Jazyk. Umění. Architektura. Dějiny. Náboženství. Jídlo. Móda. Stejně jako v době, kdy nebyl Řím vybudován, bude trvat mnohem déle než den, než zažijete to, co Itálie nabízí a stane se součástí své jedinečné kultury.

Pohled

Dostupné stipendia

 • 64 - Štipendium společnosti Chevron Corporation
 • 7 - Mezinárodní stipendium Epson America, Inc.
 • 385 - Holcomb
 • 368 - Grant Společenství YFU
 • 384 - Fond finanční pomoci YFU

Požadavek na věk

Odjezd: 30. července 2000 - 30. července 2003. Odjezd: 30. prosince 1999 - 30. prosince 2002. Trimestr: 31. srpna 2000 - 31. prosince 2003.

Studenti, kteří nesplňují tento věkový požadavek nebo absolvují střední školu před začátkem svého programu, budou považováni za přijetí případ od případu.

Jazyk: italský. Předchozí jazykové studium se nevyžaduje.

Hostitelské umístění rodiny: Hostitelské rodiny mohou být umístěny kdekoli v Itálii. Venkovské oblasti a střední města jsou nejčastější a obecně mají vynikající veřejnou dopravu. Studenti jsou zřídka umístěni ve velkých městech, jako je Řím.

Škola: Škola je obecně 6 dní v týdnu od 8 do 22 hodin od září do června. Studenti budou mít na míru programy, které nejlépe vyhovují jejich předchozím studiím a úrovni italského jazyka.

Výlety: Studenti mají možnost se účastnit volitelného výletu, který se mění v každém programovém roce. Podrobnosti budou poskytnuty při příjezdu do Itálie.

Letní program

Zažijte vše, co tato krásná země nabízí, když trávíte příští léto v Itálii! Budete žít s italskou hostitelskou rodinou a ponořit se do italštiny, vstřebat pestrou kulturu a vytvořit nové kamarády ve vaší místní komunitě. Můžete se věnovat mimořádným aktivitám, hrát místní sporty, navštěvovat místní festivaly a události a dokonce i dobrovolnictví ve vaší komunitě!

Akademické programy

Pro každý semestr nebo rok můžete mít možnost studovat v Itálii a žít s hostitelskou rodinou! Zatímco v Itálii budete mít příležitost plně se ponořit do své kultury z první ruky, jak si vychutnáte kuchyni, učíte se jazykem a budovat přátelství, které vydrží celý život. Studenti se mohou zapsat do standardní veřejné vysoké školy nebo školy zvláštního zájmu, kde absolvují kurzy zaměřené na konkrétní zájem.

Škola: Studenti v Itálii mohou studovat v jedné ze čtyř různých vzdělávacích tratí: Liceo Scientifico, Liceo Classico, Liceo Liguistico nebo Istituto Tecnico e Commerciale. Tyto vysoké školy se zaměřují na předměty, jako jsou vědy, klasika, jazyky nebo podnikání. Všechny studijní programy zahrnují italštinu, angličtinu, matematiku, historii a filozofii, fyziku, dějiny umění, biologii nebo chemii a tělesnou výchovu. Vědecká skladba zahrnuje všechny tři vědy kromě Computer Science, trať Classico zahrnuje řečtinu a latinu, lingvistická skladba obsahuje tři další cizí jazyky a trať Tecnico e Commerciale zahrnuje ekonomiku a právo a účetnictví. Výměna studentů si může zvolit stopu, kterou je třeba sledovat, ale každý program je přizpůsoben jazykové schopnosti studenta.

Mezinárodní škola baccalaureátu: Studenti programu IB školy navštěvují IB škola v Itálii. Očekává se, že uchazeči navštěvovali školu IB ve své domovské zemi. Studenti tohoto programu budou žít s místní italskou hostitelskou rodinou, ale navštěvují kurzy v angličtině, což je standardní jazyk všech IB škol v celosvětovém měřítku. IB školné se platí školám a nejsou zahrnuty do výuky programu YFU. od 7 000 EUR do 20 000 EUR v závislosti na škole.

