Zvažte vlastní vzdělávání vedoucích pracovníků na míru klíčových strategických obchodních potřeb. Vaši zaměstnanci budou i nadále soustředit na své poslání a cíle, jak získat nové znalosti a dovednosti pod vedením University of Washington vynikající fakulty. Získají nástroje k realizaci vize společnosti, získat konkurenční výhodu, a dosáhnout lepších spodní-line výsledky.

Naše vlastní programy jsou určeny pro domácí a mezinárodní společnosti, které hledají špičkové vzdělání z předních obchodních škol v regionu. Vlastní Programy mohou být umístěna v areálu University of Washington Seattle, na firemní zařízení, nebo v jiném pryč-školní areál umístění. Hostující manažerů z celého světa těžit z výhody z University of Washington umístění v Seattlu, známé jako mezinárodní centrum pro podnikání, obchodu a kultury.

Proč University of Washington

S více než 50 let zkušeností v oblasti poskytování přizpůsobeného vzdělávání vedoucích pracovníků, jsme založili celosvětovou reputaci pro rozvoj top-kvalitních programů pro opakované zákazníky. Naše zkušenost je něco, co můžete spolehnout. Nesnažíme se prodat Vám kouř a zrcadla, jsme prostě zaměřit na vytváření kvalitních vzdělávacích zkušeností, z obsahu a fakulty ke službě a ve třídě.


Místo
Seattle, domov pro University of Washington, je centrem obchodu, high-tech výroby a podnikání. UW Business School spolupracuje s mnoha světovými organizacemi pro vzdělávání a výzkum.

Seattle podnikatelské sféry nabízí jedinečnou příležitost pro firmy, aby zkušenosti z první ruky od místního hospodářství, které se účastní místní návštěvy společností, reproduktor události, vytváření sítí a další příležitosti.

Fakulta
Naše fakulta je svět-proslulý pro jejich poradenské a výzkumné práce, vydělávat si nejvyšší ocenění v USA a po celém světě. Jako zkušený manažer pedagogů, naší fakultě inspirovat a motivovat dospělé nadále uplatňovat naučené techniky dlouho po třídě je u konce.

Můžete vidět některé známé jména jako si přečíst naše biografie schopnosti. Někteří z naší fakulty má zkušenosti, výuka vedení v dalších špičkových vzdělávání vedoucích pracovníků vysokých škol, zatímco jiní mají zázemí v oblasti výzkumu a poradenství v oblastech po celé zemi.

Historie a reputace
Executive Education nabízí již vzdělávací služby pro podniky o více než 50 let. V rámci prestižní University of Washington Business School, Executive Education vyvinula celosvětové reputace tím, že poskytuje trvalou podporu zákazníků, jako je Boeing, Microsoft, Nordstrom, Adobe a mnoho dalších.

Jako jediný zástupce severozápadě UNICON (mezinárodní organizace členství pro vzdělávání univerzitní výkonné) sdílíme nápady a techniky s dalšími špičkovými školami kvality podnikatelského jako Darden, Harvard, Stanford, Columbia a Michigan.

Ukázkové programy

Vlastní programy jsou jen, že - na zakázku. Všichni řešit konkrétní potřeby nebo výzvou společnosti. Programy na zakázku se může výrazně lišit v načasování a obsahu.

  • Dvou-denní seminář na vyjednávací schopnosti
  • Jedno-týdenní program v oblasti financí a účetnictví základy
  • Tři-týdenní program pro rozvoj managementu, kde účastníci bydlí na koleji
  • Šesti-měsíční program setkání jednou týdně na řešení konkrétní obchodní problém

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z University of Washington Foster School of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date