Domov do sídla Evropské unie a NATO, Belgie vám nabízí šanci ponořit se do historie, kultury a epicentra dnešní globální komunity.

YFU Belgie je zastoupena dvěma úřady, jedna pro francouzsky mluvící část země a druhá pro holandštinu. YFU Belgie-Valonsko je francouzsky mluvící program a nabízí zvláštní příležitost k rozvoji francouzštiny při poznávání belgického života a kultury. Tento program vyžaduje dva roky předchozího vzdělávání ve francouzském jazyce. Studenti, kteří nesplňují tento požadavek, mohou být přijati podmíněně prokázat své jazykové srozumitelnosti jinými způsoby.

Pohled

Dostupné stipendia

 • 385 - Holcomb
 • 384 - Fond finanční pomoci YFU

Požadavek na věk

15. února 2001 - 15. srpna 2003. Studenti, kteří jsou mimo věkovou povinnost, budou považováni za přijímání případ od případu.

 • Jazyk: francouzština. Studenti musí buď absolvovat dva roky francouzštiny na střední škole, nebo absolvovat online jazykový test.
 • Hostitelská rodina: Studenti jsou obvykle umístěni v příměstských oblastech nebo na vesnicích.
 • Škola: Vzdělání je považováno za velmi důležité a úroveň vzdělání je dnes v Belgii je jednou z nejvyšších v Evropě. V belgických školách můžete studovat jazyky, matematiku, vědy, historii, ekonomiku, geografii a společenské vědy.

Akademické programy

Škola: S mírou gramotnosti 99%, Belgie není žádným posunem, pokud jde o školní docházku. Belgie je 16. místo Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), pokud jde o vzdělávání, což dokazuje, že má vysoce kvalitní učitele a školy. Vzdělávací systém je rozdělen mezi státní systém a soukromý, převážně katolický systém, z nichž obě jsou volné. Zatímco domorodí Belgičané si mohou vybrat z technických, odborných nebo uměleckých středních škol, většina studentů YFU bude zapsána do všeobecného středoškolského vzdělání.

Mimoškolní studia: Většina belgických středních škol nenabízí mimoškolní aktivity. Studenti YFU se však vyzývají, aby se zapojili do sportů, klubů nebo týmů ve svých místních komunitách, aby se zapojili a setkali se s místními obyvateli!

Speciální nabídky programu: Studenti, kteří absolvují celoroční program, se mohou účastnit kulturního výletu do Paříže v únoru nebo březnu. Během několika dní během prázdnin v karnevalu budou mít studenti příležitost setkat se s dalšími zahraničními studenty a společně prozkoumat. K dispozici je také možnost navštívit celodenní výlet do Kolína nad Rýnem, ve kterém studenti navštěvují slavný německý vánoční trh.

dodatečné informace

Orientace: Všichni žáci, kteří žádá o semestrální nebo roční program, musí být k dispozici pro povinnou třídenní národní před odjezdovou orientaci, která se obvykle koná v polovině července. Tato orientace je požadovanou součástí vašeho programu, který vás připraví na vaše zkušenosti v zahraničí. Všichni studenti se budou účastnit jednodenní místní orientace před odjezdem v květnu nebo červnu. Belgie Valonsko nabízí tři orientace v zemi; "Post-arrival orientation", "follow-up" a "re-entry" pro podporu svých studentů a hostitelských rodin po celý program.

Vízové ​​informace: Informace o vízech a dalších imigračních postupech budou poskytnuty při zápisu. Chcete-li se dozvědět více, můžete navštívit webové stránky velvyslanectví na adrese: http: //www.diplobel.us/

Dodatečné náklady: školní uniformy, učebnice a další školní materiály nejsou zahrnuty do výuky programu. Výuka programu nezahrnuje osobní výdaje. YFU Belgie doporučuje, aby studenti naplánovali zhruba 150-200 EUR za každý měsíc, že ​​jsou v programu.

Výuka zahrnuje

 • Umístění s hostitelskou rodinou
 • Zápis do místní belgické střední školy
 • Transfery z letiště
 • Domácí a mezinárodní cestování
 • Všechny směry před odjezdem a po příletu
 • Předprogramová podpora ze strany vyškoleného personálu YFU
 • Podpora z místního zástupce YFU Belgium v ​​programu
 • Komplexní pojištění
Program se vyučuje na:
 • Francouzština

Zobraz 22 více kurzů z Youth for Understanding USA »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
15,995 USD
Francouzský rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date