Známá jako země úsměvů, je Thajsko plné tradice a dobrodružství - ať už je to procházka lesem na sloně, projížďka po řece Chao Praya, návštěva plážových letovisek nebo prostě meditace na Wat Pho, Thajsko má něco pro každého!

Pohled

Dostupné stipendia

 • 385 - Holcomb
 • 378 - Stipendium Grand Forks Scheels
 • 368 - Grant Společenství YFU
 • 384 - Fond finanční pomoci YFU

Požadavek na věk

1. června 2000 - 31. května 2003. Dobrovolnický program: 1. června 1996 - 31. května 2000. Studenti, kteří nesplňují tento věkový požadavek nebo absolvují střední školu před začátkem svého programu, budou považováni za přijetí na případ od případu.

 • Jazyk: thajština. Předchozí jazykové studium se nevyžaduje. Studenti obdrží úvod do thajského jazyka během jejich orientace po příjezdu. Další jazykové školení zajišťují jednotlivé hostitelské školy.
 • Hostitelská rodina Umístění: V rámci 76 provincií Thajska může být umístění v městských, příměstských, menších městech nebo venkovských prostředích. Studenti, kteří žádají o dobrovolnický program, mohou být umístěni buď v hostitelské rodině, nebo mohou zůstat na pracovišti, jako jsou ubytovny, penziony, servisní apartmány nebo jiné, které mohou být poskytnuty pracovištěm.
 • Škola: Studenti ročníku navštěvují školu od června do začátku března. Studenti letního programu navštěvují školu od konce června do července.

Letní program

Objevte Thajsko

Tento 6týdenní letní program vám umožní úplně se ponořit do thajské kultury. Budete žít s hostitelskou rodinou a budete mít příležitost navštívit školu s místními thajskými studenty. Studenti mohou také mít příležitost zažít jinou komunitu, než je komunita, ve které žije hostitelská rodina asi týden. To dává studentům šanci zažít jinou kulturu v Thajsku.

Akademický program

Během semestru nebo roku v Thajsku budete žít s hostitelskou rodinou a navštěvovat místní střední školu. Součástí vaší zkušenosti bude:

Škola: Dostanete se do místní thajské školy, kde budete v závislosti na škole zařazeni do tříd 10, 11 nebo 12. Požadované třídy zahrnují thajský jazyk, sociální studia a tělesnou výchovu. Jako výměnný student budete mít spoustu volitelných předmětů z angličtiny, historie, thajské hudby, thajské tance, thajské tance, umění a řemesel, umělé květy, boj s mečem, thajský box, náboženství, meditace , a mnoho dalších v závislosti na škole. V třídě angličtiny se budete pravděpodobně považovat za hostujícího řečníka a budete požádáni o pomoc učiteli. Školní týden je od pondělí do pátku a hodiny se obvykle konají od 7:30 do 15:30. Thajští studenti jsou také povinni nosit uniformy ve škole, takže studenti mohou buď mít uniformu, kterou poskytuje jejich hostitelská rodina, nebo studenti je budou muset koupit samostatně a rodina vám pomůže najít správnou uniformu pro vás!

Exkurze: Žáci YFU jsou povzbuzováni, aby se zapojili do svých komunit tím, že se připojí k akademickým, sportovním nebo rekreačním klubům, které se setkají během a po škole.

Výlety: V předchozích letech měli studenti možnost zúčastnit se exkurze v posledních pěti dnech programu. Aktivity zahrnovaly zkoumání severní oblasti - cestování do Chiang Mai, "Rose na sever", navštěvování sloního tábora a návštěva krásného letoviska na pláži!

Doba dobrovolného programu Gap Year

Studenti na dobrovolnickém programu pro rok mezery musí být nejméně 18 let, aby se zúčastnili. Jako dobrovolník v Thajsku budete buď bydlet s místní hostitelskou rodinou nebo v ubytovacím zařízení, které bude uspořádáno na pracovišti, s nímž budete dobrovolně pracovat. K těmto ubytovacím zařízením patří ubytovny pro ubytovny, penziony nebo služby.

Dobrovolnictví: Možné možnosti zahrnují výuku angličtiny, práci s dětmi se zdravotním postižením a další typy komunitních služeb pro místní obyvatele. V rámci své aplikace budete moci vybrat, které typy komunitních služeb vás nejvíce zajímají, a pak YFU Thailand vybere pro vás několik potenciálních pracovních míst. Během svého pobytu můžete mít možnost zažít více než jednu pracovní plochu.

Doplňkový program: Studenti, kteří se chtějí zapojit do dobrovolnického programu, se také mohou rozhodnout přidávat do svého programu další dobrovolnický projekt. Tento projekt může trvat 2 až 4 týdny v říjnu, kdy se studenti mohou setkat s jinou komunitou v Thajsku a dobrovolně pracovat na jiném místě v tomto období.

Výuka zahrnuje

 • Umístění s hostitelskou rodinou
 • Zápis do místní thajské střední školy
 • Transfery z letiště
 • Domácí a mezinárodní cestování
 • Všechny směry před odjezdem a po příletu
 • Předprogramová podpora ze strany vyškoleného personálu YFU
 • Podpora z místního zástupce YFU Thajska během programu
 • Komplexní pojištění

Výuka programu nezahrnuje osobní výdaje. YFU Thajsko doporučuje, aby studenti plánovali zhruba 150 dolarů za každý měsíc, že ​​jsou v programu.

dodatečné informace

Orientace: Všichni žáci, kteří žádá o semestrální nebo roční program, musí mít k dispozici povinnou třídenní národní předzastávkovou orientaci, která se obvykle koná v polovině července. Tato orientace je nezbytnou součástí programu zaměřeného na přípravu studentů na jejich zkušenosti v zahraničí. Všichni studenti se budou účastnit jednodenní místní orientace před odjezdem v květnu nebo červnu. Ve výuce programu jsou zahrnuty všechny náklady na orientaci. Jakmile dorazíte do Thajska, začnete s čtyřdenní orientací v Bangkoku. V říjnu se také zúčastníte třídenní až čtyřdenní orientace v polovině roku. V březnu dokončíte svůj pobyt s návratovou orientací na čtyři nebo pět dní. Ve výuce programu jsou zahrnuty všechny náklady na orientaci.

Dodatečné náklady: Výuka pokrývá náklady na zápis do školy, ale studenti by měli být ochotni platit za školní potřeby, školní uniformu a veškeré dopravní náklady do školy.

Vízové ​​informace: Společnost YFU Thailand bude potřebovat kopii cestovního pasu na začátku přijímacího procesu, aby vám mohla začít připravovat vízové ​​dokumenty. Pokud nemáte cestovní pas v okamžiku, kdy odešlete svou žádost nebo budete obnovovat svůj cestovní pas před odjezdem do Thajska, budete muset tento proces začít okamžitě po podání žádosti s YFU.

Uzávěrka přihlášek: lhůta pro podávání žádostí o stipendium je 1. října. Termín pro podání žádosti o stipendium je 1. prosince. Termín pro všechny programy letošního nebo podzimního odjezdu (červen - září) je 15. března. Programy se mohou vyplnit před termínem, proto doporučujeme předčasné podání!

Program se vyučuje na:
 • Thai

Zobraz 22 více kurzů z Youth for Understanding USA »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 - 2 let
Denní studium
Price
13,995 USD
Semestrální program
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date