Nikdy předtím se komunita výtvarných vzdělávacích oborů shromáždila elektrickyji! Představení kurzu designu uživatelské zkušenosti V School .

Doslova jsme shromáždili zakladatele / tvůrce v některých z nejlepších kreativních agentur v zemi, abychom vytvořili učební plán, který učí designové koncepce, které vedou tento průmysl.

V School (částečný) kurz je určen pro jednotlivce v oblasti vývoje nebo vývojové frontendy, kteří chtějí přejít na UX Design nebo vyrovnat své celkové dovednosti.

Jako návrhář

Naučíte se základy drcení, prototypování, testování a jak proces UX zapadá do návrhového a vývojového pracovního postupu.

Jako vývojář

Odjedete s pečlivým pochopením toho, jak zkušenosti a design uživatelů informují o struktuře skvělých aplikací. Všichni studenti opustí robustní portfoliový projekt včetně drátových rámců, uživatelských dat a prototypu interaktivního projektu, na který lze kliknout.

O instruktorovi: Ryan Potter

Ryan má BFA v malbě a kreslení od univerzity v Utahu, ale kde opravdu dělá magii, je to v pixelech.

Ryan pracuje více než 21 let v interaktivním designu a vývoji. Začínal jako návrhář. Poté pracoval jako vývojář, poté jako producent. Ryanův zázemí mu dává jedinečný pohled na základní pochopení každého kusu hádanky, který tvoří interaktivní umělecké dílo. Pracoval v oblasti podnikového softwaru, vzdělávání a internetových startupů a zaznamenal úspěch a neúspěch, který způsobil dot com boom. Může kódovat v jazycích Python, AS3, C #, PHP, JavaScript a HTML5 / CSS3. V podstatě to znamená, že je nemocný interaktivní samuraj, který může dělat věci, které ani nevíte, že by to bylo možné. S očima zavřenýma.

Vytvořil hvězdy pro značky jako De Beers, Walmart, Nintendo, Sandisk, Sweets Candy, North Face, Clorox, Adobe, Alltel, Specialized Bikes, Old Spice, General Motors, MINI USA, Nike, Ski Utah, Snowboardy Burton, Powder Mountain, Microsoft, Street League, Univerzita v Oregonu, Rossignol, TBWA / Chiat / Day, Getty, Ubisoft, Golds GYM, GYM Jones, Adrenaline Lacrosse a Beats by Dre. Možná

Ryanova největší síla kromě toho, že vyrostla perfektně opuštěná Leonidova vous, je nejen schopna udělat nemyslitelné, ale i schopnost vysvětlit to jednoduše druhům, které nejsou geniální. Ryanovy minulé koncerty před vypuštěním Contraventu, byl tvůrcem Super špatného tajemství a před tím Struckem v Salt Lakeu, kde vedl interaktivní náboj. Pokud chcete vědět, kde jinde pracuje, pošlete nám obálku s razítkem a my vám zašleme seznam. Navrhujeme 5 razítek. Ryanův offline život se točí kolem své ženy a dvou dcer. Pro zábavu staví motocykly na míru a jen v případě, že se divíte, je mnohem chladnější než vy.

Osnova předmětu

Ryan Potter bude procházet procesem, jakým je potřeba navrhnout aplikaci nebo web. Přechází uživatelské prostředí ve všech jeho krocích. Do konce kurzu budou mít návrháři plně zaoblené znalosti o praxi uživatelských zkušeností.

Vzhledem k povaze tříd na částečný úvazek budou studenti obdržet domácí úlohy, které budou vycházet z učebních postupů v rámci třídy a rozšiřují a vyzývají mysl, aby viděli a zvládli ux v každodenních situacích.

Vyhledávání a výzkum

  • Drátěný rám
  • Informační architektura
  • Návrh, vývoj a testování prostřednictvím spuštění.
  • Projekt třídy
  • Prototypování
  • Uživatelské příběhy a cesty
  • Podrobnější učení a XD
Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 1 více kurzů z V School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date