JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Zapůsobíte na efekty a animace, které vidíte v kině a chcete vědět, jak byly vyrobeny? Tato zvědavost se může stát povoláním a odvede vás do animace a videoherního průmyslu.

animation

S vyšším vzdělávacím cyklem v 3D animacích, interaktivních hrách a prostředích , specialistou na videohry budete schopni získat potřebné znalosti, které vám poskytnou život interaktivním multimediálním projektům, vytvářejí virtuální prostory a 2D a 3D animace, kontrolují postprodukční procesy a monitorují efekty vydání. A to vše, když začnete ve vzrušujícím světě designu videohry a znáte nejnovější nástroje potřebné pro vývoj aplikací a her na jakékoliv platformě.

Zaměřuje se na ty mladé lidi, kteří se snaží rozvíjet svou profesionální činnost v oblasti audiovizuální produkce (film, televize a video), videohry, 2D a 3D animace, interaktivní a neinteraktivní multimédia, reklamní a související společnosti s internetem a novými médii.

Proč studovat tento kurz?

Vyškolíme specializované techniky v 3D animacích a interaktivním prostředí a my vás také naučíme, jak používat své znalosti a představit vás v oblasti her a her.

Máme laboratoř vybavená nejmodernějšími technologiemi pro tvorbu multimediálního a animačního obsahu, stejně jako montážní a postprodukční místnosti.

Spoléháme se na teoretické a praktické školení a na rozvoj reálných projektů s podniky jako na vzdělávací příležitost.

Sázíme na smíšené vzdělání prostřednictvím našich učitelů, rovnováhu mezi kvalifikovanými techniky a uznávanými aktivními profesionály, charakteristickým znakem specifické metodiky vyučované v IED Madrid.

Studium na IED Madrid znamená bydlení se všemi odvětvími designu v privilegovaném prostoru, tvůrčí zkušenost a jedinečnou příležitost nabídnout našim studentům.

Profesionální výstupy: Tvůrce 2D a 3D animací. Generátor virtuálních prostorů. Technik 3D speciálních efektů. Vývojář multimediálních audiovizuálních produktů a aplikací. Editor interaktivního audiovizuálního obsahu a neinteraktivní. Vývojář a projektant videohry.

Program se vyučuje na:
  • Spanish (Spain)

Zobraz 46 více kurzů z IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

Poslední aktualizace Září 30, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
6,600 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date