2 + 2 Bakalářský studijní

2 +2 Model

2 + 2 Model IHC umožňuje studentům, jak ušetřit peníze, získat větší akademickou přípravu a být blíže k domovu vyplněním prvních dvou let bakalářského stupně v Dubaji a pak poslední dva roky na elitních univerzitách v USA nebo v jiných regionech. Studenti musí dosáhnout minimální GPA 3.0 na IHC, aby měli možnost převést na předních univerzitách v USA nebo v jiných regionech. 02/3-05/3 by měl být cíl GPA. Nad 3,5 pozic student velmi dobře pro vstup do nejvyšší americké univerzitě. Primární zaměření na dokončení bakalářského programu bude University of California (UC) systém. Osm z devíti vysokých škol se umístila v US News & World Report Top 100 univerzit. Kromě UC systému, mohou studenti také získají přístup na California State University (CSU) systému více než 20 vysokých škol. Kromě UC a CSU, IHC je v jednání s několika 100 nejlepších univerzit v USA a na Středním východě, v severní Africe a jižní Asii regionech. Tyto dohody budou oznámeny v následujících měsících.

Převod do USA:

Po dokončení první dva roky na IHC studenti budou přenášet do USA. Před tím budou studenti pracovat s IHC akademických poradců vypracovat jasnou akademickou plán na začátku prváku. Akademický plán bude založen na přírodním schopnostem a zájmům žáků. Akademický plán bude seznam ideální univerzity a jejich specifické požadavky na každého studenta IHC.

Převod do Indie:

Jako součást své vize k vytvoření cesty k elitních univerzit v regionu, IHC spolupracuje s Symbióza International University v Indii. SIU a IHC vyvinuli systém pro přenos akademických kreditů za vysokoškolské kurzy v podnikání, umění a humanitních komunikace, sociální a behaviorální vědy a vědy (strojírenství) nabízí na svých institucí. IHC Studenti musí získat stupeň "C" nebo lépe v každém kurzu IHC na kurzu musí být přijata k převodu úvěru SIU.

Výzkumné příležitosti

Mezinárodní Horizons vysoká škola není jen nová instituce ve Spojených arabských emirátech, je také nový model pro vyšší vzdělávání v regionu. Jako dvouletý (AA) stupeň Poskytování vyznamenáním vysoké škole, bude instituce poskytovat svým studentům progresivní model liberální všeobecné vzdělání a připravuje je pro přenos úspěch na 100 nejlepších univerzit ve Spojených státech amerických a dalších vynikající univerzity po celém světě. IHC byl velmi šťastný, že přilákat počáteční jádro členů fakulty, kteří se věnují především k dokonalosti ve výuce a učení poslání vysoké školy.

Kdykoli, kdekoli učení

IHC investoval do IT infrastruktury, která umožňuje našim studentům přístup ke všem učebních materiálů z jakéhokoli místa ať už je to kampus nebo z jejich ubytování. Přehled některých zajímavých technologií používaných na IHC patří: Poly Com - IHC Global Classroom Polycom je videokonference stejně snadné jako stisknutí tlačítka. Prostřednictvím této platformy, může profesoři dotknout obrazovky a začít své třídě. Napříč prostředí a průmyslu, video se rychle stává nový komunikační standard. Od zasedací místnosti do prohlížeče, z konferenčního stolu na tabletu, video nás všechny spojuje s vizuální záchranné lano. S jakoukoliv skupinu lidí, kdekoliv, v HD kvalitě podnikové třídy, který je jako živý jako tam. IHC bude používat služby Polycom pro připojení mezi třídami v Dubaji a Kalifornii. Studenti z celé kontinenty budou sedět ve stejné třídě sdílení stejných zdrojů, které jim umožní účastnit se diskusí týkajících se jejich učení a jak mohou být prováděny v reálném životě. IHC nabízí skutečnou globální učebny pro své studenty. Jak na poslání vysoké školy jsme se podpořit rozmanitost v našich učebnách a jejich vybavení správnými nástroji, jsme eliminovat hranice mezi studenty a zdrojů. Naši studenti se mohou těšit state-of-the-art nábytek a nástroje, které jim umožní učit se kdekoliv a kdykoliv. Budou mít možnost podělit se o své představy a ideologie se studenty z celého světa. Tyto nástroje byly pečlivě vybrány, aby zajistily, že naši studenti jsou připraveni pro své akademické kariéry ve Spojených státech.

BUSINESS DRÁHA

Mezinárodní Horizons College o ff ERS 2 + 2 dráha programy v podnikání

s možností se specializují na speci fi c související s podnikáním oborů na velmi renomovaných univerzit v USA (University of Vermont, Rutgers University a dalších vysokých škol akceptujících Kalifornské univerzity kreditů) a Indie (Symbióza Inter National University). Studenti IHC mají zaručenou převodu svých 60 kreditních hodin s podmínkou zachování minimální GPA. 2 + 2 Model IHC umožňuje studentům dokončit fi RST dvou letech bakalářského titulu v Dubaji a pak se v konečném dva roky na elitních univerzitách v USA.

Na vysokoškolské kurzy vám poskytne vám fi rmy základ v principech podnikání a obchodu. Tyto programy byly navrženy tak, aby překlenout propast mezi akademickou teorií a praxí pracoviště které vám pomohou uspět ve zvoleném kariéře.

Ve třídě vysoce motivovaných jedinců se záznamem o úspěchu a podpůrnou fakulty, kteří jsou lídry ve svých polích, budete mít za úkol, a protáhl se uvolnit svůj potenciál. Budeme transformovat, jak si myslíte, že o světě a sami.

