JAZYK KURZU: ŠPANĚLSKÝ

Vyvíjí svůj vlastní audiovizuální jazyk, aby úspěšně řešil jakýkoli projekt fotografie a videa.

Chcete se naučit používat kameru a znát všechny potřebné aspekty, které vám umožní profesionální rozvoj audiovizuálního projektu? S využitím cyklu Vyšší vzdělání v oblasti fotografování prohloubíte techniky interiéru a exteriéru, naučíte se řídit prvky, které tvoří zastoupení vesmíru, a zjistíte, jaké technologie vám umožní úspěšně řešit fotografické projekty, vědět také hlavní techniky a strategie pro vytváření videí. Vycházíte z solidní teoretické základny a rozvíjíte svůj vlastní audiovizuální jazyk, který vám umožní provádět projekty v různých oblastech, jako je reklama, design, móda, vydavatelský svět, fotožurnalistika nebo umění.

photography

Zaměřuje se na ty mladé lidi, kteří se chtějí stát profesionály ve fotografování. Budete trénován jako technicky kvalifikovaný koncepční technik schopný úspěšně provádět jakýkoli audiovizuální projekt.

Proč studovat tento kurz?

Pomocí tohoto titulu můžete přímo získat přístup k pokročilému stupni v grafickém designu, který splňuje normativní požadavky.

Budete mít možnost zažít to, co se učíte v učebnách a workshopech vybavených nejmodernějšími technologiemi, a to teoretickým a praktickým výcvikem a účastí na reálných projektech se společnostmi.

Spoléháme se na teoretické a praktické školení a na rozvoj reálných projektů s podniky jako na příležitost k učení a vytváření sítí.

Sázíme na smíšené vzdělání prostřednictvím našich učitelů, rovnováhu mezi kvalifikovanými techniky a uznávanými aktivními profesionály, charakteristickým znakem specifické metodiky vyučované v IED Madrid.

Profesionální výstupy: Fotografické studie. Realizace a montáž v televizi, reklamě a kině. Audiovizuální technik v průmyslu, módě nebo službách. Jako nezávislý odborník provádí své vlastní projekty jako bezplatnou uměleckou činnost.

Program se vyučuje na:
  • Spanish (Spain)

Zobraz 46 více kurzů z IED – Istituto Europeo di Design Madrid »

Poslední aktualizace Září 30, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
2 let
Denní studium
Price
5,900 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date