V roce 1915 autor AA Milne napsal Winnie the Pooh založený na lásce svého syna k malému medvědímu mláděte Winnepegovi z Manitoby, který častokrát navštěvoval v zoo. Jako student YFU v Kanadě byste mohli najít i své nejlepší kamarády v kanadském Hundred Acre Woodu (více než 2,250 miliardy akrů dřeva)!

Pohled

Dostupné stipendia

 • 384 - Fond finanční pomoci YFU

Požadavek na věk

Odjezd jara: 2.000 - 1. 1. 2003. Odjezd: 1. září 2000 - 1. září 2003. Studenti, kteří nesplňují tento věkový požadavek nebo absolvují střední školu před začátkem svého programu, budou považováni za přijetí na případ od případu. Studenti nemohou během programu zapnout 19.

 • Jazyk: francouzština a angličtina. Studenti zapsaní do francouzského programu Immersion musí mít minimálně 2 roky předchozího studia ve francouzštině.
 • Hostitelská rodina: Budete žít s dobrovolnou kanadskou hostitelskou rodinou a studenti budou umístěni v anglicky mluvících hostitelských rodinách.
 • Škola: Zúčastníte se místní, anglicky mluvící střední školy, pokud se nepodáte na francouzský ponorný program.
 • Zábava: hokej, lyžování, snowboarding, kempování, turistika, plachtění, curling.

Akademické programy

Jako student YFU do Kanady budete žít s dobrovolnou kanadskou hostitelskou rodinou a navštěvovat místní střední školu. Studenti budou umístěni v anglicky hovořících rodinách a školách, pokud se nepoužijí na francouzský program ponoření. Součástí vaší zkušenosti bude:

Škola: Výměna studentů se obvykle nachází ve školách ve stupních 10 nebo 11 a obvykle studuje francouzštinu, angličtinu, vědu a matematiku spolu s volitelnými předměty v atletice, umění, obchodu a jazycích. Školní rok se skládá ze dvou semestrů po čtyřech třídách. Jako výměnný student budete mít určitou flexibilitu při výběru kurzů, které vás zajímají, nebo je třeba absolvovat, abyste absolvovali střední školu v USA.

Exkulturní aktivity: Žáci YFU jsou povzbuzováni, aby se zapojili do svých místních komunit tím, že se připojí k místním klubům, hrají na sportovních družstvech nebo dokonce dobrovolnictví! Budete se moci podílet na jakýchkoli mimoškolních aktivitách nabízených ve škole, ale (podobně jako v USA) se tyto aktivity liší podle školy.

Speciální nabídky programu: Studenti budou mít příležitost zúčastnit se 4denního Wilderness Camping Adventure v parku pro psích sáňkách. Tento výlet za turistiku stojí přibližně. $ 650 CAD, který zahrnuje veškeré zimní kempování, stravování a ubytování. Další informace o aktivitách naleznete na www.chocpaw.com, kde můžete setkat se psem a seznámit se s kamarády!

Program francouzského ponoření

Studenti na ponořujícím francouzském jazykovém programu žijí s dobrovolnickou kanadskou hostitelskou rodinou a navštěvují střední školu ve francouzsky mluvící Kanadě. Zatímco studenti navštěvují všechny své kurzy ve francouzštině a žijí ve francouzsky mluvící oblasti, existuje možnost, že studenti budou umístěni v anglicky mluvící hostitelské rodině. Studenti z francouzského ponorného programu nabízejí stejné orientace, exkurze a mimoškolní vzdělání jako v tradičních akademických programech.

Výuka zahrnuje

 • Umístění s pečlivě vybranou hostitelskou rodinou
 • Zápis do místní kanadské (nebo francouzsky mluvící) střední školy
 • Transfery z letiště
 • Domácí a mezinárodní cestování
 • Všechny směry před odjezdem a po příletu
 • Předprogramová podpora ze strany vyškoleného personálu YFU
 • Podpora zástupce YFU Canada Area během programu
 • Komplexní pojištění

Dodatečné náklady: Výuka programu nezahrnuje dopravu do školy a do školy, školní uniformy, pokud je to nutné (cca 100 dolarů), školní poplatky (cca 125 USD), učebnice (cca 35 USD) a osobní výdaje. YFU Kanada doporučuje, aby studenti naplánovali zhruba 250 dolarů za každý měsíc, že ​​jsou v programu.

dodatečné informace

Orientace: Všichni žáci, kteří žádá o semestrální nebo roční program, musí mít k dispozici povinnou třídenní národní předzastávkovou orientaci, která se obvykle koná v polovině července. Tato orientace je nezbytnou součástí programu zaměřeného na přípravu studentů na jejich zkušenosti v zahraničí. Všichni studenti se budou účastnit jednodenní místní orientace před odjezdem v květnu nebo červnu. Po příjezdu do Kanady budou studenti navštěvovat orientaci společně s dalšími studenty výměnných kurzů YFU z celého světa, kteří se rozhodli vytvořit z Kanady svůj domov. Studenti budou mít střednědobou orientaci a všichni studenti budou mít návratovou orientaci dříve, než se vrátí domů, aby se zamysleli nad svými zkušenostmi. Ve výuce programu jsou zahrnuty všechny náklady na orientaci.

Vízové ​​informace: Informace o vízech a dalších imigračních postupech budou poskytnuty při zápisu. Chcete-li se dozvědět více, můžete navštívit webové stránky velvyslanectví zde: US / Canadian.Embassy

Termín podání žádosti

Uzávěrka přihlášek pro všechny zimní a jarní odjezdové programy (leden-březen) je 1. října . Termín pro podání žádosti o stipendium je 1. prosince . Termín pro všechny programy odletů v létě nebo na podzim (červen-září) je 15. března . Programy se mohou vyplnit před termínem, proto doporučujeme předčasné podání!

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
 • Francouzština

Zobraz 22 více kurzů z Youth for Understanding USA »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
16,995 USD
Semestrální program
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date