Přečtěte si oficiální popis

Průběh směru je dvouletý kurz a zahrnuje všechna průmyslová a obchodní údaje připojené k režii. Hodiny jsou vypláceny asi 1000, který se liší v závislosti na plánované produkce.

Rok - Interpretace textu a Shots

Základní tvorba prvního ročníku se točí kolem pochopení struktury filmu, od početí, návrh, implementace primárně vizuální scény a pak skupin scén. Dva pilíře tvorby prvního roku jsou Písma kurzy Visual Low Budget a práce s kamerou. Konkrétně se zaměříme na výstavbu narativních-vizuální (scénář) technikami, pak se transformuje do zápisu snímků (Inquadrature seznam a storyboard), které mají být realizovány na sebe. Tam bude literacies a školení ve filmu nastavené řízení (asistent ředitele) a post-produkce (shromáždění).

II Rok - Styl a řízení výkonných

Ve druhém ročníku analýzy a psaní pohlaví a kina styly pomáhají prozkoumat jejich vlastní autorskou osobnost a vkus. Toto specifické techniky a formáty budou studovat na krátký film, experimentování s různými narativní registrů, přes pokročilé techniky fotografování, Sound, také zavádí Casting, Řízení účinkujících, Edizione tajemník, koprodukce národní a mezinárodní a zapisovat Pitch a předmětů v italštině a angličtině. Ředitelé budou nakonec vyzván vytvořit pro každé měsíční produkci, kompletní knih ředitele, včetně Členění scénář, seznam záběrů Scénář, vzhled a působení knihy ve spolupráci s programem Fotografie.

Předpoklady

 • většina
 • High School Diploma nebo ekvivalent
 • Povolení k pobytu (pro zahraniční studenty)
 • Znalost italštiny - Výborný
 • film / televize Kultura - High
 • Schopnost pracovat v týmu - Výborný
 • Znalost anglického jazyka - Základní

Pracovní příležitosti

Tyto pracovní příležitosti spojené s tímto kurzu jsou:

 • Director,
 • Zástupce ředitele,
 • Asistent režie,
 • Tvůrce videa z Rozhovory a zákulisí,
 • Secretary of Edition.

produkt Materiál

Studenti akademické průběhu směr, pokud vyloučení některých studentů pro případné absence či disciplinárních důvodů, se sejde na konci kurzu mít portfolio 4/6 roční audiovizuálních produktů vytvořených během zaměstnance měsíční vrtaček.

Mezi tyto produkty patří mimo jiné k výkonu, úroveň sekvence, souboj, hudební video, komedie a sci-fi na zelené obrazovce.

Sage Studio ukončit rok, maximálně 6 minut a Short Film diplom na konci druhého roku až do 12 minut, bude vždy součástí portfolia hřiště studenta v závislosti na inscenacích, které se účastnily.

Předpokládá se vyšetření na konci samozřejmě nezbytné pro schválení výroby diplomové Short.

jazyk

Kurz je v italštině, ale některé moduly a / nebo třídy, které se bude konat v angličtině.

praktické činnosti

Kurz obsahuje lekce vyučovací jednotky gramotnost objekt výkonu v měsíci; cvičení na scéně ao víkendech; vize a kritické poučení z dokončených úloh.

FAQ

Poučení a periodicita

Kdy kurzy začínají a kdy končí?

Kurzy RFA začíná v říjnu a končí v květnu; Červen a červenec se konají na konci roku produkce, ve které všichni studenti rozdělené posádkou.

Účast je povinná?

Ano. Tyto kurzy RFA mají povinnou docházku každý den. Kvalita frekvence je důležitým parametrem, který pomáhá Akademii vybrat a určit největší zásluhy studenty.

Udělám praktické lekce v průběhu?

. Ano Roma Film Academy si klade za cíl vyškolit studenty ve dvou krocích: gramotnost a technické v prvním roce, podle žánrů a jazyka. Školicí metoda je založena především na praktické metody a teoretických konceptů prostřednictvím přednášek na televizoru, měsíční cvičení, studijní esejů a krátkých filmů diplomu.

Když jsou lekce a v jakém čase?

