UPC letní škola

Všeobecné informace

Popis programu

komplexní mezinárodní programy UPC nabízí studentům možnost dosáhnout praktické zkušenosti prostřednictvím akreditovaných třídě vzdělání, kulturně významných výlety, servisní - učení, společného výzkumu a / nebo jedinečných stáží.

LETNÍ TERM v Peru

Naše Summer Program nabízí studentům možnost zapsat se na specializovaných kurzů ve vztahu k jejich oboru. learning Student koná v jedinečné a vzrušující nastavení a je veden profesionálním instrukce v angličtině, s odborníky z různých oborů souvisejících s cestovním ruchem, architektury, obchodu, komunikace a žurnalistiky, módní design, gastronomie, hudby, fotografování, mezi ostatními.

Vzhledem k tomu, cenný učení odehrává uvnitř i mimo vyučování, UPC nabízí robustní nabídku fakultativních výletů založených na poplatek, včetně, ale ne omezený k: Machu-Picchu, Cusco, Nazca Lines, historických a přírodních rezervací, z amazonské džungle, a více, z nichž všechny jsou k dispozici o víkendech. Chcete-li zachovat integritu akademického těchto fakultativních výletů, všechny volitelné aktivity patří akademickou složku vedenou odborníky v daném oboru.

KURZ Možnosti *

    • Peruánský dějiny 20. století
    • peruánská literatura
    • Peru 360 ° gastronomie

*Všechny kurzy k dispozici na vyžádání; obraťte se na mezinárodní kancelář UPC (internationaloffice@upc.pe) pro více informací o dostupnosti kurzů a obohacuje zakázku krátkodobé nabídky programů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Universidad Peruana de Ciencias Aplicadas (UPC) was founded in 1994 as a leading educational institution based on excellence and innovation that aims to train future professionals who will be leaders ... Čtěte více

Universidad Peruana de Ciencias Aplicadas (UPC) was founded in 1994 as a leading educational institution based on excellence and innovation that aims to train future professionals who will be leaders of change. It offers 40 undergraduate programs within the schools of Hospitality and Tourism Administration, Architecture, Contemporary Arts, Health Sciences, Human Sciences, Communications, Law, Design, Economics, Education, Engineering, Business and Psychology. Furthermore, UPC offers 20 current graduate programs. Méně