Stupně v vizuální merchandising

Všeobecné informace

Popis programu

Absolvent Visual Merchandising

V souvislosti s obchodních prostor, Visual Merchandising se objeví jako základní disciplíny odpovědná za obchodní řízení produktu v místě prodeje odborníkem.

Komunikace s spotřebitele a jejich loajalitu, segmentaci prodeje produktů prostoru, ziskovost, procesu nákupu, personalistiky, logistiky, atd, jsou otázky týkající se disciplíně Visual Merchandising.

Toto školení je doplněn dalšími nespecifickými zdroje vizuální, jako návrh obchodního nábytku nebo prezentaci a komunikaci projektů, které pomohou další integraci do pracovních týmů a poskytovat odborné vyšší kapacitu pro integrovaný bod správy prodej.

Pokud absolvent Design komerčních prostor stanoví rozsah práce návrhář interiérů prostor v definování formální a technické aspekty prostoru pro přiměřenost podnikatelského nápadu až po rozumný realitě, tento absolvent Visual Merchandising dělá ve smyslu definování požadavky následné řízení v místě prodeje. Být, a proto, ideální jak pro návrháře a správce zástrčky výstupního.

Cíle školení

Hlavním cílem tohoto postgraduálního programu je vyškolit odborníky v oblasti oken oblékání a Visual Merchandising zefektivnit a optimalizovat procesy v prodejně.

Student bude mít jasnou představu o klíčových oblastí správu maloobchodní prodejnu, aby bylo možné vyvinout projektový management a obchodní činnosti, dominující a zahájení všechny oblasti prodejně.

 • Rozvíjet komunikační schopnosti a spolupráce s profesionály.

 • Navrhovat a vyrábět projekty Okno pro dokončovací práce, Visual Merchandising a obchodní nábytek.

 • Používejte nástroje představující projekty Escaparatismo, Visual Merchandising a obchodní nábytek.

 • Komunikace projekt vyvinul specializované publikum pomocí jazyka Visual Merchandising vlastní.

 • Pochopit požadavky a omezení Visual Merchandising projektu.

 • Používejte řadu myšlení, aby vypracovala návrh designu vizuální merchandising.

 • Vypracovat návrhy na obchodního nábytku a technického rozvoje.

CURRICULUM

Absolvent Visual Merchandising, má za úkol definovat profesní kázně na starosti řízení v místě prodeje.

To je rozděleno do 4 modulů, v nichž teoretické záležitosti nezbytné pro rozvoj profesních činností vyučovaných Visual Merchandising a poskytují přehled o odpovědnosti řízení v místě prodeje. Teorie je ověřena s prací a cvičení.

Od prvního modulu i oni zvýšit cíle, které mají být získány z Graduate závěrečného projektu a do posledního modulu, je plně vyvinut pro další obranu u soudu specializovaných odborníků. Student bude mít podporu vychovatel, který vás provede procesem projektové práce.

Program bude doplněn o přednášky profesionály a s průvodcem Retail druhu.

 • Modul I - Business Development Concept, vnitřní uspořádání v místě prodeje
 • Modul II - Vizuální Merchandising. Development. Management
 • Modul III - Tvorba a pojímání komerční vzorce
 • Modul IV - Rozvoj dovedností pro Visual Merchandiser

PROFESIONÁLNÍ Výlety

 • Visual Merchandiser profesionální.
 • Profesionální aranžér.
 • POS manažer.
 • Obchodní poradce.

LIST

Problém: 6. vydání

Kvalifikace: Vizuální Merchandising absolvent z University of Vic-UCC. Studenti bez vysokoškolským vzděláním obdrží univerzita nástavbového studia diplom.

Kredity: 30 ECTS

Doba Škola: Od 08.10.2015 do května 2016. Prezentace PFE: červen 2016

Otevírací doba: Úterý a čtvrtek od 16h do 19h

Modalidad: Třída

Jazyk: Španělský

Cena: € 3480

Přístup: Absolventi a / nebo absolventů. Vyšší absolventů. Vyšší odborné přípravy na úrovni cyklů plastových umění a designu a profesionální rodiny: Design interiéru, grafického designu, průmyslového designu a užitého umění oblečení. Profesionálové bez zvláštních kvalifikaci sektoru, které mohou prokázat odborné praxe. Přístup do kurzu je určena výběrového řízení.

Poznámky: Španělská intenzivní kurz v září pro zahraniční studenty, kteří se chtějí zapsat do Masters (volitelný předmět).

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 eq ... Čtěte více

Bau is a centre that provides higher education in the field of design. Located in Barcelona, one of the leading cities in the field of design, BAU is situated in an industrial area of over 6,000 m2 equipped with specific rooms for teaching and multi-purpose spaces designed to promote research, creation and innovation. Méně