"Estoy obsaho haber venido a España" může být vaše heslo, když jste ve Španělsku. To znamená, "Jsem rád, že jsem ve Španělsku." Jako student YFU se stanete součástí rodiny, navštěvujete školu a žijete tam dost dlouho, abyste pochopili, co znamená být španělština!

Pohled

Dostupné stipendia

 • 385 - Holcomb
 • 378 - Stipendium Grand Forks Scheels
 • 368 - Grant Společenství YFU
 • 384 - Fond finanční pomoci YFU

Požadavek na věk

31. prosince 2000 - 30. září 2003.

Studenti, kteří nesplňují tento věkový požadavek nebo absolvují střední školu před začátkem svého programu, budou považováni za přijetí případ od případu.

 • Jazyk: španělština. Žádná předchozí jazyková studie není vyžadována.
 • Hostitelské umístění v rodině: Hostitelské umístění rodiny je v celé zemi v obou městech i ve venkovských oblastech. Všechny hostitelské rodiny se nacházejí v Santanderu pro letní program Jazyk a kultura. Většina rodinných příslušníků sdílí odpovědnost za domácí úkoly, jako je udržování domu čistý a příprava večeře. Vaše nová rodina by ráda vás požádala, jak můžete pomoci, a těší se na večeři s vámi, abyste věděli, jaký je váš den a poznat vaše zvyky a kulturu.
 • Škola: střední-září až červen. Obvyklý školní den může začít od 8:00 do 8:30 a skončí kolem 14:00.
 • Výlety: K dispozici jsou volitelné výukové výlety za příplatek. Výuka programu Santander zahrnuje všechny výlety a aktivity.

Program španělského jazyka a kultury

Chcete-li se učit španělsky, není lepší místo než Španělsko, a to zejména díky tomuto programu YFU! Tento intenzivní čtyřtýdenní program nabízí španělské (kastilské) třídy čtyři dny v týdnu každé ráno, takže odpoledne je zdarma k prozkoumání a účast na skupinových exkurzích. Budete bydlet s hostitelskou rodinou v Santanderu, starobylém městě a plážovém letovisku na severu.

Vedle bydlení s hostitelskou rodinou během letních let mají studenti možnost objevovat bohatství historie a kultury, které má Španělsko nabídnout při exkurzích na místa, jako je poloostrov paláce Magdalény, okouzlující vesnice Santillana del Mar devátého století , a volitelně býčí zápasy. Účastníci mohou také strávit své dny jít do muzeí, akvárium, planetárium, botanické zahrady a pláže. Navíc, mnoho zajímavých aktivit je plánováno během vašeho pobytu v Santander, včetně salsa a merengue tance lekce, umělecká třída, tradiční večeře, nakupování na mnoha městských trzích a pěší turistika po římské cestě. Klikněte sem pro letní letní Santander.

Akademické programy

Během svého pobytu ve Španělsku budete žít s hostitelskou rodinou a navštěvovat místní střední školu. Součástí vaší zkušenosti bude:

Škola: Španělské školy jsou akademicky náročné. Zjistíte, že jste absolvovali kurzy se studenty, kteří se připravují na vysokoškolské vzdělání. Studenti jsou obvykle umístěni v "Instituto" a budou mít osm povinných předmětů, z nichž čtyři jsou společné pro všechny studenty, zatímco ostatní jsou specifické pro zvolenou výukovou dráhu. Můžete si vybrat z pěti skladeb: umění, přírodní vědy a zdraví, humanitní vědy, společenské studie nebo technologie. Většina škol nabízí vědy, humanitní vědy a společenské vědy, zatímco velmi málo z nich má uměleckou a technologickou cestu (obvykle existují speciální školy pro umění nebo technologie). Většina studentů výměn volí společenskovědní dráhu, neboť je pro ně nejzajímavější a má nejrůznější předměty. Dozvíte se o historii a literatuře v Španělsku, budete mít příležitost pracovat na jazykovém plynulosti a možná dokonce studovat jeden z regionálních jazyků (pokud vaše hostitelská rodina žije v oblasti, kde je oficiální jazyk) - Baskicko, katalánština , Galicijština nebo Valencie.

