vyhledávání partnerů (M & A) v Asii

Všeobecné informace

Popis programu

Partner Search (M & A) v Asii

Přehled kurzů


V tomto dvoudenním semináři budete pracovat s jedním svět 's předních strategických myslitelů se dozvíte, jak provádět profesionální a efektivní vyhledávání partnerů (M & A) v Asii. Kurz je zaměřen na strukturovaného přístupu k vlaku vás na různých stupních od identifikaci potenciálních cílů, které zapadají do vaší společnosti 's portfolio profesionálně vybrat klíčové cíle v long-list / shortl-IST) v Asii potenciální M & A ' s. Nastiňuje osvědčené cílové procesy IČ, kritérií výběru a vhodné a úspěšné komunikační přístupy v Asii, aby účastníci semináře úspěšně řídit procesy vyhledání partnera v Asii.

&nbsp

&nbsp

Proč jste se zúčastnit?


Fúze a akvizice v Asii činnost má běžet na bezprecedentní úrovně v posledních letech. Navíc, M & 's, jsou klíčovým prvkem mnoha firem ' strategie, jak maximalizovat hodnotu a vytvořit udržitelnou konkurenční výhodu. Přesto mnoho akvizic nezdaří. Tento dvoudenní seminář vlaky vás na nejnovější trendy v hledání partnerů v Asii vybavením vás správnými nástroji stanovit správnou M & A cíl umožní vaší společnosti ušetřit náklady a cenný čas během procesu vyhledávání a pomoci vaší společnosti náskok před Vaše konkurence v Asii.

&nbsp

&nbsp

Chcete

&nbsp

  • Zvyšte svou činnost prostřednictvím získání zajímavé místní nebo regionální hráč v Asii?
  • Definovat optimální M & A portfolia prostřednictvím přísného tržní analýzy?
  • Identifikovat ty správné cílové společnosti v Asii, které se hodí do vašeho portfolia M & A?
  • Vylepšete si M & firemní schopnosti tím, že rozvíjí profesionální a komplexní proces získávání a přeskupuje zdroje a schopnosti?
  • Výběr nejvhodnější cílové společnosti v krátké seznam) z řady potenciálních cílových společností (long-list), v Asii s použitím hands-na a osvědčený výběr parametrů?
  • Naučte se, jak zhodnotit své nejvyšší kotované cílové společnosti, více v detailu a správný způsob kontaktu s nimi?
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Ústav pro strategii pro Asii a znalostí ("I-ASK") je vzdělávací instituce, která nabízí profesionální vzdělávací semináře po celé Asii, na míru potřebám manažerů a vedoucích analytiků z nadnárodních s ... Čtěte více

Ústav pro strategii pro Asii a znalostí ("I-ASK") je vzdělávací instituce, která nabízí profesionální vzdělávací semináře po celé Asii, na míru potřebám manažerů a vedoucích analytiků z nadnárodních společností, které provozují činnost v asijských zemích. Naším cílem je poskytnout vedení zvukových firemní strategie školení a praktické znalosti z Asie. &nbsp Naše semináře mít účastníci možnost vybavit nejnovějších nástrojů a dovedností a technik, které shromažďují a analyzují informace, které jsou rozhodující pro udržení konkurenceschopnosti v rychlých a neustále se měnící asijských trzích. Naši profesionální trenéři poučit účastníky o důležitých tématech, jako konkurenční inteligence, sledování konkurence a benchmarking segmentace trhu a určování polohy, vstup na trh a růstové strategie a umožnit tak klíčové zaměstnance firem, aby se lépe rozhodovat a zajistit budoucí úspěch jejich firem.&nbsp&nbsp Vize a cíle &nbsp Ústav pro strategii pro Asii a znalostí ("I-ASK") je vzdělávací instituce, která se snaží být vedoucí poskytovatel služeb výkonných vzdělávacích seminářů pro společnosti v Asii. &nbsp I-ASK je world-class, první ze svého druhu instituce, hostit špičkové vzdělávací semináře po celé Asii, aby manažerům multi-národní a místní firmy, které mají strategický odpovědnost za podniky společnostmi nebo výrobkových řad s největší pokročilé a vhodné nástroje pro vytvoření trvalé hodnoty pro své společnosti v Asii.&nbsp I-ASK spojuje renomovaných profesorů a odborníci z oboru s různorodou skupinou manažerů a vedoucích pracovníků, aby se podělili o své cenné zkušenosti a získat přehled o nejnovějších vědeckých výzkumů v oblasti trhu a konkurenčního zpravodajství. Méně