Přečtěte si oficiální popis

Přehled

Pokud naše Flexi angličtina není vhodná pro vaše požadavky, můžete se připojit k našim samostatným večerním třídám angličtiny. Třídy jsou naplánovány na různé dny v průběhu týdne, takže se podívejte na níže uvedený plán. Třídy jsou od 18:30 do 20:30 a běží po dobu 10 týdnů. Během programu provedou naši učitelé bezplatný test umístění a analýzu potřeb pro kontrolu úrovně. Naši pracovníci nativní angličtiny budou sledovat váš pokrok na každém kroku, abyste se ujistili, že dosahujete svých cílů.

Třídy zahrnují:

  • První certifikát Cambridge
  • Příprava na zkoušku IELTS
  • Obchodní angličtina a kurzy psaní
  • Obecná angličtina

Rodilý mluvčí angličtiny

Naši zaměstnanci jsou všichni kvalifikovaní rodilí angličtí mluvčí se zkušenostmi s výukou studentů všech věkových skupin a zázemí.

Proč studovat na BWE

Skvělá zařízení, vynikající učitelé, centrální poloha a dostupné ceny. Ve společnosti Birchwater Education děláme věci jinak. Naše virtuální učební platforma pomáhá zlepšit komunikaci student-učitel, sledovat pokrok a umožňuje 24 hodinový přístup k učebním materiálům, které používáme ve třídě, takže máte větší kontrolu nad vaším učením.

Večerní rozvrh

Anglické kurzy jsou navrženy tak, aby se zaměřily na klíčové jazykové dovednosti, které potřebujete k vybudování své důvěry a neustálému zlepšování.

Hodiny třídy: 18:30 - 20:30

Hodiny za týden: 2

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z Birchwater Education »

Poslední aktualizace April 20, 2018
This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
10 týdnů
Kombinované
Price
200 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led. 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led. 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date