Výuka probíhá od pondělí do pátku, s jedním nebo dvěma denní směny a jeden víkend měsíčně výroby. Poučení může být calendarizzate od 9:30 do 18:30; měsíční produkce na stanovených harmonogramů a poskytují různé doby trvání, hlásil čas od času na instruktážní kalendářů.

Kde si vzít ponaučení?

Výuka probíhá v učebnách v Cinecittà Studios a Divadlo pokládání Roma Film Academy . specifické kurzy namísto konat přímo v prostorách vybraných partnerů se školou. Měsíční vzdělávací výroby a na konci roku, nakonec se konají v místě označeném čas od času ze strany studentů v závislosti na typu projektu.

V jakém jazyce jsou kurzy?

Akademické kurzy se konají v italském jazyce, je tedy nutné pro zahraniční studenty úrovně základních znalostí. Všichni studenti jsou povinni základní znalost anglického jazyka, protože některé z učebních modulů jsou v angličtině.

Mohu navštěvovat více kurzů najednou?

Ne vzdělávací dvouletý plán Roma Film Academy poskytuje značný počet hodin věnovaných interdisciplinární přednášky či společných třídách, ve kterých jsou dvě nebo více tříd spolupracují. O několik dní, také dvojí třídy směny, takže není možné, aby se zúčastnili dva kurzy současně.

Mohu změnit svůj kurz?

Ano. První čtyři týdny přípravného kurzu jsou definovány takto: první rok musí absolvovat výuku všech akademické kurzy ve škole. Toto období se věnuje gramotnosti na obou obecných odděleních na technické vybavení a hierarchií, které objasňují, co se na ty, kteří jsou nerozhodnuté, na kterém samozřejmě zvolit. Na konci přípravné proto je možné provádět změny v průběhu, jako výsledek testu vstupního být podporována referent učitele nového předmětu zvolené.

Existují vyšetření, vyšetření nebo kontroly v průběhu roku?

Ano. Pravidelně testujeme a vzdělávací testy. Ty spolu s měsíčními vrtačky, s eseji do konce prvního roku, a disciplinárních parametry jsou hlavní aspekty, které tvoří akademický úsudku, vhodné pro vstup do druhého ročníku. Na konci druhého roku, kromě toho, že bude závěrečná zkouška, která určuje schválení diplomové krátkého filmu.

vstupné

Jaké jsou základní požadavky, které mají přihlásit na kurz?

Základními požadavky na všechny akademické kurzy jsou ve věku, maturitu, vysokou odbornost a znalost italského jazyka, dobrá filmová kultura a základní znalost angličtiny.

Vzhledem k tomu, požadavky na každém kurzu jsou vyhodnocovány?

Požadavky jsou posuzovány při vstupním testu, který určuje počáteční úroveň každého kandidáta. Nicméně, škola si vyhrazuje právo provádět během dvouletého období, na základě vlastního uvážení, další kontroly s cílem monitorovat pokrok každého studenta.

Jaká je vstupní test a jak dlouho?

Vchod test bude trvat přibližně 30 minut a je nástrojem, s nímž hlava lidských zdrojů a učitel zjistit počáteční úroveň každého kandidáta. Rozhovor je také užitečné, aby pochopili, co je postoj a motivace kandidáta. Kandidáti, kteří nesplňují, podle uvážení školy, požadavky jsou považovány za nevhodné. Vstupní test je zdarma a neváže se k zápisu. Si můžete objednat jeden nebo více vstupních důkazů prostřednictvím příslušných formulářů.

Mám zkušenosti s film / televizním průmyslu pro přístup RFA kurzy?

Ne. Chcete-li otevřít kurzy RFA není nutné mít technické / uměleckou přípravu na začátku posledních dvou let jako poskytování školení zahrnuje gramotnosti pro každé oddělení.

Musím se připravit materiál vzít vstupního testu?

Není nutné mít vyrobený materiál, ale může a měl by přinést při vstupu otestovat své potenciální již vyrobené materiály (např. Videoklip, krátké povídky, básně, fotografie portfolio, designy, knih, skript extrakty a podobně ). Materiály musí být uvedena na USB médium nebo pevný disk formátovaný pro Mac; Bude učitel vybrat si, co se dívat mezi materiály prezentované ve fázi vstupního testu.

