Co se naučíte:

Putování po zjištění Jim Collins ve svém bestselleru, je dobré velký - Proč některé společnosti Leap. . . a jiné ne, bude vedoucí a vůdci prozkoumat klíčové disciplíny svědčí 11 velkých společností a naučit se využívat tyto disciplíny v lidech, myšlení a jednání vlastní organizace.

  • Velké věci nemůže být dosaženo bez velkých lidí
  • Jednoduchost pravidel
  • Organizace-široká disciplína je naprosto nezbytná

Délka:

Čtyři Half-den zasedání

Cílem tohoto kurzu:

Navržen speciálně pro výkonné a vedoucí představitelé tohoto vedení u kulatého stolu usnadní naučit se používat distinguishi ng vlastnosti VELKÉ společností: disciplinovaný lidí, disciplinovaný myšlení a disciplinovaný akce. Další představitelé celebrity téměř nikdy vést dobré společnosti na velikost. Naučte se technologie urychlovač není ovladač.

O Seattle Výzkum Partners, Inc

Seattle Výzkum Partneři splňuje vzdělávací potřeby manažerů, dohledu a jednotlivých přispěvatelů v organizacích. Ať už jste majitel malého podniku, lidských zdrojů, odborné, vedoucí odboru nebo vedoucího pracovníka, je náš program Vzdělávání PEAK ™ navrženy tak, aby Vám nabídnout top-kvality vzdělávání a rozvoj zkušenosti. Jsme vychovatelé a vedoucí podniku zavázala k plnému rozvoji odborníků bez ohledu na jejich oboru nebo odvětví.  
 


Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 13 více kurzů z Seattle Pacific University School of Business and Economics »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
5 dny
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date