenského nebo strojírenské technologie.
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 16 více kurzů z College of du Page »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date