Učit čínsky v Číně prostřednictvím one-on-one školení jazyků a úplné ponoření

Všeobecné informace

Popis programu

Ponoření Program

Ponoření Program je CLI je jádro výuka jazyků trať. S plně přizpůsobitelné studijních krátkodobé a dlouhodobé příležitosti, ponoření Program poskytuje kompletní jazykové ponoření do prostředí pečlivě navržen tak, aby maximalizoval rychlost učení a efektivnosti.

Guilin

Nejlepší způsob, jak se učit čínsky

One-on-one výuka je zdaleka nejrychlejší způsob, jak se učit čínsky. Spíše než soupeří o pozornost váš učitel je, bude vaše každodenní jeden na jednoho lekce s třemi jedinečnými CLI instruktoři vám individuální možnost postoupit a ověřit své schopnosti čínský jazyk hodinu za hodinou, den za dnem, a týden po týdnu. Začněte na libovolné pondělí roku a ponořte se v čínské jazyka a kultury s CLI jako váš průvodce.

Aktivity a Travel výlety

Kromě čtyř denní době (pondělí až pátek) ze one-on-one výuky, CLI organizuje týdenní aktivity a měsíční cestovní exkurze určené pro studenty ponořit hluboko do čínského jazyka a kultury. Přidejte se k ostatním studentům CLI a členy týmu pro bambus loď jezdí po řece Li, túry do Guilin je dechberoucí krasové hory, fotografické výlety na Longji Rýžové terasy, lekce vaření s čínskými kuchaři, čajovna návštěv taoistických klášterů, a další.

CLI je Pengyou program

Aktivně zapojit se do přímé kulturní výměny, je klíčovou součástí studiu v Číně. S cílem pomoci podpořit tuto příležitost, CLI vytvořila Pengyou Program jako volitelný doplněk k vaší program ponoření bez dalších nákladů školného.

Nová úroveň personalizované služby

Od chvíle, kdy kontaktovat CLI až do konečného dne ročníkové práce, CLI poskytuje všechny potřebné prvky, které zajistí vysoce efektivní vzdělávací zkušenost, včetně letištní pick-up and drop-off, bydlení ubytování, komplexní orientaci programu a úvod do Guilin, pečlivě vyvinutý učení učební plán, 24-hodinová pomoc, a ještě mnohem více.

Společný program s GXNU

Máte-li zájem o společném programu CLI je s Guangxi Normal University (GXNU), navštivte studium v ​​zahraničí části našich webových stránek. Studium v ​​zahraničí Studenti musí začít kurzu na počátku pádu univerzity nebo jarním semestru (obvykle v polovině února a na začátku září), a musí zůstat zapsal nejméně po dobu jednoho semestru akademického roku. Studium v ​​zahraničí Program CLI je vítá studenty všech věkových kategorií.

Harry Mattison (léto 2014) Fordham University čínské Level (při vstupu): Intermediate "Přijela jsem [Guilin] v 5 hodin ráno, byl sebrán [CLI] zaměstnance a našel budovu CLI s barevnými lucernami venku, a že byl opravdu velký okamžik pro mě, protože všechno, co tady byl perfektní. Potravina byla vynikající, the room prostorné a listy clean, voda horké, a tak to bylo velmi snadný ... "

Casey Crumpton je Atest - Nejlepší způsob, jak se učit čínsky ze studijního CLI na Vimeo.

Poplatky spojené se studiem

Pro krátkodobé studie (od 2 týdnů až do 10 týdnů), ceny se liší od 950 USD do 6440 USD, v závislosti na délce trvání kurzu a typu ubytování, kterou si vyberete (soukromém pokoji v CLI, housestay nebo soukromý byt) ,

Pro dlouhodobé studie (od 3 měsíců do 8 měsíců), ceny se liší od 6,080 USD na 22,130 USD v závislosti na délce trvání kurzu a typu ubytování, kterou si vyberete (soukromém pokoji v CLI, housestay nebo soukromý byt, byt s čínskými spolubydlící).

Součástí výuky

20 týdenních hodin Číňanů Jádrem své zkušenosti učení bude CLI je Ponoření Program, který zahrnuje 20 týdenních hodin one-on-one intenzivního tréninku Mandarin se třemi jedinečnými čínskými učitelé.

Hanna Lichtensteinův CLI Atest - Studie Mandarin od studijního CLI na Vimeo.