Poznámka: Studenti nemusí být schopni obdržet přepis nebo záznam o známkách. Některé školy mohou vydávat potvrzení o účasti. Umístění na konkrétní úrovni není zaručeno.

Orientace: Všichni žáci, kteří žádá o semestrální nebo roční program, musí mít k dispozici povinnou třídenní národní předzastávkovou orientaci, která se obvykle koná v polovině července. Tato orientace je nezbytnou součástí programu zaměřeného na přípravu studentů na jejich zkušenosti v zahraničí. Všichni studenti se budou účastnit jednodenní místní orientace před odjezdem v květnu nebo červnu. Po příjezdu do Španělska se budete v Madridu zúčastnit 1-2denní příjezdové cesty před cestou do hostitelské rodiny. Studenti budou rovněž vyzváni, aby se zúčastnili střednědobé orientace a všichni studenti se před odjezdem zúčastní návratu, aby se zamysleli nad svými zkušenostmi.

Dodatečné náklady: Někteří studenti mohou být požádáni, aby navštěvovali soukromé školy za příplatek v závislosti na místě a okolnostech hostitelské rodiny. Všichni studenti by měli být ochotni zaplatit za učebnice (přibližně 250 eur) a školní náklady na dopravu. Studenti, kteří se potýkají se španělským jazykem, mohou být požádáni, aby se zapsali do doplňkové jazykové výuky.

Vízové ​​informace: Vízový proces pro studenty ročníku a semestru může být spíše komplikovaný. Studenti pravděpodobně budou muset osobně předložit své žádosti o vízum, a proto by měli rozpočet na cestovní výdaje na španělský konzulát a na jeho území. Kopie vašeho pasu a kopie vašich úředních přepisů nalepených Apoštolskou republikou v Haagu budete potřebovat několik měsíců před odjezdem, protože náš partner ve Španělsku bude muset začít pracovat na získání vízových dokladů pro vás. Studenti, kteří žádá o studium ve Španělsku po absolvování střední školy, by měli mít své zápisy v juniorském roce legalizovány.

Studenti, kteří budou pobývat ve Španělsku více než 180 dní, budou potřebovat průzkum FBI, který by měl být předložen, jakmile je vaše účast potvrzena v programu. Pokud tak neučiníte, může to mít za následek zpoždění při zahájení procesu podávání žádostí o vízum, nebo může dokonce znamenat, že nejste schopni dostat své vízum včas. Budete pravděpodobně muset předložit svou žádost o vízum osobně a měli byste si uhradit cestovní náklady na konzulát a z jeho konzulátu, pokud se nenachází v blízkosti. Váš poradce pro přijímání může poskytnout další informace o procesu víz.

Výuka zahrnuje

 • Umístění s hostitelskou rodinou
 • Přihlášení do místní španělské střední školy (nebo jazykové kurzy pro studenty programu Santander)
 • Transfery z letiště
 • Domácí a mezinárodní cestování
 • Všechny směry před odjezdem a po příletu
 • Předprogramová podpora ze strany vyškoleného personálu YFU
 • Podpora zástupce oblasti YFU v oblasti Španělska během programu
 • Komplexní pojištění

Výuka programu nezahrnuje osobní výdaje. YFU Španělsko doporučuje, aby studenti naplánovali zhruba 120 EUR za každý měsíc, že ​​jsou v programu.

Termín podání žádosti

Uzávěrka přihlášek pro všechny zimní a jarní odjezdové programy (leden-březen) je 1. října . Termín pro podání žádosti o stipendium je 1. prosince . Termín pro všechny programy odletů v létě nebo na podzim (červen-září) je 15. března . Programy se mohou vyplnit před termínem, proto doporučujeme předčasné podání!

Program se vyučuje na:
 • španělština

Zobraz 22 více kurzů z Youth for Understanding USA »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
1 rok
Denní studium
Price
15,995 USD
Rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Termín odevzdání přihlášek
End Date