Read the Official Description

Ať už chcete představit malé děti do kouzelného světa knih, sdílet svou lásku k učení s teenager, nebo pomoci vývojově opožděné batolata dohnat se svými vrstevníky, můžete získat tříd, které potřebujete v programu vzdělávání NWC je.

Tady je málo informací o každém z našich programů. Kontaktujte nás zjistit, jestli Northwest vysoká škola má to, co budete muset začít odměňování profesionální kariéru v oblasti vzdělávání.

Pedagogika předškolního věku

Spolupracovník vědy, Associate of Art se studenti seznámí s výukou dětí ve věku od narození do osmi let v kurzech raném dětství. Pozorování, účast, a praktikum s mentorem jsou součástí zajímavých vzdělávacích příležitostí poskytovaných na severozápadním College.

Učitelství pro základní školy

Spolupracovník vědy, Associate umění Výuka v základní škole je vzrušující a náročná kariéra. Naučte se, jak se stát vůdcem našeho národa budoucí vůdce tím, že začínající pedagogické kurzy na NWC. Rozhovor učitelé, pozorovat učebny, učit lekce s přáteli a skutečných studentů ve školách. Další informace o etapách vývoje a jak mozek funguje, prozkoumejte matematický systém USA, a zjistíte, proč je učitel je tak obohacující.

Absolventi tohoto dvouletého programu se může stát certifikovaným suplující učitel nebo chůva, spolupracovat s kluby a letní tábory pro děti. Většina absolventů transfer na čtyři roky vysokou školu nebo univerzitu a získat veřejné vyučování certifikace.

Středoškolské vzdělání

Spolupracovník vědy, Associate of Art chceš učit na střední škole nebo vysoké škole? Na severozápadě si můžete vzít všechny prváka a sophomore kurzy potřebné, aby se stal certifikované jako učitel zemědělství, výtvarné biologie, chemie, angličtině, francouzštině, historie, žurnalismus, matematika, hudba, tělesná výchova, věda, španělština, nebo společenských věd.

Absolventi našich přenos programů na vysokých školách po celých Spojených státech a najít zaměstnání v celém regionu Rocky Mountain a mimo ni. Vzdělávacího programu Severozápad College vám pomůže rozšířit své osobní a profesionální obzory.

Program taught in:
Angličtina

See 17 more programs offered by Northwest College »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
2 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date