Chci-li zapsat do herectví, musím čelit soud?

Dokonce i pro průběh herectví se očekává, že jednotlivé přijímací zkoušky. Učitel se může na základě vlastního uvážení požadovat čtení textu nebo si vyžádat více konkrétních otázek vhodné zvážit výchozí úrovně. Tam je, nicméně, vyžaduje přípravu konkrétního materiálu.

Mohu zapsat přímo do druhého ročníku?

U některých předmětů lze zapsat přímo do druhého roku po úspěšné složení přijímací zkoušky.

Co je to motivační dopis, který jsem poslal před svým přijímací zkoušky?

Průvodní dopis je krátké představení kandidáta píše vysvětlit, proč se rozhodl navrhnout příslušného akademického kurzu, které jsou uvedené cíle, jako jsou některé z zážitků, které studie provedené. Stručné představení sebe a motivace tedy touha, aby provedla technickou / uměleckou kariéru v audiovizuálním odvětví, které mají pracovníci RFA pomoci získat lepší představu o kandidáta. Dopis by měl sestávat z jednoho listu, případně v „složka“, tedy 1800 znaků včetně mezer a uloženy ve formátu PDF. Vždycky ceně: místo, datum, osobní údaje žadatele, včetně jména, příjmení, telefonní číslo a e-mailovou adresu; poznámky pod čarou by měl být namísto toho dát souhlas se zpracováním osobních údajů aktualizovaných s odkazem na zákonný dekret č. 196/2003.

Když mám zaslat motivační dopis, v němž sekretářka?

Dopis by měl být zasílány pouze poté, co jste obdrželi potvrzení o vstupní test. Bude sekretariát se vás zeptat na tuto formu, segnalandoti lhůtu pro odesílání a e-mailová adresa pro odeslání.

registrace

Jak se registrovat?

Zapsat se do akademické kurzy je třeba vzít vstupní test v té době, volné a nezávazné registraci. Si můžete rezervovat vstupní test, pomocí formuláře v jednom ze zasedání označených Roma Film Academy . Můžete nepodporuje vstupní zkoušku v jiných obdobích roku, a každá relace má jiný vstupní poplatek. Po obdržení výsledku svého hodnocení, pokud risultassi potřeby sekretariát vás bude informovat, co udělat, aby se zaregistrovat.

Co je registrace?

Registrace je částka potřebná pro potvrzení své místo ve třídě a měla by být věnována pouze na první rok po úspěšném komunikaci vstupním testu. Registrační poplatek se liší v závislosti na jednání, k němuž se přihlásíte a udělit, i když nemáte v úmyslu pokračovat v účasti na kurzu. Můžete se přihlásit po obdržení pozitivní výsledky vstupního testu, a to jak v ústředí, tak on-line, v souladu s pravidly, které poskytuje sekretariát.

Jaké jsou termíny a lhůty, kterými se přihlásit?

Registrace je otevřena od března do září 2018. Částka má být zaplacena liší v závislosti na zasedání, na kterém se zaregistrujete. Nezapomeňte, že pokud si vytvořit svůj přijímací zkoušku v květnu a máte nárok, můžete se zaregistrovat i později; Nicméně, musíte zaplatit náklady na školné poskytnuté v daném měsíci. U žádostí o registraci, které přicházejí od srpna roku rezervy School nastavte přijímací zkoušky pouze u předmětů, které ještě mají volná místa.

Na konci prvního roku jsou automaticky zařazeni do druhého?

Na konci prvního roku sekretariát zašle studentům formuláře potřebné žádat o vstup do druhého ročníku. Přijetí žádosti závisí na cestě přijatých v prvním roce, konečné hodnocení učitelů a jakékoli disciplinární nebo správní opatření. Student, proto se rozhodnou ukončit své studium v ​​prvním roce získat pouze osvědčení o docházce, a není tedy nutné platit linii druhého roku.

Co se stane, když jste členem?

Po úspěšném prošel vstupní test, sekretariát zašle formuláře můžete objednat. Po odeslání zpět vyplněný formulář, jste oficiálně jedním RFA studentem. Zdokonalit praxi, budete vyzváni k odeslání některé dokumenty, čas a způsobem stanoveným tajemník:

 • kopie osvědčení o maturitu;
 • 2 pasové fotografie, tištěná a digitální poslat e-mailem;
 • razítko v hodnotě € 2,00;
 • kopie daňového kódu;
 • osvědčení o dobrém zdravotním stavu (pouze pro kurz herectví).

