Unikátní ekosystémy střední Sibiře

Všeobecné informace

Popis programu

Unikátní ekosystémy střední Sibiře


Sibiřská Státní letecký University pojmenovaný po akademiku MFReshetnev nabízí mezinárodní letní škola pro životní prostředí jedinečnou příležitost pro ruské a zahraniční studenty seznámit se srdcem Sibiře - Krasnojarsku region a vidět její krásu na vlastní oči.


Účastníci se seznámí s úžasnou školou přirozené a umělé ekosystémy střední Sibiře, pozorovat život rostlin a živočichů v jejich přirozeném prostředí, se jejich oči vidět dramatický rozdíl typy vegetace a klimatutematických oblastí.


Kromě výuky v učebnách budou zúčastněné školy budou mít možnost získat znalosti, být blízko k přírodě.Oni nahlédnout do jeskyní, výstup na vrcholky hor, navštivte Khakassia - země jezer, stepí a posvátné starožitností, pocítí sílu jedné z největších světových řek na Jenisej.

&nbsp

Datum školy z 22. července do 6. srpna 2012.

&nbsp

Obsah školy


Oblasti výzkumu:

&nbsp

  • Zachování biologické rozmanitosti: historie politiky ochrany přírody a programů zachování biologické rozmanitosti, chráněná území, jejich kategorie,priorit zachování principů a konflikt;
  • Biologické zkoušky: hodnocení antropogenního stresu metod bioindikace;
  • Lanshaftovedenie: srovnávací analýzy různých přírodních a umělých krajin střední Sibiře;
  • Speleobiologiya: účetní obdobíkýchání myši, mikroskopické studie, mikrobiologický rozbor;
  • Stanovení mikro - a rostlin - cenoses;
  • Vedení terénní studie má zachovat "Sloupce " na jezerech Khakassia, Krasnojarsku jezero, stejně jako v jeskyni "střeží".

&nbsp

Počet hodin týdně, včetně outdoorových aktivit -34.


Na konci tohoto zasedání, účastníci školní zkoušky a získat přepis pro čtení témat s kredity ECTS.


Vyučovací jazyk - angličtina

&nbsp

&nbsp

Hodnota

&nbsp

Náklady na 1100 eur školy

V ceně je zahrnuto:

- Vzdělávání (135 hodin nebo 5 kreditů ECTS),

- Ubytování v Khakassia - rokdomy pro 3-4 osoby bez vybavení (záchod)

- Tři jídla denně v Khakassia

- Návštěva jeskyně stráž,

- Náklady na dopravu do a ze Khakassia do Krasnojarsk

- Kulturní program (prohlídka města, návštěva Krasnojarsk doRaeva muzeum, dům, panství slavného ruského autora Vasilije Surikov a spisovatel Victor Astafieva, návštěva unikátní přírodní rezervace "Sloupce " Holiday Park "Beaver log ", Krasnoyarsk vodní elektrárny.)

- Letenky u všech druhů dopravy,

- Plná zdravotní pojištění na celou dobu pobytu,

- Využití internetových zdrojů v budově univerzity

- Pronájem speciálního vybavení pro školení v jeskyni a odchází do skály.

&nbsp


Dodatečné poplatky:

- Ubytování účastníků (na základě sanatorium, jednolůžkové pokoje, zařízení pro 2 pokoje) 220 EUR, včetně snídaně;

- Letu;

- Vízum;

- Jídla (oběd, Večeře, asi 200 Euro za 16 dní)

- Další poznávací, zábavní a ruské jazykové kurzy (volitelné účastníků).

Uzávěrka přihlášek - do 15 května 2012

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Informace o VŠE Krasnoyarsk je dnes známé po celém světě jako jeden z největších Rocket a vesmír centra v Rusku se o základní vědu, vzdělávání vysoce kvalifikované pracovní síly a průmysl. Více než 7 ... Čtěte více

Informace o VŠE Krasnoyarsk je dnes známé po celém světě jako jeden z největších Rocket a vesmír centra v Rusku se o základní vědu, vzdělávání vysoce kvalifikované pracovní síly a průmysl. Více než 70% ruských kosmických dopravních prostředků jsou vyvíjeny a vyráběny v Krasnojarsku. Sibiřská státní univerzity letectví (SibSAU), která byla založena v roce 1960 jako unikátní vysoké škole, kde je teoretické školení v kombinaci s praxí v hi-tech podniků, v současné době je moderní multidisciplinární vyšší školy, kde odborníci v těchto high-tech a inovativní oblasti as rakety a místo výroby, stejně jako počítačové vědy, mezinárodní obchod, finance, management a humanitní vědy jsou cvičeni. SibSAU trénoval více než 20 000 specialistů na tyto roky. Více než 60% inženýrů, vědců a vedoucích pracovníků podle podniků - PJSC "ISS pojmenovaný po akademiku MF Reshetnev" a PJSC "Krasmash stát Enterptise" - jsou absolventy sibiřské Státní letecký University. V současné době SibSAU pojmenoval akademika MF Reshetnev je mezinárodně uznávané vědecké a vzdělávací středisko, vedení VOŠ oboru, lídr v oblasti školení práce výkon pro vědecké organizace a podniky na obranu těla v oblasti "Space Systems". Univerzita navazuje na tradice VOŠ kombinuje teoretickou výuku a práci ve vědě, a jenž podniky prostoru větve, je považován za jednoho z inovačních center Ruska. Vědeckých priorit univerzity jsou "vesmírné systémy informace", "Na samotě s posádkou Space Systems", "Rocket a kosmických dopravních prostředků výroby". V těchto oblastech SibSAU zastává vedoucí pozici v Ruské federaci, navíc v přípravě pracovních sil a vědeckého výzkumu. Méně