Chceš jet na špičku Země? Můžete objevovat Antarktidu s ledovci, botanickou zázračnou oblastí ostrova Juan Fernandez nebo Velikonoční ostrov se slavnými obřími sochami Moai.

Pohled

Dostupné stipendia

 • 385 - Holcomb
 • 368 - Grant Společenství YFU
 • 384 - Fond finanční pomoci YFU

Požadavek na věk

Odjezd: 1. ledna 2000 - 1. ledna 2003. Odjezd: 1. srpna 2000 - 1. srpna 2003. Univerzita: 1. srpna 1994 - 1. srpna 2000.

Studenti, kteří nesplňují tento věkový požadavek nebo kteří budou absolvovat střední školu před začátkem svého programu, budou považováni za přijetí případ od případu.

 • Jazyk: španělština. Předchozí jazykové studium se nevyžaduje, ale doporučuje se.
 • Hostitelské umístění rodiny: V celé zemi. Studenti jsou zřídka umístěni ve velkých městských centrech.
 • Škola: březen až červenec a červenec až prosinec, s letní prázdninou od ledna do března.
 • Výlety: Studenti mají možnost navštívit 10denní prohlídku jižního Chile, který navštíví 10 různých měst a vesnic a končí v třídenním pobytu v Santiagu.

Akademické programy

Během svého pobytu v Chile budete žít s hostitelskou rodinou a navštěvovat místní školu. Součástí vaší výměnné zkušenosti bude:

Škola: Většina studentů navštěvuje soukromé školy a je zařazena do třetího ročníku vysokoškolského studia. Kurzy na jakémkoli typu školy jsou obecně povinné, takže nebudete mít velký stupeň flexibility, pokud jde o výběr tříd. Studenti budou studovat španělštinu, matematiku, historii, vědu, hudbu, umění a tělesnou výchovu.

Exkulturní aktivity: Většina čilských středních škol nenabízí mimoškolní aktivity. Studenti YFU se však vyzývají, aby se zapojili do sportů, klubů nebo týmů ve svých místních komunitách, aby se zapojili a setkali s místními obyvateli.

Speciální nabídky programu: YFU Chile nabízí v dubnu 10denní výlet do jižního Chile. Na této cestě studenti cestují autobusem do 10 různých měst nebo vesnic a mají možnost prozkoumat kulturní a historické památky a ocenit chilskou kulturu, jídlo a tradice. Výlet končí třídenním pobytem v Santiagu, hlavním městě Čile a největším městem. Tato cesta je nabízena studentům za příplatek a tyto náklady zahrnují dopravu, stravu, ubytování a vstupné na všechny návštěvy skupiny. Studenti se dozvědět více o této cestě po příjezdu do Chile.

Hudební program

Studenti, kteří navštěvují hudební program v Chile, budou těžit z příležitostí zúčastnit se základních akademických předmětů v dopoledních hodinách a odborných hudebních kurzů v odpoledních hodinách. Mohou zahrnovat složení nebo kurzy specifické pro jeden nástroj. Studenti by měli s žádostí předložit informace o svém hudebním zázemí a při příjezdu na chilskou školu přijmou přihlášku.

Univerzitní program

Absolventi středních škol jsou vyzváni, aby zažili vše, co chilská univerzita nabízí! Studenti programu univerzity navštěvují Universidad Catolica del Norte (UCN). Studenti YFU na UCN si mohou vybrat kurzy, které je zajímají z různých tříd a kariéry, které se tradičně nabízejí v prvních dvou letech vysokoškolského vzdělávání v Chile. Program také zahrnuje kurz španělštiny nabízený prostřednictvím univerzity, ale studenti by měli přijít do Chile s alespoň základní znalostí španělštiny. Výuka pro vysokou školu je součástí výuky programu YFU. Chcete-li se dozvědět více o této příležitosti, kontaktujte info@yfu.org!

Výuka zahrnuje

 • Umístění s pečlivě vybranou hostitelskou rodinou
 • Přihlášení do místní chilské střední školy nebo univerzity
 • Transfery z letiště
 • Domácí a mezinárodní cestování
 • Všechny směry před odjezdem a po příletu
 • Předprogramová podpora ze strany vyškoleného personálu YFU
 • Podpora zástupce YFU Chile Area během programu
 • Komplexní pojištění

Dodatečné náklady: YFU bude platit za registraci a školné za zápis do školy, studenti však musí hradit náklady na učebnice, uniformy, poplatky za aktivity a dopravu. Výuka programu nezahrnuje osobní výdaje. YFU Chile doporučuje, aby studenti naplánovali zhruba 250 dolarů za každý měsíc, že ​​jsou v programu.

dodatečné informace

Orientace: Všichni žáci, kteří žádá o semestrální nebo roční program, musí mít k dispozici povinnou třídenní národní předzastávkovou orientaci, která se obvykle koná v polovině července. Tato orientace je nezbytnou součástí programu zaměřeného na přípravu studentů na jejich zkušenosti v zahraničí. Všichni studenti se budou účastnit jednodenní místní orientace před odjezdem v květnu nebo červnu. Po příjezdu do Chile budou mít studenti příjezd, polovinu roku a návratovou orientaci, aby se setkali s dalšími výměnnými studenty z celého světa a přemýšleli o svých zkušenostech.

Vízové ​​informace: Informace o vízech a dalších imigračních postupech budou poskytnuty při zápisu. Další informace naleznete na webové stránce velvyslanectví na adrese: http://www.chile-usa.org/

"Jmenuji se Michelle, jsem z Albuquerque v Novém Mexiku, studoval jsem v zahraničí v Santiagu v Chile v roce 2014. Bydlel jsem s hostitelskými rodiči a dvěma sestrami pro dospívající hosty a navštěvoval jsem soukromou katolickou školu. jiné prostředí rodiny a školství bylo náročné, ale překonala jsem tyto překážky Celkově jsem měl nádherný čas prozkoumat zemi, učinit nové přátele a objevit druhou rodinu.Mohu určitě říct, že mé výměnné zkušenosti byly nezapomenutelné a cenné a Nemohu se dočkat, až se vrátím do Chile! "- Michelle, Chile 2014

Termín podání žádosti

Uzávěrka přihlášek pro všechny zimní a jarní odjezdové programy (leden-březen) je 1. října . Termín pro podání žádosti o stipendium je 1. prosince . Termín pro všechny programy odletů v létě nebo na podzim (červen-září) je 15. března . Programy se mohou vyplnit před termínem, proto doporučujeme předčasné podání!

Program se vyučuje na:
 • španělština

Zobraz 22 více kurzů z Youth for Understanding USA »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
12,995 USD
Semestrální program
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date