Pro zahraniční studenty je také vyžadována:

 • Certifikace potvrzuje vydávání víz, které mají být získány studium na italské velvyslanectví nebo konzulát v zemi svého bydliště.

Kolik kurz RFA?

Cena kurzů je uvedena přímo v konkrétním kurzu karty.

Škola má maximální počet studentů ve třídě?

Ano. Každý rok Academy definuje maximální počet žáků na třídu podle kandidátů považovaných za vhodné a řízení dodavatelského řetězce. Tímto způsobem se všichni studenti jsou zaručeny vysoké vzdělání profil z hlediska výuky upustit, prostoru a zařízení. Počet volných míst pro zápis v prvním roce a pro přímé jeden v druhém ročníku jsou uvedeny přímo na kartě kurzu.

akademický Path

Během dvou let Akademie mi umožňuje dělat stáže?

Údaj o škole je věnovat se na plnou kapacitu na frekvenci kurzů a výrobních činností v průběhu dvouletého období. Ve výjimečných případech a za zvlášť důležité činnosti, Akademie schvaluje období výcviku / stáže v průběhu, i když nejsou v souladu s poskytovaného vzdělávání.

Mohu kombinovat svou práci s frekvencí na Akademii?

Akademie je všezahrnující závazek: přednášky, nezávislé a skupinové pracovní zasedání, příprava měsíčních a speciální projekty události, vyplnit studentský rutinu RFA. E ‚může pracovat v mimoškolní plány však jakýkoli absence v důsledku pracovních úrazů důvody nejsou opodstatněné.

Jelikož podporuje Akademie při vstupu do světa práce?

RFA následuje své studenty až do ukončení studia a nadále jim po monitoru. V závislosti na specifických rysů, že student vyvinula více než dva roky, získané profesionalitu a za zásluhy o každého studenta, zpráva škola profil studenta nebo absolventa nominovat produkce a profesionální práci. přímý vstup na profesionálním okruhu není zaručeno ještě více, takže pokud jeden z technických či etických standardů není podle názoru školy spokojen.

Mohu pracovat na Akademii?

Ano. Často se stává, že bývalý student stát společníka nebo asistenta pro vzdělávací či technických úseků SUZ. Profesionalita, dokonalost, spolehlivost a celkový učební plán bývalého studenta jsou důležitými parametry při výběru spolupráce.

Jaký důkaz získám na konci kurzu?

Studenti, kteří úspěšně dokončí studium označeném škole získal uvolnění postgraduální diplom. V případě opuštění kurzu nebo pozastavení studenta z vyučování, budou vydávány pouze osvědčení uvedená v řádu školy.

Jak se mohu stát „RFA velvyslance“?

Dále jen „Ambassador“ (nebo velvyslanci) jsou absolventi, kteří pracují ve škole navržení nových událostí nebo aktivit mimo vyučování a dělat doučování usilovat o School studentů. Na konci svého studia můžete být předány Úřadu tajemníka pro práci, aby se stal „velvyslancem“. Pokud vedení věří, že máte všechny předpoklady reprezentovat Akademii, můžete stát se „velvyslancem“ a využívat výhody spojené s touto postavou.

Mohu se podílet na aktivitách RFA, i když jsem dokončil svůj běh?

Ano. Akademie bude udržovat váš kontakt v databázi pro evidenziarti iniciativ, události, příležitosti a obchodních příležitostí v závislosti na kvalifikaci. Průběžně aktualizuje, takže kontakty komunikaci s e-mailem sekretariátu a telefonem.

Můžeme poskytnout kurzy v italštině s anglickými moduly. Nechceme nabízet kurzy výhradně v angličtině.

Můžeme poskytnout kurzy v italštině s anglickými moduly. Nechceme nabízet kurzy výhradně v angličtině.

Program se vyučuje na:
Italština
Roma Film Academy

Zobraz 5 více kurzů z Roma Film Academy »

This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
6,500 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj. 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj. 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date