JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Rozšířený diplom ve vývoji webových aplikací , který se specializuje na digitální design a uživatelské zkušenosti, vás naučí stát se programátorem s pokročilými znalostmi v oblasti digitálního designu, který je jedním z nejžádanějších profilů na trhu. Rozvíjte své komunikativní a tvůrčí dovednosti a pomocí specifických technologií a vývojových prostředí se učíte rozvíjet a zlepšovat počítačové aplikace pro všechny operační systémy a mobilní platformy. Budete přistupovat ke koncepcím, jako je použitelnost a zkušenosti uživatelů, zatímco prohloubíte v digitálním designu a informačních systémech a generujete technologická řešení pro všechny typy platforem.

web app

Zaměřuje se na mladé lidi, kteří chtějí řídit svou odbornou práci v oblasti programování a vývoje softwaru v oblasti kreativního průmyslu. IED Madrid jako špičkové centrum designu doplňuje technické vzdělání se specifickým vzděláním v oblasti digitálního designu, které vytváří profesionály s dvojitým profilem.

Proč studovat tento kurz?

Trénujeme programátory specializující se na digitální design, abyste byli schopni samostatně řešit vývoj konkrétních vizuálních komponent pro vývoj softwaru.

Máme laboratoř vybavená nejmodernějšími technologiemi pro programování v multiplatformních prostředích.

Spoléháme se na teoretické a praktické školení a na rozvoj reálných projektů s podniky jako na vzdělávací příležitost.

Sázíme na smíšené vzdělání prostřednictvím našich učitelů, rovnováhu mezi kvalifikovanými techniky a uznávanými aktivními profesionály, charakteristickým znakem specifické metodiky vyučované v IED Madrid.

Studium na IED Madrid znamená bydlení se všemi odvětvími designu v privilegovaném prostoru, tvůrčí zkušenost a jedinečnou příležitost nabídnout našim studentům.

Kariérní příležitosti: Vývoj softwaru v oblasti kreativního průmyslu. Implementace specifických vizuálních komponent pro vývoj softwaru. Vývojář multimediálních aplikací, her a aplikací přizpůsobených pro mobilní zařízení. Tvůrce grafického obsahu a multimediálních komponent pro integraci do různých aplikací. Správce a správce databází.

Program se vyučuje na:
Spanish (Spain)

Zobraz 46 více kurzů z IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

Poslední aktualizace September 30, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
5,900 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date