Týdenní kurz kultury Streetwear a značky Drop

Všeobecné informace

Popis programu

Tento týdenní intenzivní kurz nabízí vzrušující příležitost získat informace a znalosti o tom, jak si streetwear získal významné postavení v módním maloobchodním průmyslu.

Trh se v posledních letech rychle rozrostl, přičemž se streetwear také stěhuje do luxusního prostoru. Společnost Bain & Company nedávno odhadla, že trh bude do roku 2025 celosvětově v hodnotě 425 miliard dolarů, proto jsou zde příležitosti k přijetí; ale jak se k těmto příležitostem dostanete? A jakmile je dostanete, co děláte? Pochopte, jak identifikovat zákazníka, jak nakupovat a jak vytvořit kolekci, která vytvoří humbuk a získá důvěryhodnost.

Program zahrnuje přednášky, semináře, workshopy pro řešení problémů a případové studie týkající se následujících témat:

 • Přehled historie streetwear;
 • Evoluce streetwear na luxusní tržiště;
 • Streetwear styling;
 • Úvod do kreativního obchodního plánování;
 • Chování spotřebitele a streetwear zákazník;
 • Značky a rozvoj značky pro streetwear;
 • Vytvoření samostatné kolekce streetwear;
 • Používání sociálních médií ke spuštění a budování značky;
 • Spolupráce se značkou a kultura upuštění.

S relacemi poskytovanými odborníky z oboru, přednášejícími a akademickými odborníky.

Ať už se snažíte založit svou vlastní značku, chcete pracovat pro značku, nebo máte zájem o styling nebo design, nebo jen o obrovského milovníka streetwear, tento kurz je pro vás.

Na první pohled

 • Doba trvání: 1 týden
 • Místo: Soho, Londýn
 • Celková cena kurzu: 894 GBP (včetně DPH)
 • Termín kurzu: 14. - 18. září 2020

After a day of flying drones and exploring outside of the city, my friends told me about this awesome bridge that I’ve never been to. Tunnels are one of my favorite locations to shoot in so we headed there immediately. My friend Sanjeev told me that he used to do parkour back in the day so I knew that I had to incorporate some movement into this scene.

Další informace

V každém kurzu je k dispozici 24 míst a každé místo je přiděleno podle zásady „kdo dřív přijde, je dřív na řadě“. Vezměte prosím na vědomí, že vaše místo nebude potvrzeno, dokud nedostaneme plné školné předem.

Před provedením rezervace se prosím ujistěte, že jste si přečetli naše smluvní podmínky, včetně našich zásad pro zrušení a vrácení peněz.

Studenti mohou očekávat, že navštěvují třídu od pondělí do pátku, od 10 do 17 hodin.

Váš školní areál

Condé Nast College se nachází v nejmodernější budově v srdci londýnského tvůrčího a kulturního centra Soho. Tato oblast je domovem mnoha filmových, módních a mediálních domů, které poskytují bezkonkurenční příležitosti pro profesionální vytváření sítí a kulturní zážitky. Vysoká škola je 10 minut chůze od centrály Condé Nast International a Vogue House, které naši studenti navštěvují v rámci expozice profesnímu světu.

Kdo učí na Condé Nast College of Fashion & Design?

Během kurzu budete vyučováni řadou našich akademických pracovníků, ale i zástupci průmyslu a hostujících lektorů.

Vedoucí kurzu - Lisa Mann

Lisa je oceněná akademička se 14letými zkušenostmi s výukou na BA a MA módních kurzech na mnoha britských univerzitách. Má prvotřídní bakalářský titul v oboru propagace módy a magisterský program v kreativní praxi. Mezi specializované předměty společnosti Lisa patří módní obchod, management / marketing, branding, maloobchodní inovace, podnikání a kreativní podnikání.

Lisa je zakladatelkou Re: Takže, vůbec první stálý studentský maloobchodní podnik, který se otevřel v Británii. Za komunitní spolupráci získala ocenění UK Higher Education Enterprise Educators Award a BCSC Purple Pip Award.

Lisa v současné době zkoumá doktorát o zkušenostech začínajících návrhářů v módním průmyslu.

Vstupní a vstupní kritéria

Vstupní požadavky

Nejsou žádné formální požadavky na vstup, ale žadatelé musí být starší 18 let na začátku kurzu a musí mít dobrou úroveň angličtiny.

Požadavky anglického jazyka

Pro tento kurz neexistují formální anglické jazykové požadavky. Pokud však nejste studentem mimo Spojené království a angličtina není vaším prvním jazykem, doporučujeme před zahájením studia mít akademické skóre IELTS 5,5 nebo být schopen používat angličtinu na této úrovni. Je vaší povinností zajistit, abyste se mohli plně zúčastnit kvalifikace dodané a hodnocené v angličtině.

Jak se přihlásit

Můžete se přihlásit prostřednictvím formuláře žádosti na našem webu.

Nejsou k dispozici žádné termíny pro podávání žádostí, místa se však přidělují na základě zásady „kdo dřív přijde, ten dřív mi poslouží“.


Pokud jste přijati na kurz, budete muset zaplatit celý poplatek předem, abyste si zajistili své místo.

Kariéra v módě

Zaměstnatelnost a příprava pro průmysl jsou jádrem všech našich kurzů. Naším cílem je efektivně připravit naše absolventy na úspěšnou kariéru v módě, médiích a širších tvůrčích odvětvích.

Vysoká škola módy a designu Condé Nast nabízí bezkonkurenční průmyslové vazby a partnerství se značkami, které umožňují studentům intenzivně se zapojit do profesionálního světa ještě před ukončením studia. Našim studentům jsou nabízeny pracovní zkušenosti a stáže na konkurenčním základě.

Vysoká škola poskytuje rozsáhlou podporu v oblasti kariéry a poskytuje vhodné úvody a doporučení pro naše studenty s individuálními schůzkami a prostřednictvím naší série s přednášejícími v oboru - mezi přednášejícími byli Victoria Beckham a Edward Enninful.

Náš profesní tým je schopen poradit studentům o dalším studiu, pracovních příležitostech, stážích, stážích a relevantních projektech a nabízí profesionální služby přizpůsobené individuálním talentům, dovednostem, ašpiracím a potřebám.

Naši kariérní poradci pořádají semináře o psaní životopisů, prezentaci portfolia, dovednostech při hledání zaměstnání a technikách pohovorů a podporujeme naše absolventy i po ukončení studia.

Vezměte prosím na vědomí, že individuální kariérové poradenství a podpora absolventů není k dispozici pro naše letní, týdenní nebo víkendové kurzy, nabízíme však kariérní workshopy a obecné rady.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the wo ... Čtěte více

The Condé Nast College is an important starting point for those who want to be tomorrow’s stars of the fashion industry. With outstanding resources, modern facilities and access to experts from the worlds of fashion, style and luxury, the College prepares its students to work in all areas of this exciting and innovative industry. Méně