Read the Official Description

Tyto akreditované kurzy první pomoci jsou navrženy tak, aby vám poskytly dovednosti, znalosti a dovednosti potřebné pro správu první pomoci v nouzi na pracovišti. To zahrnuje schopnost posoudit, diagnostikovat a léčit ztráty před příchodem zdravotnického personálu v případě mimořádné události.

Kurzy jsou poskytovány našimi zkušenými instruktory, kteří jsou praktickí a praktičtí v jejich přístupu. Školení se uskuteční v naší akademii sportu, která nedávno absolvovala investici ve výši 1 milion GBP.

Highfields je jedním z předních britských zadávacích orgánů v souladu s kvalifikačními kritérii, takže tyto kurzy jsou ideální, pokud pracujete v oblasti fitness nebo zdravotnictví.

Školení první pomoci by mělo být specifické pro riziko, proto nás prosím kontaktujte, pokud byste chtěli prodiskutovat školení na základě vašich konkrétních požadavků.


Obsah předmětu obsahuje:

Kromě témat, která jsou předmětem mimořádné činnosti v oblasti první pomoci při práci, po dokončení školení budete schopni:

a) spravuje první pomoc při nehodě s:

  • zranění kostí, svalů a kloubů, včetně podezření na poranění páteře
  • poranění hrudníku
  • zranění očí
  • náhlé otravy
  • anafylaktický šok

b) rozpoznat přítomnost závažných onemocnění a zajistit vhodnou první pomoc (včetně srdečního záchvatu, mrtvice, epilepsie, astmatu, diabetu).


Kvalifikace

Osvědčení první pomoci při práci; platné po dobu tří let. Pro nejlepší postupy doporučujeme doporučit HSE, abyste každoročně aktualizovali své dovednosti v oblasti první pomoci.


AkreditaceVstupní požadavky

Naše kurzy jsou proslulé tím, že poskytují kvalitní výukové zkušenosti a nabízejí praktické dovednosti v praktickém výcviku, které zanechají první pomoc, aby si uvědomili, že mohou své dovednosti využít v reálném životě. Je proto důležité, aby účastníci byli fyzicky schopní provádět příslušné akce a techniky obsažené v osnovách HSE.


Poplatky a financování

Kurzy jsou 175 liber za osobu.

Všechny moduly mohou být změněny na univerzitě a mohou se lišit od modulů, které vám nabízejí při studiu.

Program taught in:
Angličtina

See 51 more programs offered by London South Bank University »

Last updated June 10, 2018
This course is Campus based
Start Date
Srp. 2019
Duration
2 dny
Denní studium
Price
175 GBP
Kurzy jsou 175 liber za osobu.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Srp. 2019
End Date
Application deadline

Srp. 2019

Location
Application deadline
End Date