Teorie městského managementu a vývoje

Teorie městského managementu a vývoje (UMDT) je určena jednotlivcům, kteří přispívají nebo chtějí přispět k holistickému a spravedlivému udržitelnému rozvoji měst. Řídí účastníky prostřednictvím ekonomických, sociálních a environmentálních městských teorií a propojuje je s nejnovějšími teoriemi řízení, včetně teorií o politikách, plánech, financích a strukturách řízení. Nabízí znalosti, které analyzují rozvoj měst a řídí města budoucnosti.

Co se dozvím?

Kurz poskytuje řadu pečlivě vybraných městských manažerských a vývojových teorií, které uvidíte během praxe ve velkých městech během akademických exkurzí v Nizozemí. Budete svědky toho, jak lze použít gentrifikaci, městské dědictví, zelená města a další důležité teorie, které pomáhají spravovat města.

UMDT je ​​také užitečné pro praktiky, kteří si přejí vyměňovat si zkušenosti a upřesňovat své zkušenosti s mezinárodními studenty a odborníky. Kurz je interaktivní a naučíte se procvičovat. Během kurzu se naučíte, jak kriticky vyhodnotit teorie a zhodnotit jejich význam pro podmínky vašeho města. Na konci kurzu se naučíte analyzovat městské politiky, přijmout přístup založený na více zúčastněných stranách, analyzovat řízení a plánovat struktury a integrovat několik teorií s pochopením jejich fyzického dopadu na formování měst. Při úspěšném absolvování kurzu dostanete 16,5 ECT.

Jak se dozvím?

Účastníci UMDT se účastní prvních tří měsíců programu UMD, který vám dává příležitost prožít vzorek uznávaného magisterského programu IHS.

Inovativní metody výuky se používají k efektivnímu a příjemnému učení. Vedle přednášek v učebních osnovách se učící aktivity zahrnují individuální a skupinové úkoly, workshopy, prezentace, diskuse a vzdělávací hry a nejdůležitější výlety založené na teorii.

Během výletů chodí studenti do vybraných oblastí ve městech, kde vidí praktický odraz teorií, které studovali. Hlavní předměty v předmětu jsou městské teorie, městská správa a územní plánování, financování místních samospráv, investice a akademické psaní o městských teoriích.

Osvědčení

Postgraduální diplom

Partner

Multidisciplinární projekt se uskutečňuje s místními zainteresovanými stranami v Nizozemsku, zejména s městy Rotterdam a Smart City Amsterdam. Město města Rotterdam a Ministerstvo nizozemské kultury poskytují důležitý obsah tohoto kurzu.

Požadavky na přijetí

• alespoň bakalářský titul z uznávané univerzity v oboru související s zvoleným kurzem;

• Požadované výsledky testů anglického jazyka (buď TOEFL nebo IELTS).

TOEFL Skóre: na papíře: 575, na počítači: 232, na internetu: 90 (s písemným subtestatem nejméně 20)

Skóre IELTS: 6,5, žádný dílčí test nižší než 5,5 (písemný dílčí test alespoň 6,0)

• minimálně 2 roky praxe související s kurzem.

Předložit dotaz a zjistit více o datech kurzu , možnostech stipendií a dalších praktických podrobnostech. Rotterdam na vás čeká!

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam »

Poslední aktualizace Září 8, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 30, 2019
Duration
3 měsíců
Kombinované
Price
5,750 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 30, 2019
End Date
Lis 20, 2019
Termín odevzdání přihlášek

Zář 30, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Lis 20, 2019