Indie je domovem více než třiceti míst světového dědictví UNESCO a jedním ze sedmi moderních zázraků světa. Studenti YFU mají vzrušující příležitost nazvat tento kulturní domov divů!

Pohled

Dostupné stipendia

 • 385 - Holcomb
 • 368 - Grant Společenství YFU
 • 384 - Fond finanční pomoci YFU

Požadavek na věk

1. srpna 2000 - 1. července 2003.

Studenti, kteří nesplňují tento věkový požadavek nebo absolvují střední školu před začátkem svého programu, budou považováni za přijetí případ od případu.

 • Jazyk: hindština a angličtina. Žádná předchozí jazyková studie není vyžadována.
 • Hostitelská rodina Umístění: Všichni studenti jsou umístěni v severní Indii s rodinami s vyššími příjmy.
 • Škola: Škola začíná v dubnu a končí na začátku března. Tam je týdenní přestávka v říjnu pro Diwali a týdenní zimní přestávku v prosinci.

Akademické programy

Jako student YFU do Indie budete žít s hostitelskou rodinou a navštěvovat místní střední školu. Součástí vaší zkušenosti bude:

Škola: Střední škola (ročníky 9-12) je určena pro studenty ve věku od 14 do 18 let. Připravuje studenty na vysokoškolské vzdělávání na indických vysokých školách a univerzitách. Studenti, kteří absolvovali školu v USA, budou zařazeni do 11. ročníku, stejně jako studenti, kteří dokončí svůj seniorský ročník. Žádní studenti nebudou zařazeni do třídy 12 v Indii. Kurzy mohou zahrnovat hindština, angličtinu, matematiku, humanitní vědy, obchod, informatiku, historii, společenské studium, jógu, umění a tělesnou výchovu. Většina tříd se vyučuje v angličtině. Studenti budou umístěni do soukromých škol, kde obvykle studují humanitní vědy a obchod. Studenti nekouří vědu kvůli vysoké míře obtížnosti.

Vyškolování: studenti YFU jsou povzbuzováni, aby se zapojili do mimoškolních aktivit nabízených hostitelskými školami a komunitami. Některé příklady populárních mimoškolních předmětů zahrnují kriket, hudební divadlo a atletiku.

Volitelné výlety: V polovině března jsou studenti vyzváni k účasti na 3denní kulturní expedici s dalšími studenty YFU z celého světa. Cíl této cesty se každoročně liší, ale předchozí expedice se dostaly na místa jako Himachal, Dehrandun a Shimla. Studenti se dozvídají více o této volitelné cestě při příjezdu do Indie. Tento výlet je obvykle nabízen studentům za cenu asi 300 dolarů.

Dobrovolník

Studenti zapsaní do programu Dobrovolníci budou chodit do školy a poté se zúčastní projektu komunitních služeb za poslední měsíc výměnného roku. Projekty mohou mimo jiné zahrnovat práci v sirotčinci, učení, práci se staršími osobami nebo práci s lidmi s mentálním postižením. Na tomto programu žáci dál žijí s hostitelskými rodinami, ale místo toho, aby navštěvovali školu, dobrovolně pracují každý den několik hodin. Tato dobrovolná příležitost je pro studenty skvělou příležitostí, jak změnit jejich indické komunity a ponořit se do jejich hostitelské kultury.

Studenti, kteří se účastní semestrálního programu, navštěvují školu a vrátí se domů před zahájením zkoušky na konci března.

Gap Rok v zahraničí

Tradiční akademické programy jsou také k dispozici jako volby Gap Year Abroad. Přečtěte si další informace o dalších programech s mezery roku. Studenti, kteří se účastní prázdninového roku v Indii, nebudou zařazeni do platové třídy 12.

dodatečné informace

Orientace: Všichni žáci, kteří žádá o semestrální nebo roční program, musí mít k dispozici povinnou třídenní národní předzastávkovou orientaci, která se obvykle koná v polovině července. Tato orientace je nezbytnou součástí programu zaměřeného na přípravu studentů na jejich zkušenosti v zahraničí. Všichni studenti se budou účastnit jednodenní místní orientace před odjezdem v květnu nebo červnu. V Indii budou studenti rovněž navštěvovat post-příjezdové, střednědobé a zpětné vstupy s dalšími studenty YFU z celého světa. Hudební manuál pro přežití bude studentům poskytován měsíc před odjezdem.

Výuka zahrnuje

 • Umístění s hostitelskou rodinou
 • Zápis do místní indické soukromé střední školy
 • Transfery z letiště
 • Domácí a mezinárodní cestování
 • Všechny směry před odjezdem a po příletu
 • Předprogramová podpora ze strany vyškoleného personálu YFU
 • Podpora zástupce YFU India Area během programu

Výuka programu nezahrnuje osobní výdaje. YFU India doporučuje, aby studenti naplánovali zhruba 125 dolarů za každý měsíc, že ​​jsou v programu.

Dodatečné náklady: studenti by měli mít rozpočet na pokrytí dodatečných výdajů souvisejících se školou, včetně letních a zimních školních uniform (cca 160 dolarů), učebnic (cca 200 dolarů) a dopravy (cca 45 dolarů za měsíc). Studenti jsou také zodpovědní za pokrytí všech poplatků spojených se získáním víza. Výuka programu nezahrnuje osobní výdaje. YFU India doporučuje, aby studenti naplánovali zhruba 125 dolarů za každý měsíc, že ​​jsou v programu.

Termín podání žádosti

Uzávěrka přihlášek pro všechny zimní a jarní odjezdové programy (leden-březen) je 1. října . Termín pro podání žádosti o stipendium je 1. prosince . Termín pro všechny programy odletů v létě nebo na podzim (červen-září) je 15. března . Programy se mohou vyplnit před termínem, proto doporučujeme předčasné podání!

Program se vyučuje na:
 • Hindština
 • Angličtina

Zobraz 22 více kurzů z Youth for Understanding USA »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
14,495 USD
Semestrální program
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date