OBCHODNÍ Majors

 • Účetní Účetní věda Reklama
 • Bankovnictví a finance ekonomika
 • podnikání
 • Péče o zdraví a systémů řízení mezinárodní vztahy
 • Manažerské informační systémy
 • marketing
 • Veřejná správa Public Relations Prodej a servis

Generální Přenos Program je součástí umění a vědy základní osnovu IHC, což usnadňuje přenos vysokoškolských kurzů z IHC na předních univerzitách ve Spojených státech, stejně jako vybraných vysokých školách i jinde ve světě.

IHC dělí svůj transfer od programu ve dvou oblastech zájmu: umění, humanitní a komunikace a sociálních & Behavioral vědy. Studenti budou seznámeni o sobě a druhých jako členové větší společnosti a naučí se hodnotit a interpretovat způsob, jakým lidé v průběhu věků v di ff erent kultur reagovali na sebe a svět kolem nich v umělecké a kulturní tvorby. Kurzy jsou vyučovány s aktivními metodami učení a studenti využívají řadu sociálních médií a technologií, komunikovat, učit se a tvořit s instruktorem na výukový obsah.

Umění, humanitní a komunikace

Tyto kurzy kladou důraz na studium kulturních, literárních, humanitních a uměleckých aktivit a projevů. Studenti se naučí hodnotit a interpretovat způsob, jakým lidé v průběhu věků v di ff erent kultur reagovali na sebe a svět kolem nich v umělecké a kulturní tvorby. Studenti se také naučí vážit estetické porozumění a přínos umění z minulých i současných společnostech. Kurzy jsou vyučovány s aktivními metodami učení a studenti využívají celou řadu sociálních médií a technologií pro komunikaci, učit se a tvořit s instruktorem na výukový obsah.

Sociální a behaviorální vědy

Tyto kurzy kladou důraz na perspektivu, koncepty, teorie a metody oborech společenských věd, jako je antropologie, historie, politologie, psychologie, sociologie, atd Studenti budou seznámeni o sobě a druhých jako členové širší společnosti. Metody kurz učení jsou aktivní a zapojení na témata, rozvíjet kritické myšlení o způsobech, jak lidé jednali v reakci na jejich společnosti, a jak podskupiny, kulturních a politických hnutí fungovat. Studenti budou provádět sociální výzkum a spolupráci v rámci projektů s využitím sociálních, multimediální a dalších technologických aplikací.

Přenos Příprava

Generální Přenos Program je součástí umění a vědy základní osnovu IHC, což usnadňuje přenos vysokoškolských kurzů z IHC na předních univerzitách ve Spojených státech, stejně jako vybraných vysokých školách i jinde ve světě.

Studenti, kteří absolvují své IHC spolupracovník požadavků umění studijních v doporučil dvě období převádí nejen jejich spolupracovník míry umění, ale také mají nárok na dvojí titul z hory San Jacinto College v USA. S těmito stupňů v ruce absolventů IHC jsou velmi dobře připraveni dokončit většinu bakalářského stupně o ff dujícím amerických univerzitách, v celkovém sledovaného období čtyř let, včetně IHC.

Svobodná umění DRÁHA

Svobodná umění Majors

 • antropologie
 • Tanec a divadlo umění vzdělávání v raném dětství výtvarného umění
 • Rodina a spotřebitele studií grafický a interiérový design Mezinárodní vztahy Žurnalistika a komunikace
 • Hudba a hudební výchovy sociální práce a sociálních služeb pro kriminologii a Právo Cizí jazyky
 • (Arabština, čínština, francouzština, atd.)
 • Art a výtvarná výchova výchova
 • Angličtina
 • Film and Television geografie
 • Historie Pre-law
 • Politologie Psychologie Sociologie

SCIENCE

Mezinárodní Horizons College o ff ERS 2 + 2 dráha programy v Science / inženýrství

s možností se specializují na speci fi ckých oborů na špičkových akreditovaných univerzitách v USA a Indii.

Studenti IHC mají zaručenou převodu svých 60 kreditních hodin s podmínkou zachování minimální GPA. V USA budou studenti převedena na University of Vermont a Rutgers University. V Indii, budou studenti převedeny na symbiózu International University. Tento model umožňuje studentům dokončit fi rst dva roky bakalářského studia v Dubaji a pak se konečná dva rok v zahraničí.

V IHC, Science cesta je jedním z nejpopulárnějších bac-h elor studijních programů mezi studenty. Program je navržen takovým způsobem, že instills vědecká c ducha a vědecká c přístup studenta vyřešit jakékoliv problémy. Hlavním cílem tohoto programu je pochopit vědecká c základ, vědeckými principy fi C a mechaniku tohoto fi poli.

Popularita programu je vzhledem ke svému zaměření při řešení předmětné oblasti. Připravuje studenta mít silné pochopení všechny základní principy a metody, které lze použít v každé situaci, a bene fi ts na vědecká c uvažování, experimentování a kritické myšlení při řešení nějaké složité problémy v práci.

Znalostní báze, která je postavena v průběhu tohoto programu usnadňuje studentům jít do hlubin učení v určitém fi poli specializace, a dosáhnout mistrovství přes tento fi poli. Nejenže pomáhá připravit se na magisterského studijního programu, nebo jiné podobné vyšší studia samozřejmě, ale také pomáhá získat přístup k takovému kurzu.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date