* Naučte se formulovat vysoce efektivní vztahy s investory strategie
* Porozumět faktory, které ovlivňují vlastní kapitál ocenění
* Zjistěte, jak domácích trhů s cennými papíry funkceKdo je školení určeno

Pokud jste zkušený profesionální vztahy s investory, bude získat co největší prospěch z tohoto programu. Účastníci obvykle představují široké spektrum průmyslových odvětví a podniků a týkají se jak nejlépe formulovat účinnou strategii pro vztahy s investory v dnešním rychle se měnícím prostředí.


Cíle učení

Základní teorie a praxe Investor Relations programu jsou dva klíčové prostory. Za prvé, efektivní vztahy s investory strategií posílit schopnost firmy úspěšně konkurovat na kapitálových trzích. Za druhé, bez důkladného pochopení klíčových pojmů financí a účetnictví, může efektivní vztahy s investory strategie nesmí být formulována. K dalšímu těchto cílů, je program navržen tak, aby:

- Zvýšení vaší pochopení faktorů, které ovlivňují vlastní kapitál ocenění
- Zjistěte, jak domácích trhů s cennými papíry funkce
- Zvažte, jak analytik zpracovává informace
- Prověřit determinanty efektivního zpřístupnění strategie
- Sestavte si své znalosti při navrhování, provádění a hodnocení vztahů s investory program
- Přednášky, případové analýzy a skupinové diskuse aktivně zapojit každého účastníka lea rning procesu.


Tento týden-dlouhý program je náročný, ale obohacující vzdělávací zkušenost. Následující volitelné zasedání v neděli odpoledne, které se týká financí Základy jsou třídy koná od 08:30 do 17:00 každý den. Dvou zasedáních večerní práce a dvě sociální výlety dokončit tento týden. Třídy relace jsou vysoce interaktivní charakter, s častým integrovaným break-out zasedání.Unikátní vlastnosti

Vy a další účastníci se zapojí do hry obchodní simulace, ve které bude působit jako tvůrci trhu, že obchod proti sobě a pokusit se co nejvíce obchodování zisky. Hra ukazuje, jak real-svět probíhá obchodování a ceny jsou stanoveny na elektronickou výměnu jako NASDAQ.

Budete mít také příležitost zhodnotit své společnosti s využitím sofistikovaných kvantitativní analýzu software zaměstnaných podle hlavních portfolio manažery.

Účastníci budou mít příležitost diskutovat o konkrétních otázek a problémů s programem fakulty prostřednictvím prezentací a neformální diskuse i mimo vyučování. Členy fakulty jsou také k dispozici při jídle a po večerech k řešení jednotlivých problémů. Tento závazek na plný úvazek v základních fakulta nabízí kontinuitu od jednoho tématu k druhému a integrace v rámci semináře, který je nesrovnatelný s jinými programy.


Zobraz 32 více kurzů z Stephen M. Ross School of Business at the University of Michigan »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 týden
Kombinované
Price
7,100 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date