Přehled

Pokud naše Flexi angličtina není vhodná pro vaše požadavky, můžete se připojit k našim samostatným večerním třídám angličtiny. Třídy jsou naplánovány na různé dny v průběhu týdne, takže se podívejte na níže uvedený plán. Třídy jsou od 18:30 do 20:30 a běží po dobu 10 týdnů. Během programu provedou naši učitelé bezplatný test umístění a analýzu potřeb pro kontrolu úrovně. Naši pracovníci nativní angličtiny budou sledovat váš pokrok na každém kroku, abyste se ujistili, že dosahujete svých cílů.

Třídy zahrnují:

  • První certifikát Cambridge
  • Příprava na zkoušku IELTS
  • Obchodní angličtina a kurzy psaní
  • Obecná angličtina

Rodilý mluvčí angličtiny

Naši zaměstnanci jsou všichni kvalifikovaní rodilí angličtí mluvčí se zkušenostmi s výukou studentů všech věkových skupin a zázemí.

Proč studovat na BWE

Skvělá zařízení, vynikající učitelé, centrální poloha a dostupné ceny. Ve společnosti Birchwater Education děláme věci jinak. Naše virtuální učební platforma pomáhá zlepšit komunikaci student-učitel, sledovat pokrok a umožňuje 24 hodinový přístup k učebním materiálům, které používáme ve třídě, takže máte větší kontrolu nad vaším učením.

Večerní rozvrh

Anglické kurzy jsou navrženy tak, aby se zaměřily na klíčové jazykové dovednosti, které potřebujete k vybudování své důvěry a neustálému zlepšování.

Hodiny třídy: 18:30 - 20:30

Hodiny za týden: 2

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z Birchwater Education »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
10 týdnů
Kombinované
Price
200 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date