Dvojjazyčná škola: Studenti ve dvojjazyčném školním programu mají příležitost navštěvovat střední školu, kde se kurzy vyučují jak v italském, tak ve druhém jazyce. Studenti, kteří se rozhodnou zapsat do středních odborných škol, si budou moci volit mezi druhým jazykem angličtinu, čínštinu a španělštinu. Studenti, kteří se rozhodnou zapsat do klasické skladby na střední škole, si budou moci volit mezi druhým a druhým jazykem němčinu a francouzštinu. Na tomto programu se většina vyučovacích hodin vyučuje v italštině, ale některé (historie, zeměpis, sport atd.) Se vyučují v druhém jazyce. Dvojjazyčné školné se platí školám a nejsou zahrnuty do výuky programu YFU. V závislosti na škole se mohou pohybovat od 500 do 3000 EUR.

Umělecká střední škola: studenti v umělecké střední škole budou zapsáni do Liceo Artistico, kde budou kromě několika vysokoškolských výtvarných kurzů absolvovat standardní středoškolské kurzy. Žádný předchozí umělecký výcvik není požadován, ale studenti, kteří nemají umělecké třídy na svých nedávných přepisech, musí předložit dopis vysvětlující, proč se zajímají o umění a navštěvují uměleckou střední školu. Studenti by měli očekávat, že na požádání předloží portfolio.

Hudební střední škola: studenti v hudební střední škole budou zapsáni do Liceo Musicale, kde budou mít navíc k dispozici několik standardních středních škol, kromě několika kurzů na vysoké škole. Žádná předchozí hudební výuka není vyžadována, ale studenti, kteří nemají hudební třídy na svých nedávných přepisech, musí předložit dopis vysvětlující, proč mají zájem o hudbu a navštěvovat hudební střední školu. Požadavky na přijetí se liší v závislosti na škole a YFU bude v kontaktu s tím, jak budou žáci požádáni o veškeré potřebné doplňkové materiály. Náklady na hudební potřeby, nájem přístrojů a aktivity nejsou zahrnuty do výuky programu YFU.

Volitelné výlety: Příležitost se účastní volitelného zájezdu každý semestr za příplatek studentovi. Více informací o místě, délce trvání a cenách této cesty vám nabídne při příjezdu do Itálie.

dodatečné informace

Většina umístění studentů se může vyskytovat v následujících obcích v Itálii: Lombardii, Laziu, Sardinii, Sicílii, Marce, Toskánsku, Emilia Romagna a Veneto. Zatímco tyto okresy zahrnují hlavní města jako Řím, Milán, Bologne, Pisa, Caligari, , atd., umístění v kraji by mohlo být kdekoli, ne nutně ve městech samotných.

Orientace: Všichni žáci, kteří žádá o semestrální nebo roční program, musí mít k dispozici povinnou třídenní národní předzastávkovou orientaci, která se obvykle koná v polovině července. Tato orientace je nezbytnou součástí programu zaměřeného na přípravu studentů na jejich zkušenosti v zahraničí. Všichni studenti se budou účastnit jednodenní místní orientace před odjezdem v květnu nebo červnu. Studenti se budou věnovat orientaci po příjezdu a zpětné orientaci, oba jsou 3 dny a konají se v Miláně. U celoročních studentů bude také poskytnuta střednědobá orientace. Regionální orientace jsou obecně poskytovány studentům v celém programu, což jim umožňuje uvažovat o svých zkušenostech a setkávat se s jinými výměnnými studenty.

Výuka zahrnuje

 • Umístění s hostitelskou rodinou
 • Zápis do místní italské střední školy
 • Transfery z letiště
 • Domácí a mezinárodní cestování
 • Všechny směry před odjezdem a po příletu
 • Předprogramová podpora ze strany vyškoleného personálu YFU
 • Podpora z místního zástupce YFU Itálie během programu
 • Komplexní pojištění

Dodatečné náklady: Studenti, kteří se účastní celoročního programu do Itálie, mohou absolvovat zkoušku a obdržet oficiální jazykovou certifikaci za nízké náklady. "Permesso di Soggiorno" (Povolení k pobytu) požadované pro studium v ​​Itálii bude stát další poplatek. Výuka programu nezahrnuje osobní výdaje. YFU Itálie doporučuje, aby studenti naplánovali zhruba 200 EUR za každý měsíc, že ​​jsou v programu.

Termín podání žádosti

Uzávěrka přihlášek pro všechny zimní a jarní odjezdové programy (leden-březen) je 1. října . Termín pro podání žádosti o stipendium je 1. prosince . Termín pro všechny programy odletů v létě nebo na podzim (červen-září) je 15. března . Programy se mohou vyplnit před termínem, proto doporučujeme předčasné podání!

Program se vyučuje na:
 • Italština

Zobraz 22 více kurzů z Youth for Understanding USA »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
13,995 USD
Semestrální program
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date