Sydney Summer - Studie Austrálie

IES Abroad

Popis programu

Read the Official Description

Sydney Summer - Studie Austrálie

IES Abroad

sydney

Přehled

Během studia v zahraničí v letošním létě bude těžké sedět v klidu! Tento program zajistí, že nebudete muset - s aktivními kurzy, příležitostmi pro studium a organizovanými kulturními akcemi, nebudete mít nudný okamžik. Splňte požadavek na absolvování studia nebo vyzkoušejte něco nového, podle toho, co si vyberete, dozvíte se víc o Austrálii a sobě, než byste mohli doma. Vedle vašich kurzů budete mít čtyřdenní studijní cestu do střední Austrálie (Uluru a Alice Springs), která je součástí vašeho programového poplatku.

Chceme, abyste se cítili jako doma v Sydney, takže děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života ve městě. Kromě učebny nabízíme různé kulturní možnosti, které vám pomohou poznat místní kulturu. Vítejte v zahraničí!

Rychlé fakty

 • Centrum: IES Abroad Sydney
 • Město: Sydney
 • Země: Austrálie
 • Programové kredity: 6 kreditů
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Jazyk Předpoklady: Žádné

Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Léto 2018

7. června - 19. července

Připravované termíny pro podání žádosti:

Uzávěrka přihlášek uplynula

Akademici

Naše poslání je jednoduché: poskytnout Vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. Zapíšete se do následujících dvou kurzů a získejte celkem 6 kreditů.

CU / HS 255 - australská politika, společnost a identita: 1788 - současnost

Tento kurz poskytuje hluboký úvod do historie, společnosti a kultury Austrálie a má za cíl odpovědět na to, co znamená být australský. Získejte ocenění této země a jejích občanů a také novou perspektivu ve Spojených státech.

IR / IB 393 vedoucí mezi kulturami: principy a praxe

Tento kurz poskytuje učební a zkušenostní učení ve vedení studia a připravuje studenty, aby převzali vedoucí roli v globálních organizacích. S využitím vedoucích pozic v asijsko-tichomořském regionu v rámci tohoto kontextu se tento předmět zabývá tématy, jako je interkulturní komunikace, diverzita na pracovišti a obchodní etika.

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body najdou nejdříve nebo objevíte nejlepší kavárnu - nehledáte místo, kde byste mohli bydlet, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte Sydney, bude se cítit jako doma.

Apartmány - bydlet v bytě se dvěma ložnicemi v bytové jednotce s více jednotkami. Budete sdílet svůj byt se dvěma ložnicemi se 3 spolubydlícími v IES Abroad , kteří sdílejí jednu ze dvou ložnic s jedním z těch spolubydlících. Stravování není zahrnuto / poskytováno, ale v apartmánu je kuchyňka, ve které si můžete připravit jídlo.

Studentský život

Orientace

Orientace je dva dny a zahrnuje uvítací večeři, aktivity kolem Sydney a zasedání o akademických a bezpečnostních informacích. Následuje denní výlet do Modrých hor.

Mimoškolní aktivity

Upřesněte způsob, jakým žijete a učíte se v Sydney prostřednictvím našich kulturních aktivit, například:

 • Plážová pláž Bondi-to-Coogee
 • Prohlídka opery v Sydney
 • Surfová lekce

Požadavky na způsobilost

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • 2,5 GPA nebo lepší v měřítku 4,0 (GPA pod 2,5 budou zvažovány případ od případu)
 • Studenti musí mít nárok buď na vízum eVisitor (podtřída 651) nebo na elektronický cestovní úřad (podtřída 601).

Cestovní pas

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami. Pro vstup do Austrálie je požadováno návštěvnické vízum. Po přijetí obdržíte další informace o procesu žádosti a veškerých souvisejících poplatcích. Proces žádosti o vízum pro občany mimo USA může být velmi zdlouhavý, kontaktujte nás prosím pro více informací.

Náklady

Léto 2018

 • Výuka: 5 725 USD
 • Bydlení: 1 995 USD
 • Pojištění: 135 USD
 • Celkem: 7 855 USD

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytnutí finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školské politiky a dalších faktorů.

This school offers programs in:
 • Angličtina
IES Abroad

Poslední aktualizace May 26, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červen 2019
Duration
Délka trvání
6 týdnů
Denní studium
Price
Cena
7,855 USD
Programové náklady Léto 2018
Information
Deadline
Locations
Austrálie - Sydney, New South Wales
Datum začátku : Červen 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červen 2019
Austrálie - Sydney, New South Wales
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu