Video produkce

Všeobecné informace

7 dostupných umístění

Popis programu

Pokud máte rádi vše o video produkci a fotografování a chcete pracovat v této oblasti, pak tento kurz úrovně 3 je dokonalým způsobem, jak se připravit na univerzitní nebo tvůrčí práci.

PLAN, SHOOT

Koncepty plánu a scénáře ve spolupráci s klienty, pokud je to nutné. Přímé videozáznamy, které spolupracují s herci / představovanými lidmi za účelem dosažení nejlepších výsledků. Upravte a produkujte video pomocí programu Adobe Premiere, přidáním grafiky a efektů v aplikaci Adobe After Effects.

STAVEBNÍ FOTOGRAFICKÝ PORTFOLIO

Vyvinout portfolio atraktivních snímků pomocí fotoaparátů DSLR a manipulace s obrazy / organizace pomocí Adobe Photoshop a Lightroom. Použijte je pro webové aplikace.

ROZVOJ OBCHODNÍCH ZPŮSOBŮ

Další informace o odvětví videa a fotografie a kreativní obchodní praxi.

START KREATIVNÍ KARIÉRA

Výběr této úrovně 3 video produkce

Kreativní sektor je jednou z nejrychleji se rozvíjejících oblastí ekonomiky Spojeného království a je skvělým a vzrušujícím místem pro práci.

Tato video produkce

 • Tvůrčí titul na univerzitě, kde můžete získat další dovednosti v přípravě na práci. Může jít o video / fotografii nebo digitální média / umělecký / designový titul, nebo jiný předmět, který vás zaujme. Budete muset absolvovat oba roky kurzu, abyste vytvořili body UCAS pro vstup do univerzity. Přístup rozvíjí novou řadu kreativních stupňů, které nabízejí dokonalý postup od roku 2019.
 • Zaměstnanost nebo samostatná výdělečná činnost v kreativním průmyslu. Může se jednat o výrobce videa a / nebo fotograf, nebo to může být v jiné oblasti kreativního průmyslu.
 • Tvořivé učení jako odrazový kamen.

ZÍSKÁNÍ ZKUŠEBNÍHO PRŮMYSLU

Byť v přístupu je mnohem více než jen dělat kurz. Budete mít příležitost získat zkušenosti z mediálního a kreativního průmyslu.

Zde jsou některé z možností, které můžete využít:

 • UDÁLOSTI: Budete mít jedinečné příležitosti předvést svou práci prostřednictvím výstav.
 • MASTERCLASSES: Přístup podporuje profesionální mistrovské třídy od odborníků v oblasti médií. To vám umožní získat rady a rady od praktických pracovníků.
 • TWINE: Všichni naši studenti získají bezplatné členství v Twine, což je on-line platforma, která umožňuje tvůrcům spolupracovat na projektech a vydělat peníze!

ZÍSKAT KVALIFIKACI

Po úspěšném absolvování získáte uznávanou kvalifikaci, kterou můžete přidat do kreativního životopisu:

 • Dvouletý rozšířený diplom BTEC úrovně 3 v oblasti tvorby digitálních médií. To může generovat až 168 bodů UCAS na tarifu 2017. Upozorňujeme, že tyto body UCAS jsou pro rozlišení * a nižší stupně vytvářejí podstatně méně bodů.
 • Rozšířený diplom je ekvivalentem tří úrovní A.

DOBA TRVÁNÍ

 • Produkce videa na úrovni 3
 • To je obvykle doručeno tři až čtyři dny týdně od září do června (den). Jak dlouho jste na vysoké škole, bude záviset na tom, jaké další jazykové a matematické sezení je třeba navštěvovat.
 • Pokud máte ve věku 16-18 let 31. srpna 2018 a / nebo na začátku výroby videa
 • Pokud máte 19 let dne 31. srpna 2018 a / nebo na začátku výroby videa

VSTUPNÍ POŽADAVKY

Žádost o tuto video produkci

Vše, co musíte udělat, je vyplnit náš online přihláškový formulář a my se znovu vrátíme do kontaktu s některými navrhovanými termíny, kdy se můžeme setkat a diskutovat dále.

 • SKILLS SET: Vážíme si vaše kreativní vášeň a dovednosti především ostatním. Musíte však také prokázat, že pracujete na úrovni 3 (úroveň A). U absolventů školy budeme vyžadovat důkaz o vašem předpokládaném a skutečném stupni, který bude podložen školní referencí. Vezměte prosím na vědomí, že se nebudete moci zaregistrovat, pokud budete 31. srpna mladší než 16 let. Aplikace od lidí pod tímto věkem jsou stále vítány, ale budou odloženy do následujícího roku.
 • ROZHOVOR: Budete pozváni k rozhovoru. Přijďte připraveni mluvit o videu a fotografování a ukázat jakoukoli práci, kterou jste vytvořili. Může být online nebo jako portfolio projektové práce. V ideálním případě byste měli vysvětlit, jak a proč jste vytvořili tuto práci a zjistit, jaké nové dovednosti se chcete naučit.
Poslední aktualizace Čvc 2018

Informace o škole

Access Creative College is a national creative college that focuses on providing a creative alternative to sixth form or FE college for 16-18s, but welcomes older learners, as well.

Access Creative College is a national creative college that focuses on providing a creative alternative to sixth form or FE college for 16-18s, but welcomes older learners, as well. Méně
Shoreditch , Birmingham , Manchester , Norwich , Bristol , Lincoln , York + 6 Více Méně