Read the Official Description

Sportovní a sportovní akce mají potenciál ovlivnit naši společnost jak pozitivním, tak negativním způsobem. Schopnost sportovní federace nebo organizace vyrovnat hospodářský, environmentální a sociální dopad svých aktivit, včetně událostí, které organizují nebo řídí, je rozhodující pro budoucí rozvoj jejich sportu.

Nyní více než kdy jindy sportoví manažeři a organizátoři událostí mají příležitost pozitivně využít sport ve prospěch společnosti a tím přispět ke zdokonalení své organizace.

PŘEHLED PROGRAMU

Během dvou dnů otevřený modul SSE umožňuje porozumět současným výzvám a příležitostem udržitelnosti ve sportu. Toto porozumění bude posíleno prostřednictvím řady případových studií, které představují konkrétní příklady toho, co v této oblasti dosáhnou vedoucí sportovní organizace, jako jsou FIFA, Mezinárodní olympijský výbor a Mezinárodní automobilová federace.

Účastníci také získají přehled o osvědčených postupech přijatých americkými hlavními ligami, jako je NFL, NBA a MBL. Během obou dnů bude skupinová práce a diskuse zpochybňovat stávající myšlenky udržitelnosti ve sportu, se zvláštním zaměřením na obchodní příležitosti v oblasti udržitelnosti a současně při řešení požadavků více zainteresovaných stran.

DATUM

4. a 5. dubna 2019

MÍSTO

Synathlon
Unil Campus
Lausanne, Švýcarsko

POPLATK ÚČASTI

Poplatek zahrnuje:

  • Materiály kurzu
  • Denní oběd
  • Certifikát o ukončení

KTEŘÍ MUSÍ ZAČÍTAT

Účastníci jsou profesionální, partneři nebo dobrovolní manažeři a organizátoři mezinárodních sportovních akcí, stejně jako zaměstnanci sportovních federací, firemní sponzoři a organizační výbory, kteří usilují o úspěšné začlenění udržitelnosti do akcí pro další konkurenční výhodu.

SPEAKERS

Udržitelný sport

Velikost třídy: Přibližně 40-50 osob.

Program taught in:
Angličtina

See 1 more programs offered by AISTS - International Academy of Sports Science and Technology »

Last updated February 9, 2019
This course is Campus based
Start Date
Mar. 2019
Duration
2 - 2 dny
Denní studium
Price
960 CHF
Deadline
By locations
By date
Start Date
Mar. 2019
End Date
Application deadline

Mar. 2019

Location
Application deadline
End Date

AISTS Sustainable Sport & Events Open Module