Přečtěte si oficiální popis

SNIES Code 103279 LCI Bogotá

Přemýšleli jste o tom, že součástí výstavy, divadelní umění a audiovizuální produkci, v zákulisí a být schopen přeložit ruce příběh, charakterizovat postavu nebo vytvořit stovky skutečných nebo fantasy situace s lidmi, nebo herci?

Seznamte se s našimi výhody

LCI Bogotá dosáhl nový program, který vás bude milovat, s jedinečným a nastavitelnou tvoří perfektní pracovní den. Program je strukturován podle modulů, tj každý termín trvá 15 týdnů, ale předměty v závislosti na své specifičnosti posledních 8 nebo 6 nebo 12 týdnů, a myšlenka je, aby jejich propagaci jednotlivě.

My aktiva v oblasti životního prostředí a odborných učitelů.

VÝHODY studovat u nás

Strukturované programové moduly. Hodiny jsou nastavitelné. Velký důraz na výzkum a humanistický poskytuje studentovi akademické a tvůrčí vzdělávání, Učitelé a odborníci působící v oblasti a průmyslu.

Profil absolventa

Naši absolventi budou pracovat jako profesionální vizážisté v různých oblastech, jako je filmová a televizní produkce módy, divadla a umění.

Budou schopni předvídat, inovovat a řešit vstup do dialogu s designérem, režisér, scénograf, producent a dalšího vybavení, reagovat na potřeby jejich kolektivní práce inscenace.

Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 4 více kurzů z LCI Bogotá »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date