Vysokoškolský certifikát v mediálním umění

Všeobecné informace

Popis programu

Získejte hlubší porozumění všem aspektům digitálních médií s vysokoškolským certifikátem v oboru mediálních umění na Temple's College of Theatre, Film and Media Arts. Budete ponořeni do výroby a historie mediálního umění, které připravily úspěch filmových studií jako Pixar a Paramount, nebo produkčních domů jako The Walt Disney Co. a Warner Bros.

Budete studovat složitosti produkčního designu, scénářů scénářů a čtení a úpravy videa a porozumíte kulturnímu dopadu filmu a médií. Kurzy vyučují oceňovaní členové fakulty, kteří mimo jiné pracovali na filmech nominovaných na Emmy a Oscary.

Tento čtyřchodový certifikát se 14 kredity je k dispozici všem studentům zapsaným na Temple, kteří se zajímají o studium a produkci zvuku, digitálních médií, filmu a videa a také o nově vznikající technologie. Požadované kurzy lze započítat do oboru filmová a mediální umění.

Třídy a učební plán

Studenti vysokoškolského diplomu v programu Media Arts absolvují čtyři kurzy, které jsou

  • Mediální umění I,
  • Mediální umění II,
  • Média a kultura a
  • Průzkum nových médií.
Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The School of Theater, Film and Media Arts (TFMA) is part of the Center for the Performing and Cinematic Arts at Temple University, which also includes the Boyer College of Music and Dance. Along with ... Čtěte více

The School of Theater, Film and Media Arts (TFMA) is part of the Center for the Performing and Cinematic Arts at Temple University, which also includes the Boyer College of Music and Dance. Along with the Center, TFMA was created in 2012 to strategically align the Department of Theater and the Department of Film and Media Arts, both of which have thrived at Temple for more than four decades, bringing them together as a new academic unit under the Center for the Performing and Cinematic Arts. Méně