Podpora & Pomoc v nouzi

Víme, že mnoho studentů, kteří cestují do Číny tak činí poprvé. V CLI, jsme hrdi na poskytování komplexní podpory a pomoci studentům. Od chvíle, kdy přijedete Guilin až do dne necháte, CLI bude tam pomáhat vám s dotazy, problémy a logistiky s cílem vytvořit svůj přechod na Čínu co nejplynulejší - váš školné zahrnuje i letištní pick-up and drop -off. Kromě toho máme členy týmu na výzvu 24/7 zvládnout jakoukoliv nouzových situací, které mohou nastat.

Aktivity a Travel výlety

Každý týden, CLI hostí celou řadu akcí a aktivit pro celou CLI komunity. Za účelem vybudování pulzující vzdělávací prostředí, CLI vyzývá všechny účastníky programu, pengyous, čínský student-spolubydlící, a členy týmu CLI k účasti v našich výletů a týdenních aktivit. Aktivity zahrnují skupinové potlucks, prohlídky Guilin a jeho okolí, projížďky lodí na řece Li, hostující přednášky na GXNU, film a hry večery, vyjížďky na kole do přírody, kaligrafie třídě, doplňkové jazykové aktivity, a mnoho dalšího.

Guilin je krásný z studijního CLI na Vimeo.

Komplexní Orientace

Orientace CLI je navržen tak, aby se ujistil, šlápnout. Budeme vás představit svého nového bydlení a učebního prostředí a budeme sdílet tipy a rady, jak se orientovat svou China zkušenosti a jak maximalizovat své výuky jazyků. Orientaci zahrnuje uvítací jídlo s místními členy týmu a ostatní účastníky programu, úvodní prohlídku Guilin a komplexní pohled na to, jak co nejlépe využít nadcházejících studií.

Bytové Ubytování

Náklady na pronájem je plně kryta programem výuky. Všechny živé ubytování zahrnuje vytápění a A / C, teplou a studenou sprchu vody (některé umyvadla nemají teplé vody), a připojení k internetu.

Visa Pomoc

CLI poskytuje všem studentům program ponoření se pomoci při získávání krátkodobý nebo dlouhodobé vízum do Číny. Náklady na víza jsou v odpovědnosti studenta a nejsou zahrnuty v školného. Přijaté studenti obdrží komplexní pomoc vízovou režiséra CLI ze přijímací.

Možnosti bydlení

Soukromý pokoj v CLI Nově zrekonstruovaný 5-story vzdělávací centrum CLI je ideální místo k životu, studovat, jíst, odpočívat, užívat Čínu, a učit se čínsky. CLI centrum má maximální obsazenost 60 studentů, a je také domov pro několik CLI je Mandarin instruktorů. Všechny pokoje mají řadu západních vybavení, včetně bezplatného Wi-Fi, topení a AC, teplé a studené vody, a západní koupelnu.

Homestay Program

Jeden z nejvíce obohacující způsoby, jak k objevování Čínu je přes homestay programu CLI je. Podělte se o své životní prostor s místním Guilin rodiny, diskutovat o čínskou kulturu při večeři se svými hostitelskými rodiči, a ponořte se v čínské společnosti prostřednictvím své nejzákladnější jednotky - rodiny.

Budeme dělat vše, co v rámci našich možností poskytnout vám bezpečné, čisté a moderní životní prostředí, které splňuje a překračuje vaše očekávání.

Pro mnoho studentů, nejlepší způsob, jak dokončit dlouhý den intenzivní studie je k odpočinku na vlastní byt. Žije v městském prostředí v pohodlné s jedním až třemi ložnicemi zatímco navštěvuje čtyři hodiny jeden na jednoho čínského jazykové kurzy v CLI během dne. Všechny apartmány jsou plně zařízené a připraven k nastěhování.

Apartmán s čínskými spolubydlení

Integrované pouzdro nabízí studentům rychlou cestu k čínským plynulosti. Živí se dvěma až třemi GXNU studenty vysokých škol v západním stylu bytě a objevte Čínu, zatímco stále ponořen v čínském jazyce.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

CLI was founded in 2009 by brothers Robert and Bradford Fried. Drawing on a combined 15 years of experience in China, they created an educational model that provides students a unique path to learning ... Čtěte více

CLI was founded in 2009 by brothers Robert and Bradford Fried. Drawing on a combined 15 years of experience in China, they created an educational model that provides students a unique path to learning Chinese and understanding the PRC through a high degree of customization and complete immersion within the language learning environment. Méně